Skocz do zawartości

Prośba o UB perm.


eman1

Rekomendowane odpowiedzi

1. Twój Nick: EmaN♛ [CSC]

2. Kto zawinił? (admin/gracz): Ja

3. Nick oskarżonego: EmaN♛ [CSC]

4. Steam_ID oskarżonego: STEAM_1:1:109726432

5. Data i godzina zdarzenia: 30.05.2022, około 2:00

6. Mapa:  Safehouse

7. Opis sytuacji: Sytuacja wygląda następująco z początku pojawił się ban za pomaganie w misji jedyne co mogę powiedzieć to sytuacja wyglądała tak, że na serwerze była zmiana na małą mapę bo było 5 osób, padła propozycja ,że ktoś będzie plantował my będziemy defować i tu pojawił się mój błąd i brak przeczytania regulaminu, przyznaję się do błędu jednak myślę, że ban na 7 dni za taki mały wybryk to trochę długo( i tutaj przechodzę do kolejnego bana tym razem perma 😕 ) więc postanowiłem zalogować się na drugie konto, żeby móc normalnie grać, nabijać lvl. Myślę, że jest to w miarę zrozumiałe, reset, chęć gry, wolne w pracy i po prostu ciągnie do gry. Proszę oraz liczę na pozytywne rozpatrzenie o odbanowaniu oraz skróceniu bana do jak najmniejszej liczby godzin, jeżeli to możliwe. Oczywiście przepraszam za nie stosowanie się do regulaminu serwera.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I chyba jesteś śmieszny, że dostaniesz UB, było się odwołać o skrócenie bana tak jak Doz3z i byś potem nie miał problemu, wbijanie na czy to 2-6 koncie nie ma znaczenia, bo ty dostałeś bana na 1 koncie i on obowiązuje cały czas, dopóki nie minie, a nie że zrobisz nowe konto i możesz sobie grać, bo gdzie tu jest wtedy kara jak by, każdy robił nowe konta, kiedy dostanie bana.

Regulamin jasno mówi 2.22 Wchodzenie na aktywnym banie - Perm, a to że go nie przeczytałeś nie zwalnia cię z jego przestrzegania 

@ -_- Co ty czekasz na decyzję typ wbija na 2 koncie kiedy ma Aktywnego Bana raptem po 1 dniu więc tutaj nie ma co mówić o UB

Edytowane przez Mahesvara
  • Like 1
  • Dziękuję 1
  • Zmieszany 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Automatycznie wygenerowana wiadomość.
Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

Jeden z moderatorów działu udzielił Ci odpowiedzi.

Pozdrawiamy Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności