Skocz do zawartości

Problem z lagami.


Chiefff.

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Borykam się z problemem lagów w cs, głownie chodzi o skaczący ping. Mogę mieć 40 pingu tak jak i inni i tak bedzie mnie lekko teleportowało. Wczoraj na nowo zainstalowalem cs, usunalem config i zrobiło się w sumie jeszcze gorzej. Ping ponizej 100 nie spada a gracć się nie dało. Wrzucilem na yt filmik aby wam pokazać jak to wygląda. Plik mial lekko ponad 2gb i się wrzucał ponad 2 godziny. Speed test z reguly pokazuje 20 mb/s a ping 10-20 ale nigdy takiego pingu nie miałem. Jakieś pomysły?

https://www.youtube.com/watch?v=xoH8hTlnN30&ab_channel=SZACHMAT

speedtest.png

Edytowane przez Chiefff.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwsza czynność, którą ja wykonuję, gdy internet odmawia posłuszeństwa to reset routera i to zazwyczaj pomaga XD.

W ustawieniach csgo masz opcję "max akceptowalny ping" albo coś w tym stylu - tam możesz to zmniejszyć i możliwe, ze pomoże (tutaj chodzi o serwery od valve, nie społecznościowe). Tylko pytanie - czy złą jakość połączenia zauważyłeś tylko w csgo czy też w innych grach lub przy np. przesyłaniu tego filmu (patrząc na to, że film wrzucał Ci się tyle czasu to jakość połączenia pogorszyła się nie tylko w cs ale i w innych przypadkach).

Wydaje mi się też, że nieaktywowany system windows może wpływać na jakość rozgrywki.

Nie podpiął się ktoś więcej do Twojej sieci? Było kilka sytuacji u mojego kolegi, że jak ktoś włączył sobie netflixa to nie był w stanie grać XD. Jest też możliwość, że np. ktoś Ci się podpiął do sieci i podpie*dala internet. 

Szczerze mówiąc to poza tymi rozwiązaniami mam pustkę w głowie bo nigdy nie miałem takiego przypadku. Jak nic z moich propozycji nie pomoże to warto by było skontaktować się dostawcą internetu bo może im coś się pogorszyło i nie dali o tym znać. Są też programy do monitorowania ruchu w sieci takie, jak wireshark - może na podstawie informacji wyciągniętych z programu uda Ci się ustalić co się dzieje.

Edytowane przez offen
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mieszkam w domu jednorodzinnym wiec nie ma opcji podpierdalania neta. xD  Internet mam podpiety do kompa za pomocą kabla, a w momencie nagrywania filmu wszystkie inne urzadzenia w domu zostały odpięte od sieci.

Mam ustawiony maksymalne połaczenie w ustawieniach cs go, na takie jak internet mi pozwala.Nie gram w inne gry, wiec cięzko stwierdzić jak jest w innych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności