Skocz do zawartości

[Odwołanie się do bana] Nick Alucard


Alucard

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: Alucard
Wycinek z konsoli(bez IP)*:
Serwer: ★RESET★ FFA [MIRAGE] 128TR ★Cs-Classic.pl�...
Link do bana: http://sourcebans.cs-classic.pl/index.php?p=banlist#

Dostałem bana na waszym serwerze za "multi hacking" chociaż to jedna wielka pomyłka na 2 innych serwerach też dostałem bana i wyjaśniałem u nich sprawe pokazałem wideo jak sobie nagrywałem na jakiś montag co robie jak coś wyjdzie i przeskanowali mi kompa czy nie usuwałem jakiś "OneTap cracków" czy innych gówien jestem czysty nigdy nie używałem żadnego gówna ja wiem że moje konto śmierdzi ale ja gram w tą grę od dziecka bo gdy miałem 7 lat to wójek mi pobrał 1.6 i do 10 roku życia grałem na serwerach i tak dalej później gdy kupiłem cs go był to 2016 grałem jakiś rok i w zeszłe wakacje wróciłem do tej gry więc tak jakby podliczyć ile ja czasu w tej grze spędziłem to by sporo wyszło jestem pewien że +3 tysiące godzin jest na pewno więc coś o tej grze wiem i umiem grać po za tym codzienna rozgrzeka jest robiona {30 minut boty hs only , później jakieś serwery takie only mirage lub ONLY HS deagle ide gdzie na samym HS Only deagle mam 3 topke i 7 tysięcy zabójstw to już coś robi że lepiej się strzela } dobra bo się rospisałem zostałem błędnie zbanowany nie wychodzę dalej z cs go żeby nie było mogę podać dc żeby admin mnie jakiś sprawdził czy pliki więc czekam do 19 na odzew a jak nie to ide na deagle grać dalej pozdro z farteem

 

image.png

image.png

Edytowane przez Alucard
zbyt mało miejsca i mi ucieło tekst bo wstawiłem jeszcze jedno zdjęcie
  • Smutny 1
  • Uwielbiam 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jutro po południu rozpiszę,  bo dziś mi się już nie chcę 🍀

link do demka http://670562.node24.pukawka.pl/dem-de_mirage-1618243311-1618245368.zip

0:18 celuje koło głowy i gracz dostaje głowę (polecam na slow)

1:50 - celuje jeszcze dalej od głowy i trafia w banie 

1:58 celuje w głowe wroga przez ciało osoby z teamu gdzie w ogóle nic nie widać

4:15 Ma info z discorda pewnie no chyba, że słuch wyśmienity i wie o tym, że typ wychodzi z undera

link do wcześniejszego demka:

http://670562.node24.pukawka.pl/dem-de_mirage-1618240834-1618243309.zip

19:23 - wcelowuje się w mida i daje banie mimo, że w nią nie trafił

22:58 - ładnie wyczekał typa i zajebał mu banie mimio, że celował obok niej

23:05 - dalej jest wcelowany w tego mida gdzie jest dwóch wrogów i wie, że oni się tam znajdują

26:50 - dostaje flesha i zaczął skanować rampę, później w pałace przez smoke, gdzie rzeczywiście tam był koleś

27:17 - zabija kolesia w głowę, mimo, że celował obok

29:18 - idealnie wcelowany w ścianę na wysokości głowy , mimo, że ponownie trafił tej głowy to mu zaliczyło to...

32:30-33min - cały czas wkampiony w rampę (ładne info na tym ts3 czy discord sobie dajecie) 

po 33 min mi się już demko zaczęło pierd...

Podsumowując:O wh to go nie podejrzewam ale koleś ma bardzo dobre info albo szczęscie

Ale te strzały obok głowy są bardzo ciekawe.

Pozdrawiam,

 

Edytowane przez Zygus
  • Haha 5
  • Zmieszany 1
  • Uwielbiam 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Rozpiska podana

Daje graczowi czas na zapoznanie się z nią i najwyżej odwołanie do danych akcji, a następnie sprawdzę demko

@Alucard miałeś przygotować rozpiskę tutaj, a nie na ts, ponieważ chcemy by wszystko było zawarte w temacie. Na ten moment odniosłeś się do jednej czasówki, a poza tym chwalisz się umiejętności, jednocześnie kłamiąc, bo konto na którym grasz jest aktywne od lipca ubiegłego roku. Chwalisz się też na innych forach, że grałeś już kiedyś na cheat, a powiązania Twoich kont z innymi dla adresów, wskazują na sporą ilość vac banów, zwłaszcza wśród znajomych, z którymi grałeś dość często chociażby faceit

Także może zamiast wychwalać swoje umeijętności, które łatwo odbić właśnie tymi innymi kontami i świeżym Steam, odwołasz się do czasówek podanych przez Zygusia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak po za tym chcę powiedzieć że to z 4:15 idzie się samemu domyśleć skoro tak naprawdę co rundę każdy z tt chodzi tak samo jak i z ct paru idzie okno under i mid a reszta a i b , jeśli chłopy zasmołkowały sobie shorta to gdzie miałem patrzeć skoro nie mam widzenia więc patrze najbardziej prawdopodobne miejsce gdzie chłop może wyjść a po za tym na tym demkach dziwnie to wygląda bo np jak się robi flicka to jest taki przeskok albo go wcale nie ma tak samo jak u mnie na wideo taki fragi z turniejka więc dawaj tego ts jak wrócisz po za tym czy na normalny rozum gdybym "COŚ MIAŁ" przyszedł bym tu i dalej z wami pisał po za tym chce wstawić coś 

 

 

#EDIT by @-_-

@Alucard nie interesują nas inne serwery oraz Twój staż na innych kontach. Liczy się to co jest u nas i na koncie, z którego korzystasz. Proszę więc, nie łam regulamin i nie wstawiaj SS reklamujących inne sieci serwerów

----

To jak można wejść na tego ts'a ? pogadać i to wyjaśnić bo ja naprawdę nic nie mam a dalej czekam aż "MOŻE" mnie odbanujeci gdy to się wszystko wyjaśni .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • -_- zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności