Skocz do zawartości

Polaczek1337


Polaczek1337

Rekomendowane odpowiedzi

Wczoraj po południu napisałem do @Mahesvara2 informację o tym, że nadużywasz jego zaufania i zamiast strzec porządku na serwerze to w prymitywny sposób postanowiłeś się odpierdolić. Dziś rano wstałem i mym oczom ukazał się twój wpis w sourcebans, no popatrz co za piękny zbieg okoliczności.

Od początku wiedziałem, że będą z tobą problemy i że osoba z vacbanem na main koncie prędzej czy później wróci do tego co wychodzi jej najlepiej - cheatowania. Widać, że wiele nauczyłeś się od swojego czitującego brata, który w sumie też dostał tutaj bana xD

Swoją drogą dam ci małą radę, jak założysz konto na innej sieci - bo na tej jesteś już skończony - to nie linkuj tam w swoim profilu spalonych kont - to trochę chamskie i nieświeże. Informację o kradzionych kontach i cheatujących na nich krasnoludkach też sobie możesz darować xD

 


 image.png.0c6927dcd3da37fdbfe808ea1423071d.png

 


Przechodząc do meritum. Wczoraj przez calutki dzień dawałeś piękny popis (nie)swoich umiejętności. W zasadzie to mógłbym zrobić wyliczankę, i rozpisać którekolwiek demo. Co więcej - zaliczyłeś wczoraj nieziemski peak performance i z osoby która zazwyczaj robi 1.3 KD na premkach, wczoraj robiłeś 2.6 KD bez premek. Niezły postęp w jedną noc xD

 

de_nuke - http://414339.node46.pukawka.pl/dem-de_nuke-1619957922-1619959546.zip

01:48 - spalony peek z prefirem na low hp dezuliego na cichych krokach, chwile wcześniej zabawnie próbował przeskanować saleriego wybuchowymi nabojami
04:30 - nieświeży placement celownika
04:34 - zdecydowany prefire na heaven 
04:47 - post plant 3v5, jeden z przeciwników dojechał już radio, a on szuka przeciwnika z cichymi krokami na kwadracie 
07:42 - dosyć dokładnie określa pozycję admirała
08:57 - spalony peek na mahesa
10:04 - 10 rywali żywych, on skupiony wyłącznie na gnieździe, w poprzedniej rundzie było zresztą podobnie
10:15 - spalony peek z prefirem
12:07 - strzały w tempo do wybiegającego gracza
12:18 - przeciągnięcie fullauto do wychylającego gracza z cichymi krokami
13:38 - bezbłędnie odczytuje pozycję rywala
13:56 - łapie genialny timing akurat w momencie, gdy przeciwnik wychyla 
15:13 - po raz kolejny genialny timing
17:49 - spalony peek
17:54 - kolejny spalony peek
17:58 - szybka reakcja na gracza z cichymi krokami
18:11 - decyduje się sprawdzić jeszcze radio, i akurat tam jest przeciwnik, kto by pomyślał
19:15 - szybka spierdolka przed cichym wybiegającym z kwadratu
19:24 - 6 rywali żywych, on decyduje się na dwa peeki, nie sprawdzając dalej co dzieje się pod silosem, czy rywali może jest więcej niż dwóch
19:43 - wciąż 6 rywali żywych, on kładzie na dolnym nie korzystając nawet ze smoke; co więcej, widząc, że wrogów nie ma w pobliżu, postanawia pobawić się drzwiami 
21:42 - wskakuje w kolesia o którym nie może mieć pojęcia i tak reaguje? 
21:45 - +/-
21:47 - szybki przegląd ścian
21:50 - niezły prefire jak na noba
23:03 - wychyla na wpół, następnie widząc przez ścianę szarżującego przeciwnika z cichymi krokami robi unik i strzela prefirem 
23:25 - widzi gracza na afku, ale chyba głupio mu tam pójść
23:29 - jakiś skan z dupy, potem próba pseudo maskowania
25:35 - zbyt dokładny peek jak na noba
26:01 - zabawna reakcja na model z cichymi krokami


de_bazaar - http://414339.node46.pukawka.pl/dem-de_bazaar-1619899171-1619900814.zip

01:06 - spalony peek z prefirem
01:10 - zabawna reakcja na model za ściana
01:13 - spalony peek na tenże model
02:13 - przedwczesne strzały do wybiegających rywali
02:35 - potrafi w takiej sytuacji wypatrzyć przeciwnika
04:13 - zbyt dokładny peek
06:30 - nie za szybkie te strzały? poprzedni nejd odbity pod nogi i reakcja na przeciwnika również ciekawa
06:41 - spalony peek, następnie dosyć szybka reakcja na podbiegającego gracza
06:56 - widzi, że przeciwnik się cofa i stara się go gonić
07:57 - przewiduje pozycję wroga
07:58 - następnie reaguje na podbiegający model kolejnego rywala
08:19 - łapie genialny timing i wcelowuje się w gracza na cichych krokach
08:32 - 1v3, on wjeżdża i nic nie sprawdza?
09:15 - w poprzednich rundach przeciwnicy często dojeżdżali ten rejon mapy, więc skąd informacja, że może sobie pozwolić na skanowanie drewna i reload nie będąc schowanym?
09:26 - przeciwnicy dojechali resp, on wcelowuje się w timing w gracza na cichych krokach
10:48 - genialne hopy
10:52 - wchodzi na bombsite i trackuje przeciwnika za ścianą, odpuszczając całkowicie wszystko dookoła
12:51 - wejście na bombsite i focus wyłącznie na obszar w którym znajduje się przeciwnik
14:06 - skanowanie smoke'a w momencie gdy akurat znajduje się w nim przeciwnik, wcześniej jak leżały podobne, to tak nie robił ponieważ widział ze nikogo w nich nie było
14:18 - po raz koleiny dokładny prefire na model, ignoruje fakt, że ktoś mógłby stać w tym przejściu na blisko
16:24 - taka sama sytuacja jak rundę wcześniej
17:50 - spalona reakcja, widać ze bardzo zależało mu obić saleriego
17:55 - kontynuacja - przewiduje zagranie przeciwnika
18:06 - skany - spoko - ale to co pokazuje później jest dobitnym przykładem, ze złapał na salerim niezły focus
19:11 - daje info o przeciwnikach na respie, jednocześnie nie sprawdzając żadnej pozycji 
20:13 - kto tak peekuje mida bez wallhacka?
20:37 - spalona reakcja i próba wyczekania przeciwnika na cichych krokach
21:23 - kolejne clean hopy
21:35 - wcelowany w ścianę, zamiast w miejsce z ktorego może wyjść przeciwnik
21:47 - dlaczego nigdzie indziej w taki sposób nie peekuje, tylko tam gdzie jest przeciwnik? XD
22:03 - peek na shitfujacego rywala
22:53 - focus na scianach, nastepnie kroci kat i przypadkowo strzela w smoke w którym jest lowhp przeciwnik 10/10
24:04 - clean hopy
24:55 - świetna predykcja pozycji przeciwnika
24:59 - następnie równie spalony peek na cichego
25:03 - kolejny dokładny peek na model gracza
25:05 - to samo co wyżej
25:57 - kolejne clean hopy będąc movementowym zerem
26:05 - przeciwnik cofa się na module, on przestaje skanować i rusza za nim
26:07 - kolejny zbyt dokładny peek

de_mirage_mc - http://414339.node46.pukawka.pl/dem-workshop_2229257585_de_mirage_mc-1619973937-1619975511.zip
Na to demo nie mam na szczęście już czasu, ale można nieźle się przy nim pośmiać. Przykładowo wchodzisz wcelowany na zoomie w przeciwnika, który okazuje się być za ścianą.

Cytat

bo źeś dostał w łeb i się popłakałeś

A zdajesz sobie sprawę z tego, że dostałeś bana nie ode mnie, tylko NIEZALEŻNEGO i w pełni OBIEKTYWNEGO pluginu? Chyba że plugin też takie baty od ciebie herosie dostal, że się splakal i cię zbanował XDDDD

Edytowane przez dratewka.
  • Like 8
  • Dziękuję 1
  • Smutny 1
  • Uwielbiam 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

48 minut temu, dratewka. napisał:

Wczoraj po południu napisałem do @Mahesvara2 informację o tym, że nadużywasz jego zaufania i zamiast strzec porządku na serwerze to w prymitywny sposób postanowiłeś się odpierdolić. Dziś rano wstałem i mym oczom ukazał się twój wpis w sourcebans, no popatrz co za piękny zbieg okoliczności

Ja nie trzymam porządku na serwerze? Praktycznie jako jedyny przez całe dnie jestem na serwerze a reszty adminów nie ma. na poprzedniej edycji mniej grałem ale na pierwszej na której dostałem admina to miałem z 20h tygodniowo gdzie norma to 5 jeżeli mnie pamięć nie myli

38 minut temu, dratewka. napisał:

Swoją drogą dam ci małą radę, jak założysz konto na innej sieci - bo na tej jesteś już skończony - to nie linkuj tam w swoim profilu spalonych kont - to trochę chamskie i nieświeże. Informację o kradzionych kontach i cheatujących na nich krasnoludkach też sobie możesz darować xD

Konto było skradzione i było na nim cheatowane dowody? Ludzie z mojej starej sieci, gdy dostałem tego Vaca miałem swój serwer csgo i to jb po co miałbym cheatować na serwerze jb?

40 minut temu, dratewka. napisał:

Przechodząc do meritum. Wczoraj przez calutki dzień dawałeś piękny popis (nie)swoich umiejętności. W zasadzie to mógłbym zrobić wyliczankę, i rozpisać którekolwiek demo. Co więcej - zaliczyłeś wczoraj nieziemski peak performance i z osoby która zazwyczaj robi 1.3 KD na premkach, wczoraj robiłeś 2.6 KD bez premek. Niezły postęp w jedną noc xD

jak dodali klasę która jest op to co się dziwić? a kd 1.3 miałem z powodu że grałem elitarnym na poprzednich edycjach i troche pułkownikiem a zbytnio nie umiem strzelać z ak

 

Mapa bazaar

Godzinę temu, dratewka. napisał:

01:06 - spalony peek z prefirem

Zwykły pick

Godzinę temu, dratewka. napisał:

01:10 - zabawna reakcja na model za ściana

Jaka reakcja? że stanąłem w miejscu i sobie przeładowałem a że nikogo z mojego teamu tam nie było to raczej normalne jest to że nie wybiegłem tam

Godzinę temu, dratewka. napisał:

02:13 - przedwczesne strzały do wybiegających rywali

lecący granat + kroki hmm

Godzinę temu, dratewka. napisał:

02:35 - potrafi w takiej sytuacji wypatrzyć przeciwnika

W takiej tzn jakiej? że byłem w locie? grałem na surfach kiedyś i to dużo więc dla mnie taki moduł nie jest niczym wielkim

Godzinę temu, dratewka. napisał:

04:13 - zbyt dokładny peek

Normalny peek słyszałem strzały widziałem radar co w tym dziwnego że się wcelowałem na bs'a

Godzinę temu, dratewka. napisał:


06:30 - nie za szybkie te strzały? poprzedni nejd odbity pod nogi i reakcja na przeciwnika również ciekawa

Strzelałem chwile za nim wyszedł poza tym widziałem go tam. Propo nejda to zwykły rzucony nejd

1 godzinę temu, dratewka. napisał:

06:41 - spalony peek, następnie dosyć szybka reakcja na podbiegającego gracza

Podbiegający gracz - słyszałem go

Nwm co miałeś na myśli z spalonym peekiem skoro sprawdzałem pozycje

1 godzinę temu, dratewka. napisał:

06:56 - widzi, że przeciwnik się cofa i stara się go gonić

No ciężko spojrzeć na mapę nie jest że jak cały twój team wchodzi na bsa to gość ucieka

1 godzinę temu, dratewka. napisał:

07:57 - przewiduje pozycję wroga
07:58 - następnie reaguje na podbiegający model kolejnego rywala

przewiduje pozycję wroga - dostał he a wybuchowe nie zadały mu obrażeń przez ścianę + mój team mate się tam wywalił

następnie reaguje na podbiegający model kolejnego rywala - Po prostu się cofnąłem

1 godzinę temu, dratewka. napisał:

08:19 - łapie genialny timing i wcelowuje się w gracza na cichych krokach

typ z mojego teamu podszedł w to samo miejsce to poszedłem sprawdzić plecy

1 godzinę temu, dratewka. napisał:

08:32 - 1v3, on wjeżdża i nic nie sprawdza?

A co miałem sprawdzić? mida gdzie mój sie wywalił i wiedzialem że jest tam przeciwnik? pozatym poleciałem na module na bsa

1 godzinę temu, dratewka. napisał:

09:15 - w poprzednich rundach przeciwnicy często dojeżdżali ten rejon mapy, więc skąd informacja, że może sobie pozwolić na skanowanie drewna i reload nie będąc schowanym?

Biegliśmy tam w kilka osób , byłem schowany przy przeładowaniu

1 godzinę temu, dratewka. napisał:

09:26 - przeciwnicy dojechali resp, on wcelowuje się w timing w gracza na cichych krokach

typ z drużyny tam nie patrzył to ja tam się patrzyłem bo wcześniej jeden z tt się tam wywalił

1 godzinę temu, dratewka. napisał:

10:48 - genialne hopy

wiesz ciężko nie jest kliknąć spacji i przesunąć scrolla w dobrym momencie chyba że masz s1

1 godzinę temu, dratewka. napisał:

10:52 - wchodzi na bombsite i trackuje przeciwnika za ścianą, odpuszczając całkowicie wszystko dookoła

widziałem go zanim się schował

1 godzinę temu, dratewka. napisał:

12:51 - wejście na bombsite i focus wyłącznie na obszar w którym znajduje się przeciwnik

No raczej że jak widzę lub słyszę że ktoś się strzela to lece mu go zksować

1 godzinę temu, dratewka. napisał:

14:06 - skanowanie smoke'a w momencie gdy akurat znajduje się w nim przeciwnik, wcześniej jak leżały podobne, to tak nie robił ponieważ widział ze nikogo w nich nie było

Chłopie ty oglądałeś to demo? na początku gdzie był ten nejd pod nogi też scanowałem przez takiego samego smoke [ 6:30 ] + w 14:03 rzucam takiego samego "dziwnego nejda"

2 godziny temu, dratewka. napisał:

14:18 - po raz koleiny dokładny prefire na model, ignoruje fakt, że ktoś mógłby stać w tym przejściu na blisko

osoba z tt tam strzelała to wychyliłem się z prefire'm. MÓGŁBY stać ale jakby stał to by się nadział na strzał + w tym czasie miałem odnowiony moduł i MÓGŁBYM uciec

2 godziny temu, dratewka. napisał:

16:24 - taka sama sytuacja jak rundę wcześniej

chłop podskoczył więc i go widziałem i było go słychać

2 godziny temu, dratewka. napisał:

17:50 - spalona reakcja, widać ze bardzo zależało mu obić saleriego

Wcale nie wiedziałem że jest tam przeciwnik skoro mój się tam wywalił

2 godziny temu, dratewka. napisał:

17:55 - kontynuacja - przewiduje zagranie przeciwnika
18:06 - skany - spoko - ale to co pokazuje później jest dobitnym przykładem, ze złapał na salerim niezły focus

Mam wybuchowe strzały i po zobaczeniu czatu że dostał dmg pobiegłem w tamtą stronę , tak samo przez smoke. słyszałem że rzucił smoke i z dupy by tam się on nie pojawił to zacząłem scanować

2 godziny temu, dratewka. napisał:

19:11 - daje info o przeciwnikach na respie, jednocześnie nie sprawdzając żadnej pozycji

Każdemu może się pomylić i dać źle info

 

2 godziny temu, dratewka. napisał:

20:13 - kto tak peekuje mida bez wallhacka?

Co ma do tego wallhack? że wychyliłem i patrzyłem lewą bo tam ct jest zawsze szybciej a tym bardziej że poleciałem tam na module

2 godziny temu, dratewka. napisał:

20:37 - spalona reakcja i próba wyczekania przeciwnika na cichych krokach

dwóch tt wywaliło się jakiś czas wcześniej i widząć na mapie że nikogo tam nie ma poszedłem patrzeć plecy tym bardziej że była tam paka

2 godziny temu, dratewka. napisał:

21:23 - kolejne clean hopy

Tak jak mówiłem wcześniej nie jest ciężko kilknąć spacje i scrolla w tym samym czasie

2 godziny temu, dratewka. napisał:

21:35 - wcelowany w ścianę, zamiast w miejsce z ktorego może wyjść przeciwnik

z którego miejsca mógł wyjść skoro tt było przedemną i patrzyło bsa a ja zmieniałem broń patrząc sobie na blisko bo mógł mnie zrushować

2 godziny temu, dratewka. napisał:

21:47 - dlaczego nigdzie indziej w taki sposób nie peekuje, tylko tam gdzie jest przeciwnik? XD

Czasem tak peekuje. Pozatym jest to cs i nie zawsze robimy to samo.

2 godziny temu, dratewka. napisał:

22:03 - peek na shitfujacego rywala

Sprawdzałem pozycje

2 godziny temu, dratewka. napisał:

22:53 - focus na scianach, nastepnie kroci kat i przypadkowo strzela w smoke w którym jest lowhp przeciwnik 10/10

Chłop strzelał zza tego smoke to zacząłem go scanować

2 godziny temu, dratewka. napisał:

24:04 - clean hopy

już odopowiadałem na to dwa razy ;)

2 godziny temu, dratewka. napisał:

24:55 - świetna predykcja pozycji przeciwnika

chłop we wcześniejszych rundach jak tam chodziłem tam byli więc skanowąłem to miejsce

2 godziny temu, dratewka. napisał:

24:59 - następnie równie spalony peek na cichego

Wychyliłem sie po prostu i postawiłem replike

2 godziny temu, dratewka. napisał:

25:03 - kolejny dokładny peek na model gracza

tt się z nim strzelał nic dziwnego że patrzyłem na to miejsce + nawet nie było żadnego dokładnego peek'a

2 godziny temu, dratewka. napisał:

25:05 - to samo co wyżej

Chłop obok mnie się z nim strzelał [ na mapię było widać przeciwnika ]

2 godziny temu, dratewka. napisał:

25:57 - kolejne clean hopy będąc movementowym zerem

"movementowym zerem" ? Może nie mam najlepszego movnemtu na świecie ale są lepsze dni gdzie jestem bardziej rozgrzany a są gorze gdzie nie umiem przeskoczyć nawet głupiego skoku z okna na mirage do drabinkowego a to wiele nie ma wspólnego z kliknięciem w odpowiednim momencie

2 godziny temu, dratewka. napisał:

26:05 - przeciwnik cofa się na module, on przestaje skanować i rusza za nim

Nie dostawał dmg z wybuchowych

2 godziny temu, dratewka. napisał:

26:07 - kolejny zbyt dokładny peek

Ciężko zobaczyć mapę + słyszeć gdzie jest przeciwnik cnie?

 

nuke

2 godziny temu, dratewka. napisał:

01:48 - spalony peek z prefirem na low hp dezuliego na cichych krokach, chwile wcześniej zabawnie próbował przeskanować saleriego wybuchowymi nabojami

Normalny peek sprawdzałem pozycję, wcześniejszy scan to próbowanie tak samo jak na vertigo scanowałem podłogę więc co w tym dziwnego. Tak samo jak na obrońcy można było się workami podsadzać to ludzie też szukali jakiś miejscówek itd

2 godziny temu, dratewka. napisał:

04:30 - nieświeży placement celownika

nieświeży? chyba chodziło ci że dziwnie sie nim patrzyłem , tak to prawda powód jest taki że moja podkładka nie jest jakaś duża więc zanim czasem wezmę celownik wyżej to podkładka sie kończy i muszę wsiąść myszkę niżej.

2 godziny temu, dratewka. napisał:

04:47 - post plant 3v5, jeden z przeciwników dojechał już radio, a on szuka przeciwnika z cichymi krokami na kwadracie 

tt tam zginął to pobiegłem tam by zabić tego chłopa co go zabił a przy okazji sprawdziłem kwadrat.

2 godziny temu, dratewka. napisał:

07:42 - dosyć dokładnie określa pozycję admirała

Po raz kolejny chłop się tam z tt wywalił to gdzie miałem patrzeć na sufit? 7:32 słychać jak typ przeładował.

2 godziny temu, dratewka. napisał:

08:57 - spalony peek na mahesa

wychyliłem z myślą że typ wyjdzie mi na blisko a słyszałem też strzały z góry. Normalne peek'i

2 godziny temu, dratewka. napisał:

10:04 - 10 rywali żywych, on skupiony wyłącznie na gnieździe, w poprzedniej rundzie było zresztą podobnie

W poprzedniej rundzie tt patrzyło garaż/dwór więc mogłem pozwolić sobie na patrzenie gniazda. 10:04 tt było na dworzu więc nie bałem się o plecy

3 godziny temu, dratewka. napisał:

12:07 - strzały w tempo do wybiegającego gracza

Wybuchowe zadawały mu dmg to wiedziałem że gdzieś tam jest

3 godziny temu, dratewka. napisał:

12:18 - przeciągnięcie fullauto do wychylającego gracza z cichymi krokami

było słychać jak ktoś spadł więc strzelałem dalej

3 godziny temu, dratewka. napisał:

13:38 - bezbłędnie odczytuje pozycję rywala

osoby z dworu strzelały się z heaven'em wiec gdy sprawdziłem wszystkie pozycję zaczałem strzelać wybuchającymi

3 godziny temu, dratewka. napisał:

13:56 - łapie genialny timing akurat w momencie, gdy przeciwnik wychyla 

7v1 słyszałem przeładowanie wolałem się schować bardziej za ścianą aby mieć bliższą pozycję

3 godziny temu, dratewka. napisał:

15:13 - po raz kolejny genialny timing

Sprawdzałem każde przejście bo moduł mi się odnawiał i nie miałem jak wskoczyć na heaven

3 godziny temu, dratewka. napisał:

17:49 - spalony peek

?

3 godziny temu, dratewka. napisał:

17:54 - kolejny spalony peek

widziałem broń

3 godziny temu, dratewka. napisał:

17:58 - szybka reakcja na gracza z cichymi krokami

nwm czy taka szybka ale niech ci będzie

3 godziny temu, dratewka. napisał:

18:11 - decyduje się sprawdzić jeszcze radio, i akurat tam jest przeciwnik, kto by pomyślał

Marcello zabił z tamtego miejsca przeciwnika więc poleciałem go zabić. kto by pomyslał że istnieje mapa w csgo.

3 godziny temu, dratewka. napisał:

19:15 - szybka spierdolka przed cichym wybiegającym z kwadratu

Bardzo dziwne że uciekłem z kwadratu mając pakę w bezpieczniejsze miejsce aby tych 9 ct co zostało na nas 4 żeby nas nie dojechali

3 godziny temu, dratewka. napisał:

19:24 - 6 rywali żywych, on decyduje się na dwa peeki, nie sprawdzając dalej co dzieje się pod silosem, czy rywali może jest więcej niż dwóch

tt był na dworzu więc nie sprawdzałem pod sb bo mialem nadzieje że to sprawdził

3 godziny temu, dratewka. napisał:

19:43 - wciąż 6 rywali żywych, on kładzie na dolnym nie korzystając nawet ze smoke; co więcej, widząc, że wrogów nie ma w pobliżu, postanawia pobawić się drzwiami

Na mm'ach też tak robię pozatym mogłem zaryzykować bo i tak wiedziałem że nie mam szans

3 godziny temu, dratewka. napisał:

21:42 - wskakuje w kolesia o którym nie może mieć pojęcia i tak reaguje? 

Widziałem jego postać to po 1wsze po drugie wskoczyłem bo jak oszust cie tepa to przeważnie jest wcelowany w cb cały team

3 godziny temu, dratewka. napisał:

21:45 - +/-

normalna akcja

3 godziny temu, dratewka. napisał:

21:47 - szybki przegląd ścian

zwykłe odwrócenie się

3 godziny temu, dratewka. napisał:

21:50 - niezły prefire jak na noba

ja jestem nobem? to ty dostajesz wpier*** co mape

3 godziny temu, dratewka. napisał:

23:03 - wychyla na wpół, następnie widząc przez ścianę szarżującego przeciwnika z cichymi krokami robi unik i strzela prefirem

schowałem się aby przeładować a potem uciekłem modułem aby nie dostać od sniperki a w czasie gdy leciałem typ zacząl strzelać

3 godziny temu, dratewka. napisał:

23:25 - widzi gracza na afku, ale chyba głupio mu tam pójść

w którym momencie go widze? bo takie coś to można napisac każdemu że widzi typa na bs b ale chyba głupio mu iść na b więc idze na a iq 500 masz gościu

3 godziny temu, dratewka. napisał:

23:29 - jakiś skan z dupy, potem próba pseudo maskowania

typ z dworu się strzelał z nim przez chwilę a po drugie wolałem przeskanować jeszcze strone od rampy bo mogł tam iść chłop więc nwm w czym ty widzisz próbe maskowania

3 godziny temu, dratewka. napisał:

25:35 - zbyt dokładny peek jak na noba

To nagraj jak ty peekujesz zrób taką składanke z każdego twojego peek'u i zobaczymy kto jest nobem bo źeś dostał w łeb i się popłakałeś

3 godziny temu, dratewka. napisał:

26:01 - zabawna reakcja na model z cichymi krokami

Widziałem jak wychylał więc zacząlem tam strzelać co w tym jest zabawnego?

 

Wiekszość tych przykładów jest z dupy i nie ma w nich nic więc nwm co to za podejrzane rzeczy moge tylko dodać od sb żebyś się nauczył grać i nie płakał buziaczki ;*

Ps. mirage mc nie oglądałem bo już wystarczy że w tych mapach dał totalne gówno i randomowe akcje

  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dobrze. Sprawa wygląda tak. Po zobaczeniu demek nie jestem wstanie ocenić czy używasz wh na 100% jednakże po oglądnięciu dema na którym zostałeś zbanowany uważam że używasz auto bh i taki ban zostaje. 

http://414339.node46.pukawka.pl/dem-workshop_335595420_de_log-1619996603-1619998173.zip

11:50- Pierwsze użycie umiejętności oraz następne odbicie. Czyste. Drugie użycie umiejętności oraz następne odbicie. Czyste. Trzecie użycie umiejętności oraz kontynuacja BunnyHopa który doprowadził do bana. Wspomagane. Takie jest moje zdanie i tak jak napisałem wyżej taki ban za używanie wspomagaczy do BH zostaje. 

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Kolejny przykład na to, że kłamstwo ma krótkie nogi

Gracz @Polaczek1337 napisał piękne odwołanie i sugerował @dratewka. że powinien nauczyć się grać, a sam ban jest bezpodstawny. Od wczoraj gracz ma VAC na koncie

obraz.png

  • Like 1
  • Haha 2
  • Uwielbiam 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności