Skocz do zawartości

problem z csgo


kjm

Rekomendowane odpowiedzi

hej mam problem dotyczący cs go a mianowicie po ostatniej aktualizacji z operacją riptide w momencie włączania cs go mam czarny ekran ładowanie trwa z 5 minut a potem jak już będe w menu crashuje mi ekran i dźwięk.Jakby ktoś mógł pomóc będe mega wdzięczny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście warto sprawdzić aktualność sterowników karty graficznej i opcjonalnie innych na wszelki wypadek. A jeszcze coś mi się kojarzy, że w plikach było coś co crushowało niektórym już przy wcześniejszych update'ach, ale to trzeba zasięgnąć porady internetów, albo może ktoś tutaj o tym pamięta.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy pierwszej instalacji CS pobiera sie DirectX jak nie miales wczesniej zainstalowanego DirectXa ,dziwne ,musiales nieswiadomie go usuanc,zobacz moze lepiej jeszcze raz wszystkie sterowniki czy czegos nie brakuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

skończyłem reinstallować nie pomogło generalnie problem wygląda tak że działa niby cs go ale ekran się freezuje i po 10 sekundach się zmienia dźwięk crushuje i po jakiejś minucie bycia w cs go pojawia mi się program cs go nie odpowiada i wyłącza csa jakby ktoś pomógł wyśle skina

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wyglada to na sterowniki,ale zobacz swoje programy w tle czy ktorys tego nie powoduje,mi sie kiedys CSGO sam minimalizowal i nie dalo sie go wrzucic na pelny ekran ,okazalo sie ze przyczyna byl program od mikrofonu,rozne sa przyczny,pomyśl czy masz cos takiego działajacego w tle ktore mogloby miec wplyw, i koniecznie sprawdz czy masz pobrane najnowsze sterowniki do podzespołów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, MeeN napisał:

"-novid"

wpisz sobie to w opcje uruchomiania i zobacz czy pomoże, a jak nie to skoro dźwięk się też coś buguje to odepnij słuchawki/głośniki, mikrofon jak pomoże to będzie wiadomo już przez co crashowało 
jak masz np. 2 monitory odepnij 1 i wtedy odpal 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wpisz w opcje uruchamiania -nosound i sprawdź czy w cs'ie jak wyłączysz dźwięk będzie to samo 
jeszcze możesz zmienić np. rozdzielczość wchodząc w folder Steam>userdata>592951>local>730(tutaj jest ten sam folder)<video
                                                                                                                       (te numerki będziesz miał inne)

potem 
"setting.defaultres"        "1920"
    "setting.defaultresheight"        "1080" 

zmieniasz sobie na mniejsze np. 1024x720
a jak masz np gre w oknie to "setting.fullscreen"        "0" dajesz 1 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

-refresh 60 chyba że masz monito np. 120, 144 hz to zmieniasz to 60 na tyle ile masz hz monitor 
-allow_third_party_software 

a jak to nie pomoże to nie wiem już czekaj aż się skończy Riptide operacja i może zacznie znowu działać 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności