Skocz do zawartości

[PRZYJĘTE]podanie


Freshu [PL]

Rekomendowane odpowiedzi

1. Nick: Freshu [PL]
2. Wiek:17
3. Znajomość komend admina (1-10):6
4. Sprawny i działający mikrofon: tak
6. Parę słów o sobie: mam na imię Kacper mam 17 lat i  mieszkam niedaleko Bielska-Białej.  miły kulturalny zawsze uśmiechnięty.
7. Dlaczego chciałbyś zostać administratorem**:gram często na serwerze, ludzie z serwera mnie kojarzą, chciałbym pomóc utrzymać fajną atmosferę . banować ludzi którzy na to zasługują. często wchodzę sobie zagrać gdy nie ma żadnego admina i wtedy mógłbym pełnić jego obowiązki.
8. Steam_ID: STEAM_0:0:182494172
9. W jakich godzinach grasz? (Dni robocze, weekendy - podaj godziny):dni robocze 9-12,18-24 weekendy 16-24
10. Staż w Counter-Strike Global Offensive: jakieś 3000h 
11. Czy posiadałeś już admina? (nie podajemy linków):tak
  • Like 2
  • Zmieszany 2
  • Uwielbiam 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po ponownym odczytaniu chatlogów stwierdzam brak poprawy w zachowaniu. Teksty, które można przeczytać z deka się różnią od ostatnich przytoczonych przeze mnie odzywek, ale to nie zmienia faktu, że w Twoich chatlogach jest jad. I wiem, że u mnie jest o wiele gorzej, ale to nie ja składam podanie. 

 

Podtrzymuje moje zdanie na temat Ciebie i admina.

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, MAGnusb0b napisał:

Po ponownym odczytaniu chatlogów stwierdzam brak poprawy w zachowaniu. Teksty, które można przeczytać z deka się różnią od ostatnich przytoczonych przeze mnie odzywek, ale to nie zmienia faktu, że w Twoich chatlogach jest jad. I wiem, że u mnie jest o wiele gorzej, ale to nie ja składam podanie. 

 

Podtrzymuje moje zdanie na temat Ciebie i admina.

Każdemu zdarzy się coś napisać niestosownego nawet mi, a jako admin myślę, że powinien być bardziej poważniejszy bo będzie reprezentować się jako przykład dla graczy ;) 

Potrzebujemy adminów jako, iż jest nas niewielu 

Co do podania 

Jesteś aktywny i to jedyny duży plusik z twojego podania

Obecnie przechodzisz trudny wiek iks de aczkolwiek jestem za okresem próbnym ponieważ nie miałem z tobą problemów, a jeżeli miałem to masz szczęście, że mam dziury w mózgu i nie pamiętam 

aaaa i zaangażuj się bardziej w życie forum m.in udzielaj się w dziale serwera a nawet na całym forum, żeby nabić sobie parę postów, bo będzie to lepiej wyglądać. (NIE SPAMUJ)

Powodzenia!

  • Like 3
  • Zmieszany 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie brakuje adminów. Jak jestem na serwerze nie widzę żebyś robił zadymy. Aktywność masz dobrą myślę, że nie będziesz robił problemów. Tak jak napisał zyGus na forum u ciebie trzeba trochę popracować. Z tym co napisał magnus nie zgadzam się z tym bo każdemu pękają nerwy no ale jako admin będziesz musiał się opanowac.

 

Jestem za przyjęciem kolegi na czas próbny 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak najbardziej na tak. Kolejny admin na pewno się przyda. Aktywność masz dobrą, często zgłaszasz ludzi co na plus. Co do zachowania to podczas mojej obecności na serwerze nic nie odwalałeś, więc na próbę można przyjąć.

Edytowane przez Ostryy
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Automatycznie wygenerowana wiadomość.
Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

Twoje podanie zostało przyjęte.
Aby otrzymać admina napisz do opiekuna serwera, a następnie po otrzymaniu admina wpisz się w tym temacie Nie masz rangi wejdź

Pozdrawiamy Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności