Jump to content

Teleportacja


Anima19

Recommended Posts

Myslalem nad perkiem Teleportacja ? Dzialala by na zasadzie jak z war3 na "humanie"  wskazujesz celownikiem w ktore miejsce chcesz sie teleportowac po uzyciu pojawiasz sie w tamtym miejscu i masz flesha na 1>2 sekundy tak jak za dobrego war3. (kod latwy do ogarniecia bo wystarczyloby skopiowac z pierwszego lepszego war3)

Link to comment
Share on other sites

Ahh setki razy było "wam" mówione że takiego perku nie da rady zrobić. Nie jest to tak łatwe jak napisałeś czyli ctrl+c ctrl+v 

Myślisz że to takie proste by kod widział czy na drodze gdzie celujesz nie ma żadnego innego przedmiotu przez który się nie zablokujesz? Zwłaszcza na mapach standardowych gdzie różne propy są ustawione w dziwnych miejscach co spowodowało by ciągłe blokowanie się.

No tak to wystarczy celować wyżej. Jest takie coś jak skyboxy które też łatwo potrafią zablokować a dobrym przykładem jest latanie na duchu ;) 

Już teraz kombinowane jest nie wiem czy przez Karola czy w ogóle zostało to do jako perk/umiejętność do coda przekazane dalej czy też zostanie to przeznaczone do innego serwera ale wiem że jest możliwe ustawienie sobie miejsca do którego chcemy powrócić. Działa to na zasadzie ustawienia sobie punktu powrotu za pomocą bindu a następnie w dowolnym momencie powrotu do niego.

Tak samo jak możliwe jest teleportowanie się za pomocą wabika. Jak to działa? Proste rzucasz wabika i tam gdzie wyląduje tam się teleportujesz. Z tym jednak też są problemy że bardzo łatwo się zablokować. 

Zamiast kombinować z "nowymi" perkami polecam przejrzeć stare propozycje które na tamte czasy były niemożliwe do wykonania bądź też silnik na to nie pozwalał. Teraz to się zmieniło i można sobie pozwolić na więcej.

Jednak też pamiętaj/pamiętajcie że nie ma sensu rozpędzać się nie wiadomo jak z propozycjami by nie było jakiś działek za chwilę które spowodowały by spadki fpsów na serwerze.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

12 minut temu, DonSalerii napisał:

Działa to na zasadzie ustawienia sobie punktu powrotu za pomocą bindu a następnie w dowolnym momencie powrotu do niego.

Tak taki perk będzie w nowym sezonie jest podane tutaj nazwa Zwój Powrotu 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site you agree to Privacy Policy