Skocz do zawartości

Prosba o ub


seb!x

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: Sebix
Wycinek z konsoli(bez IP)*: 

Admin: [CSC] Mahesvara マルチン
Reason: Aktywny ban
Length: permanent.

ClientModeCSNormal::OnEvent  OnEngineDisconnectReason {
    reason Zostałeś zbanowany na tym serwerze, odwiedź https://forum.cs-classic.pl/ aby poznać szczegóły

Admin: [CSC] Mahesvara マルチン
Reason: Aktywny ban
Length: permanent.

Serwer: ★EVENT★ COD 128TR ★Cs-Classic★ !ws
Link do bana: https://sourcebans.cs-classic.pl/index.php?p=banlist&advSearch=STEAM_1:0:188505147&advType=steamid&Submit

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

https://steamcommunity.com/profiles/76561199154264554 to jest konto które dostało bana o 18:21 i po niecałej godzinie wbijasz na tym swoim koncie 
więc ciężko tu mówić że to nie twoje konto 

//macie to samo IP więc ciężko mi uwierzyć nawet w takie coś że typ wbił by czitował dostał bana zmienił IP i w te kilkanaście minut tobie zmieniło IP i dostałeś bo cziterze który był pare minut temu na naszych serwerach, to albo ktoś się podpiął do twojego neta wbił na ffa i wyłapał bana coś też jest mech...

E28ECA2DB6AB9E937946105A83D22EBF165DE5FD

//to trzeba poczekać na Karola może on coś więcej będzie mógł sprawdzić i powiedzieć 

 

Edytowane przez Mahesvara2
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak konto mam tylko jedno na którym gram już 3 lata, nigdy nie miałem drugiego konta tamto konto nie jest moje wiec prosze o ub

@Mahesvara2 nie wiem jak mam udowodnić że to nie moje konto i gram tylko na moim main koncie nigdy nie potrzebowałem grać odpalony w tą grę wiec nie wiem kogo to konto ale na pewno nie moje kurcze :(

@Mahesvara2 chyba tak bedzie najlepiej 

@-_- więc co teraz będzie z moim banem ?

@-_- dobra nie wiem jak to udowodnić mieszkam w domku w którym mieszkają dwie rodziny i maja syna pewnie grał odpalony i dostał bana, ale jak nic sie nie da zrobić to trudno ja nie wiem jak udowodnić że to nie ja :(

Edytowane przez seb!x
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel
17 godzin temu, seb!x napisał:

i gram tylko na moim main koncie nigdy nie potrzebowałem grać odpalony w tą grę wiec nie wiem kogo to konto ale na pewno nie moje kurcze

No to widocznie jest to konto Twojego brata, mamy, taty, kolegi, koleżanki, kogokolwiek kto miał dostęp do internetu, z którego korzystasz

Różnica między banami to niecała godzina, więc nie ma tutaj mowy o odziedziczeniu adresu po czasie

@seb!x tutaj nie za bardzo jest co zrobić, bo to na 99,9% Twój ban, precyzując, kogoś kto korzysta z tego samego łącza, więc to raczej Ty powinieneś nas uświadomić jak to wyglądało. W takich przypadkach UB nie ma, ale jest możliwość otrzymania go od opiekuna

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Automatycznie wygenerowana wiadomość.
Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

Gracz zostaje zbanowany, a temat zostaje zamknięty.

Pozdrawiamy Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności