Skocz do zawartości

Usunięcie liczby ELO na serwerze cod 201


ryszka carry

Rekomendowane odpowiedzi

  • Właściciel

Ktoś to może potwierdzić?

Jakiś dokładniejszy opis sytuacji? To nic ne mówi i ciężko stwierdzić co jest powodem, zwłaszcza, że jest to pierwsze takie zgłoszenie od początku działania tego pluginu

 

@RyKoS Ty mówisz o sytuacji, w której pomyliłem zapis po jednej z aktualizacji, a on mówi o resecie danych. Nikt inny mi tego nie zgłaszał, stąd napisałem, że jest pierwszą osobą

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To już druga osoba, o której słyszę + @-_- ja też tak miałem jak pamiętasz. Co do osoby, która to zgłasza z pewnością posiadał już sporo tych punktów bo widzę go na serwerze od jakiegoś czasu.

Edytowane przez RyKoS
  • Like 1
  • Uwielbiam 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako takiego dowodu nie mam ale jak na osobe ktora ma 93 najwyzszy poziom klasy i 11k ranku powinienem miec chociaz te 3000 ELO. Dzisiaj wchodzac na serwer mialem jakies 700-800 ELO a po jakis 10-30 min ELO spadlo mi az do 200.
 

Rank.png

Poziom Klas.png

Edytowane przez ryszka carry
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, ryszka carry napisał:

Jako takiego dowodu nie mam ale jak na osobe ktora ma 93 najwyzszy poziom klasy i 11k ranku powinienem miec chociaz te 3000 ELO. Dzisiaj wchodzac na serwer mialem jakies 700-800 ELO a po jakis 10-30 min ELO spadlo mi az do 200.
 

Rank.png

Poziom Klas.png

Masz  w klanie także napisane ile osób zabiłes. //usunąłeś klan wiec nie masz 😕 

Edytowane przez AskerPL
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Wybacz za czasoczekiwania, lecz jestem poza domem i dopiero dzisiaj wracam

Napisz do mnie proszę na PW

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności