Skocz do zawartości

[Druga opcja] Odwołanie od bana PoLaR


PoLaR

Rekomendowane odpowiedzi

Nick:PoLaR
Wycinek z konsoli(bez IP)*:
Serwer: Perm na wszystkie serwery CS GO (perma dostałem na Only Mirage)
Link do bana:https://sourcebans.cs-classic.pl/index.php?p=banlist&searchText=polar

A więc tak.. 4 lata temu miałem 13/14 lat i denerwowanie kogoś sprawiało mi radość jak i satysfakcję, osobą którą denerwowałem jak i wyprowadzałem z równowagi była @Kasia!. Pewnego razu, gdy w końcu dostałem od niej bana na forum postanowiłem wejść na serwer Only Mirage. Wtedy chyba każdego namawiałem do tego, aby każdy miał do niej jakiś problem (nie pamiętam dokładnie, bo jednak to było 4 lata temu). Gdy ktoś do niej napisał na pw, że takie coś robię to wtedy dostałem bana przez SB za wszczynanie buntu wobec opiekuna serwera.

 

Oczywiście chciałbym po tak długim czasie przeprosić @Kasia! za moje zachowanie, które nie było jednak mega fajne . Po czasie, gdy minęło kilka lat zrozumiałem jakim byłem małym szczylem i jak działałem na nerwy owej osobie. Oczywiście nie wiem, dlaczego sobie tak ubzdurałem, aby denerwować wówczas ADMINISTRATORA SIECI, lecz czasu jednak nie cofnę i jedynie mogę przeprosić.

Mam małą nadzieję, że po 2 latach wojowania mi wybaczysz, bo w zasadzie znaliśmy się od 2k16 do momentu kiedy dostałem bana na forum jak i potem bana na serwerach. 

 

Ogólnie myślę, że 4 lata kary to jest mega dużo i myślę że można mi dać jednorazową szansę, której obiecuję, że nie zmarnuje.

Bardzo mi zależy, aby grać na JB, który nie trzyma się jakoś dobrze teraz, lecz po czasie, kto wie? Może serwer odżyje.

 

Edytowane przez PoLaR
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • PoLaR zmienił(a) tytuł na [Druga opcja] Odwołanie od bana PoLaR
  • Właściciel

Automatycznie wygenerowana wiadomość.
Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

Gracz zostaje odbanowany, a temat zamknięty.

Pozdrawiamy Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

  • Uwielbiam 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności