Skocz do zawartości

Prośba o UB


MarkSin

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: MarkSin 
Wycinek z konsoli(bez IP)*: Admin: Zygus
Reason: Multi konto
Length: permanent.
Serwer: Free for All
145.239.18.203:27015
Link do bana: https://sourcebans.cs-classic.pl/index.php?p=banlist&advSearch=STEAM_1:0:220477488%20&advType=steamid

Dostałem bana 3 minuty wcześniej na swoim Smurf koncie, na którym grałem niby z WH. Na obydwu kontach mam prime. Admin pewnie ma silvera , więc nie wie co to dobra gra, ale okey... Na głównym koncie, w którym podałem prośbę grałem około 5 miesięcy na tym serwerze, a że byłem zalogowany na tamtym, to wbiłem na Smurfie. Prośbę o UB wnoszę na konto podane w prośbie. Pozdrawiam! MarkSin ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chłopie grasz na dwóch kontach i liczysz na UB XDDD ! 

///@MarkSinNiesłusznych banów, to ja nie rozdaje więc wybacz 

Demka nie rozpisze jako, iż grasz na dwóch kontach i domagasz się o UB na tym właściwym 

Powinieneś od razu napisać prośbę o UB, gdy ciebie zbanowałem, a nie wbiłeś na drugim koncie. 

Ja swoje zrobiłem o reszcie zadecyduje @-_-  Ale dla mnie wbiłeś na aktywnym banie także wybacz, ale za to jest PERM.

Edytowane przez Noise.
  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, Noise. napisał:

Chłopie grasz na dwóch kontach i liczysz na UB XDDD ! 

Nie gram na dwóch tylko na jednym (od 5 mies), na drugim wbiłem bo nie chciałem się przelogowywać I swoją drogą dostałem niesłusznego bana za WH

 

25 minut temu, Noise. napisał:

Chłopie grasz na dwóch kontach i liczysz na UB XDDD ! 

///@MarkSinNiesłusznych banów, to ja nie rozdaje więc wybacz 

Demka nie rozpisze jako, iż grasz na dwóch kontach i domagasz się o UB na tym właściwym 

Powinieneś od razu napisać prośbę o UB, gdy ciebie zbanowałem, a nie wbiłeś na drugim koncie. 

Ja swoje zrobiłem o reszcie zadecyduje @-_-  Ale dla mnie wbiłeś na aktywnym banie także wybacz, ale za to jest PERM.

W sumie, masz racje. Wbiłem na aktywnym, ale niesłusznym banie. Sprawę zostawiam wam, jak ją rozpatrzycie. Szkoda, bo w sumie jesteście jednym z nielicznych serwerów, na którym spędziłem tak dużo godzin i zaje**ście mi się grało. 😕

Edytowane przez MarkSin
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel
18 minut temu, MarkSin napisał:

Wbiłem na aktywnym, ale niesłusznym banie.

Jeżeli otrzymałeś bana, a następnie wbiłeś na aktywnym, to nie ma mowy o UB. Po pierwszym banie powinieneś napisać prośbę o UB, a nie wbijać na kolejnym. Regulamin jasno precyzuje takie sytuacje i ban to ban, a nie że ktoś sobie kupi/założy nowe konto i może grać jak gdyby niby nic

  • Zmieszany 1
  • Smutny 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Automatycznie wygenerowana wiadomość.
Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

Gracz zostaje zbanowany, a temat zostaje zamknięty.

Pozdrawiamy Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności