Skocz do zawartości

unboxing czitera with dratewka


slajdEN

Rekomendowane odpowiedzi

Na początku chciałbym przesłać serdeczne podziękowania dla któregoś zjeba, który przyflexował się na serwerze, że podejrzany jest sprawdzany(skąd to wiem? z jego zachowania na demach i tego co pisał na czacie). Doprowadziło to w konsekwencji do tego, że podejrzany zaczął się pilnować, a na chwilę obecną przestał grać i pewnie czeka, aż sprawa ucichnie, a dotychczasowe dowody wygasną. 

Dlaczego to dla mnie takie ważne?
Mam pewne podejrzenia co do tożsamości podejrzanego, że już tutaj był i pełnił pewne funkcje, więc można wnioskować, że wróci(każdy wraca), pytanie - kiedy? Jednak ten temat nie będzie traktował o tym kim podejrzany jest(przynajmniej w moich chorych urojeniach xD), a co zrobił. Nie wiem kiedy wróci, nie wiem do kiedy będę na serwerze, więc postanowiłem to wrzucić.

Jako, że zawsze chciałem, żeby moje rozpiski były ciekawe to podzielę ją na dwie części. W pierwszej przedstawię gifa wraz z opisem sytuacji, w drugiej części znajdzie się sucha rozpiska. Postaram się, żeby kwestia nadania bana wynikała już z pierwszej części, a dalsza część była tylko gwoździem do trumny.


Twój nick: hot przyjaciel twojej mamy

Nick podejrzanego*: Ne ne ne 

Dane podejrzanego [SID]*: STEAM_0:0:68065418

Data (dzien, gg:mm) zajścia: -

Twój dowód*:  nie było łatwo, tak jak wyżej wspomniałem - ktoś się rozpruł i podejrzany się pilnował; nie ukrywam, że trochę czasu zmarnowałem w poszukiwaniu tego jednego, do bólu spalonego dema - a dla mnie tylko takie dema są podstawą 
<przestarzałe> bo link do dema wygasł

Rodzaj cheata*: aim/wh

Nazwa mapki: opisywany jest de_westwood
Czasy podejrzanych akcji*: - 

IP /Nazwa serwera: cod
 
Skąd moje zainteresowanie tym graczem?
W poprzedniej edycji grałem tylko przez dwa pierwsze dni jednak od czasu do czasu sprawdzałem gameme i oceniałem jak wygląda sytuacja na serwerze. W połowie edycji pojawił się znikąd - on na białym koniu - i bez problemów wbił ~170lv bez bonusów do expa, robiąc przy tym niezłe statystyki - plasujące go w top5 gameme. Oczywiście wśród graczy pojawiały się pytania, czy to skill czy cheaty jednak podejrzany szybko rozwiewał ich wątpliwości, mówiąc, że ma wyskoki level na faceit :OO Rzeczywiście wysoki, brakuje tylko zera z tyłu.

 

602YvC2.png

 

Dowody. 
Oglądając demo z westwooda po raz pierwszy byłem zdziwiony, ponieważ nie potrafiłem sobie wytłumaczyć dlaczego gracz podejmuje takie decyzje, a nie inne. Podejrzany w przeciwieństwie do innych dem, zachowywał się momentami irracjonalnie, czasami wręcz głupio. Jednak minuty dema upływały, a ja powoli zaczynałem rozumieć, o co w tym wszystkim chodzi. Otóż, nie wiem czy @KamuiKirito domyśla się kim jest Ne ne, ale na demie z westwooda wyraźnie widać, że Ne ne ma jakiś do niego uraz i za każdym razem widząc Kamuiego w okolicy, za wszelką cenę próbuje go zabić. Jest to strasznie komiczne, ponieważ @KamuiKirito orał go jak dziwkę, nieświadomie podpuszczając, by podejrzany w tym co robił był bardziej obvious. Tak więc podejrzany obsesyjnie starał się zabijać Kamuiego, dostarczając przy tym takie akcje jak ta - https://streamable.com/uao62v
Koleś widzi gościa na dachu, co więcej, on się mu świeci na radarze - jednak gdy Kamui pojawia się w polu widzenia wallhacka to podejrzany ma jeden cel - zabić go i uratować swoją urażoną dumę XDDD 
Dzięki @KamuiKirito za swoją nieświadomą pomoc, myślę, że ubteam na Ciebie czeka, zaraz po roli administratora na 1v1 ❤️

Reszta dowodów.
00:34 - runda rozgrzewkowa - podejrzany reaguje na kawałek modelu gracza - odkąd gram nigdy nie widziałem(a co za tym idzie - nigdy bym się nie spodziewał) na rozgrzewce rywala na tym dachu
00:50 - nie zdał obrażeń więc nie mógł wyspotować rywala - jest jednak na niego gotowy
00:52 - pewny peek na gracza
01:04 - odpuszcza dół skupiając się na dwóch modelach na górze
01:05 - 2 sekundowy lock na model (generalnie takie rzeczy są dziełem przypadku, tutaj jestem przekonany, że to był przypadek.exe)
01:10 - szóstka rywali żywych jednak podejrzanego nie interesuje lewa strona mapy
01:23 - goni za rywalem nie zwracając uwagi na cornery itp
01:29 - aim - oddaje spray - 2 pierwsze kule niecelne, trzecia kula przeskakuje na głowę rywala, celownik przez ten czas nie poleciał nawet na chwilę w dół by skontrować recoil 😮
01:51 - podejrzany przeskanował otoczenie więc może sobie pozwolić na bieganie z nożem w ręku, gdy na zegarze jest niecała minuta do końca 
01:58 - reakcja na model - aim
02:27 - focus na model gracza, odpuszcza całkowicie dół łącznika
02:34 - reakcja na model zbyt szybka
02:35 - peek z premedytacją na admina będącego na afku za słupem; całkiem ciekawe ponieważ słychać jeszcze jednego gracza przy oknie, więc dlaczego nie czekał na niego? za admina więcej expa?
03:54 - rozpoczyna strzelanie dobry kawałek od głowy rywala, następnie przeskok na ciało -> zabił -> ak przestaje strzelać -> podejrzany stoi i nie wie co się dzieje
04:00 - myli ścianę i zaczyna strzelać prefem do gracza za nią 😧 https://streamable.com/zgeybp
04:05 - magnes na głowę, co samo co trochę wyżej; zaczyna strzelać kawałek od modelu -> teleport na głowę
05:23 - bez sprawdzania co dzieje się dokoła peekuje na model na dachu
06:34 - dlaczego?
08:09 - spalony placement celownika 
08:18 - przeciwnik peekuje go od pleców, podejrzany strzela? na innym demie jest parę akcji gdy alt tabuje przed przeciwnikiem, może przykład kolejnych czitów do trolowania debili 😧
09:39 - widać trochę lufę, fakt; dlaczego jednak patrzy na model zamiast na miejsce w które przeciwnik może wskoczyć?
09:40 - dostrzega drugi model, nie słyszy natomiast podbiegającego sapera
12:39 - dwa suicide pod rząd, rudna po rundzie, podejrzany pisze znaki zapytania na czacie, tak jak wspominałem wcześniej o tych troll cheatach, to nawiązywałem też do tej akcji
14:00 - ?
15:16 - gotowy na peek rywala na blisko 
15:20 - placement celownika
15:21 - pali
17:44 - robi to samo za każdym razem, widząc, że nie ma modeli na dole odpuszcza dół i focusuje się wyłącznie na dachu, gdzie rywale już są
17:58 - dwa strzały i magnes na model
18:03 - pali ścianę ignorując gracza na dachu
18:41 - ?
18:59 - nienaturalne zachowanie celownika po strzale z awp
19:01 - doskonała predykcja
20:33 - doskonała predykcja - pali
20:38 - nienaturalne zachowanie celownika po strzale z awp
20:42 - jak wyżej
20:54 - dziwny focus na Kamuiego, wszystkie strzały spalone
21:21 - aim; po tej akcji zrozumiałem o co chodziło w przy czasach 09:39, 14:00, 18:03, czy przy tym ataku na Kamuiego z akcji wcześniej. On przez cały ten czas próbował focusować Kamuiego i go zabić 😧 W takim razie jest to jeszcze bardziej obvious, bo wiedział gdzie owego gracza szukać xD
22:06 - pali prefem
22:09 - zachowanie celownika - bolesne
22:12 - zachowanie celownika - bolesne
22:15 - zachowanie celownika - bolesne 
23:01 - szybka reakcja na gracza z cichymi krokami
24:08 - ?
25:35 - ?

Przeczytałem to jeszcze raz i w sumie bym to skasował i napisał od nowa, lepiej, ale boli mnie głowa i mi się nie chcę, więc zostanie jak jest.

Peace (jebać?)

  • Like 17
  • Dziękuję 1
  • Haha 1
  • Uwielbiam 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze? Wystarczyły mi tylko te dwa demka/akcje, które podesłałeś w linku wyżej.

Było na tego gracz już dużo skarg, ale we wszystkich demkach nie widziałem nic specjalnego, może to moja wina. Nie mam pojęcia...
@dratewka. Dziękuje za zgłoszenie i podesłanie tych akcji.

Gracz zostaje zbanowany.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Automatycznie wygenerowana wiadomość.
Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

Gracz zostaje zbanowany, a temat zostaje zamknięty.

Pozdrawiamy Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności