Skocz do zawartości

"[Druga opcja] Odwołanie od bana igik367"


igik367

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: igik367
Wycinek z konsoli(bez IP)*:
Admin: Console
Reason: [Little Anti-Cheat 1.6.1] Aimbot Detected
Length: permanent.
Disconnect: You have been banned by this server, check https://forum.cs-classic.pl/ for more info
Serwer: Cod 201
Link do bana: http://sourcebans.cs-classic.pl/index.php?p=banlist&searchText=STEAM_1:1:81182169&Submit
Za co dostałem bana: Aimbot

Czemu ten ban miałby zostać zdjęty?: Powiem szczerze, że nie oczekuję UB po tym jakim zaufaniem mnie obdarzyliście na codzie i powierzając mi opiekę nad nim w formie admina, aczkolwiek patrząc na to, że pojawił się chociaż promyk szansy z tym wzorem to chciałbym jednak spróbować. Wiele razy wieczorami nudząc się myślałem co porobić. Podczas gdy normalnie wbiłem sobie na serwer pograć i pogadać z super ludźmi i community teraz nie miałem co robić., nie maiłem takiej szansy przez moją głupotę i przez to, że chciałem sobie ułatwić rozgrywkę wspomagaczami. Brakuje mi tego, bardzo mi tego brakuje. Ten serwer i był moją jedyną motywacją aby odpalać csa. Przyznam bez bicia, iż nie jeden raz zdarzało mi się mieć myśli żeby nie powrócić na serwer na innym koncie, aczkolwiek zawsze te myśli odrzucałem. Z różnych powodów, albo że to nie będzie fair względem społeczności i administracji, którzy obdarzyli mnie wielkim zaufaniem, a ja to zaprzepaściłem lub z jednych z najlepszych zabezpieczeń jakich widziałem kiedykolwiek na community serwerze. Przy czym chcę podkreślić, że nie chcę grać tutaj "na emocje",  po prostu jako introwertyk community jak to dawało mi super kontakt z ludźmi, którymi na co dzień nigdy bym nie poznał, również rola admina dodała sporą część mojej obecnej odpowiedzialności. Nie ma słów, którymi mógłbym opisać graczy i całą społeczność serwerową. Mimo iż robiłem to już wiele razy chciałbym przeprosić wszystkich graczy których zwiodłem moim zachowaniem, grupę administracji, forum ale przede wszystkim teraz już jak widzę współopiekuna ZooMa oraz opiekuna Mahesa. Pamiętam jak mieliśmy wiele rozmów czy to na tsie czy na dc na temat różnych spraw serwerowych. Ufaliście mi a ja was zawiodłem, więc nie zdziwię się gdy ta prośba zostanie rozpatrzona negatywnie. Dopiero kilka miesięcy po fakcie dotarło do mnie że straciłem super znajomości oraz miejsce do spędzania czasu kosztem kilku więcej pikseli w tabeli i jak bardzo głupie to było. Tak jak już pisałem proszę o rzecz, której raczej nie dostanę, aczkolwiek gdyby została ona rozpatrzona pozytywnie obiecuję czystą grę do kiedy będę miał czas grania w wolnym czasie.

Pozdrawiam!

  • Like 3
  • Haha 1
  • Zmieszany 4
  • Uwielbiam 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Na ten moment jestem na nie. W przypadku takich banów na pewno nie będę rozstrzygał o UB po 6 miesiącach, zwłaszcza, że ktoś musiał poświęcić swój czas by dokładnie rozpisać Twoje akcje

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Automatycznie wygenerowana wiadomość.
Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

Jeden z moderatorów działu udzielił Ci odpowiedzi.

Pozdrawiamy Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności