Jump to content

[ODRZUCONE][Redaktor] FreundeBobby


freunde bobby

Recommended Posts

Wiek: 23 (tak serio, to 16)

Ilość spędzanego czasu na forum?: 5d 19h 19m 27s

Doświadczenie na podobnym stanowisku: Pisałem już podobne artykuły na różnych forach oraz tutaj, jako pierwszy przykład mogę wymienić: temat covidowy, czy też różnorakie recenzje seriali.

Dział który najbardziej ci odpowiada: Filmy/Seriale, a w przyszłości może coś z Muzyką, bo każdy się zgodzi, że król jest jeden, kmwtw.

Dlaczego akurat Ty?: Jestem osobą zdystansowną, może czasem aż za bardzo, ale przez to potrafię dodać do recenzji nieco kolorytu i nie rozpisuje się na siłę nt. jakiś aspektów, które ledwo rozumiem albo są warte mniej niż obecnie moje życie. No i także jak mam wenę, to potrafię skrobnąć jakąś recenzję, która w jakiś sposób przekonuje potencjalnego interesanta do zainteresowania się danym tytułem, który w tym momencie opisuje.

Co chciałbyś wnieść jako Redaktor?: Nieco świeżości i odkurzyć tematy, które nie są w sumie już używane. Nie obiecuje, że nagle zacznę narzucać sobie tempo recenzjowania kilku tytułów w tygodniu, czy coś. Nie lubię robić czegoś na siłę, ale w przypadku gdy skończę oglądać jakąś produkcję, to jest szansa że najdzie mnie chęć na napisanie recenzji nt. obejrzanego tytułu.

Link do 3 Twoich prac:

https://forum.cs-classic.pl/topic/73953-dragons-blood-2021/?tab=comments#comment-438133

https://forum.cs-classic.pl/topic/73931-resident-alien-2021/

oraz ukryty temat nt. COVID i recenzja serialu "Kingdom"

  • Like 15
Link to comment
Share on other sites

  • -_- changed the title to [ODRZUCONE][Redaktor] FreundeBobby
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site you agree to Privacy Policy