Skocz do zawartości

Październikowe konkursy


Venox

Rekomendowane odpowiedzi

659123445_Konkursgrafika.jpg.0a5919c60aca7ebd5b9ad0d35cbb6ecb.jpg

 

Witam graczy! :D

Po długiej przerwie wracamy na poprawiony serwer FFA. Zaszło sporo zmian, zapraszam do grania i aktywności na forum, ponieważ niedługo chcę zrobić ELITE FFA.

W dniu dzisiejszym organizuje dwa konkursy, aby każdy wybrał coś dla siebie.

Pierwszym konkursem jest najbardziej aktywny gracz miesiąca, a dokładnie TOP 5. Wybiorę 5 osób, które grały i spędziły najwięcej czasu na serwerze przez czas trwania konkursu. Nagrodą będzie:
Za TOP 1 - 5000 monet
TOP 2 - 4000 monet
TOP 3 - 3000 monet
TOP 4 - 2000 monet
TOP 5- 1000 monet

Po zakończeniu konkursu nagrodzę pięciu zwycięzców.

Drugim konkursem jest lubiany przez Was konkurs na fragi, tym razem na 25 kili. Myślę, że każdy z Was jest w stanie tyle zrobić, więc liczę na dużą aktywność pod tym postem. Nagrodą będą monety. Za zrobienie 25 kili otrzymacie 2000 monet i dodatkowo za każdy dodatkowy frag będzie premia w postaci 100 monet. Aby zostać nagrodzonym należy pod tym postem umieścić skrina po zakończonej mapie, a także nick.

Konkursy trwają do 19 listopada włącznie.

 

Ważna informacja!

 Raz w tygodniu czyli co piątek przez miesiąc  maszyna losująca wybierze, jedną osobę, która wygra spray Smoka. Czyli spośród wszystkich wrzuconych przez Was skrinów w każdym tygodniu każda osoba będzie mogła wygrać taki spray. Łącznie przez okres konkursu 4 takie Smoki.

1788967196_spraysmok.png.5a204fd63c7f5c88ade3036180f4485e.png
 

Dla 5 najbardziej aktywnych graczy na serwerze przypadać będzie spray w postaci Czaszki.

1361749162_sprayczaszka.png.033e1bd31fed534c8047344248610d7c.png

Co ważne, te oba spray są unikatowe, więc fajnie o nie powalczyć.

Z każdą sprawą możecie pisać mi na PW na forum.

Zachęcam do udziału w konkursach, życzę dobrej zabawy i dużo fragów! Powodzonka! :D

  • Like 4
  • Dziękuję 1
  • Uwielbiam 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności