Jump to content

[ODRZUCONE]Podanie howly

howlie
 Share

Recommended Posts

1. Nick: howly
2. Imię: Janek
3. Wiek: 16
4. Znajomość komend strażnika(1-10): 10
5. Sprawny i działający mikrofon**: Mam
6. Link do swojego GameMe**: hejka
7. Parę słów o sobie **: Siema, jestem Janek, mam 16 lat. Interesuje się chemią oraz biologią. Bardzo lubię poznawać nowe osoby jak i rozbawiać towarzystwo.
8. Dlaczego chciałbyś zostać strażnikiem**: Chciałbym dopełnić waszą grupkę administracji, pomagać innym, ogarniać ludzi, a przede wszystkim CT
9. Steam_ID: STEAM_0:1:585541509
10. Ile czasu możesz poświecić na serwerze: 1-4h
11. W jakich godzinach grasz? (Dni robocze, weekendy): Zależy od wolnego czasu
12. Staż w Counter-Strike Global Offensive: 6k godzin +/-
13. Czy przeszedłeś mutację? (TAK/NIE): TAK
14. Czy posiadałeś już admina? (nie podajemy linków): TAK

• Like 15
  • Haha 6
  • Confused 3
  • Love 1

Wydaje mi się że Janek jest odpowiednią osobą na to stanowisko.

Prowadzenie po stronie CT idzie mu wyśmienicie posiadał już admina, a co za tym idzie zna dobrze regulamin.

Nie słyszałem żeby ktoś na serwerze mówił na jego temat źle więc świadczy to o tym że reputacje na serwerze ma bardzo dobrą. :)

• Like 3
  • Love 1

Nudzi mi się, to się dłużej wypowiem nt. Janka.

+ Reputacja na serwerze, jegomość jak wchodzi na serwer to po tt sieje postrach, zaś w ct prowadzi w miarę kreatywnie.

+ Doświadczenie, jegomościa pamiętam jeszcze sprzed rozpoczęcia gry na JailBreak. Wiedząc jak jegomość sprawował się jako administrator serwera FFA Only mrg  ([`]) mogę stwierdzić, że ma doświadczenie związane z komendami.

+ Mutacja, jegomość (mimo pewnych wątpliwości z mojej strony) ma mutacje, co również jest pozytywną cechą.

Jestem na tak.

Nikogo nie pozdrawiam, bo już się ludzie prują.

• Like 3
  • Love 1

• Właściciel

Po raz kolejny przypominam, że czas jaki jesteś w stanie spędzić przy serwerze powinien byc jak najbardzije dokładny. To że raz na miesiąc jesteś w stanei wbić na 4h, nei znaczy, że musisz od razu wrzucać rozstrzał 1-4h. Podajesz czas jaki średnio jesteś w stanie spędzać na serwerze. Odkąd napisałeś podanie, jest to niecałe 1:30h, więc ledwo spełniasz to założone minimum. Chciałbym też zaznaczyć, że rzucanie urwami, to też nie jest dobry sposób na zdobycie takiej posady i warto by było u siebie to załatać.

Także reasumując
Na nie i chciałbym byś następnym razem skupił uwagę na aktywności skoro składasz podanie od razu gdy jest to możliwe, dodatkowo robiąc to od razu po banie (wcześniejsze podanie).

• Like 2
  • Sad 1

• Właściciel

Automatycznie wygenerowana wiadomość.
Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

Twoje podanie zostało odrzucone.
Następne podanie możesz napisać dopiero tydzień po zamknięciu ostatniego.

Pozdrawiamy Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Guidelines