Skocz do zawartości

skarga na Zyxela albo Suiryu


.SKR.

Rekomendowane odpowiedzi

Nick:Hades
Data zdarzenia :

2021-05-23 19:22 2021-05-23 20:11

Osoba/y na którą chcesz złożyć skargę: Nie mam pojęcia kto to był ale na pewno to był ktoś z opiekunów albo Suiryu albo Zyxeel
Opis Sytuacji : Wbiłem na serwer i zaczęło się dziać dużo nieprzyjemny akcji zacząłem obrażać co niektórych graczy i w wielu przypadkach zostałem do tego sprowokowany duża ilość osób uczestniczyła w moim złym zachowaniu czyli wyzywali innych a tylko ja zostałem zbanowany  chciałbym dodać ze to jest mój pierwszy ban za cokolwiek i został on wymierzony na miesiac  co według mnie jest za długą karą po dostaniu ostrzeżenia

wiele innych osób dostawało o wiele mniejsze bany za takie wykroczenia 
Dowód : http://782202.node33.pukawka.pl/dem-jb_minecraft_prison_b3-1621793472-1621796057.zip

  • Haha 5
  • Zmieszany 2
  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie zostałeś zbanowany tylko i wyłącznie ty bo zostały pociągnięte do odpowiedzialności osoby typu exeter, animowy. Wchodzisz na serwer pod wpływem alkoholu (z tego co mówiłeś) wyzywasz graczy, twierdzisz że gracze nie wiedzą z kim rozmawiają. Bana dostałeś ode mnie na tydzień lecz po rozmowie z właścicielem uznaliśmy że powinieneś dostać bana na miesiąc. 

Edytowane przez ZyXeel
  • Like 3
  • Dziękuję 1
  • Haha 3
  • Uwielbiam 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel
8 minut temu, ZyXeel napisał:

Bana dostałeś ode mnie na tydzień lecz po rozmowie z właścicielem uznaliśmy że powinieneś dostać bana na miesiąc. 

Potwierdzam. To ja kazałem przedłużyć bana, bo nie będę tolerował takich zachowań. Jeżeli chcecie robić syf, róbcie go u siebie, a nie u mnie. Zostałeś zresztą o tym poinformowany i jak widać, nie dotarło

  • Like 5
  • Dziękuję 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • -_- zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności