Skocz do zawartości

[ANKIETA] Eventy, jakie wolicie?


Nyuu

[ANKIETA] Eventy i ich rodzaje  

22 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Jaki typ eventu lubisz najbardziej?

    • Kiedy coś się dzieje na mapie!
    • Kiedy można cos tworzyć z menu!


Rekomendowane odpowiedzi

Hej, hej!

Mam dla was kolejną ankietę, ale tym razem będzie ona szybką i krótka także zachęcam do oddania swojego głosu!

Pytanie brzmi następująco, wolicie eventy w których coś się dzieje na mapie (słonie, balony, skrzynki).

Czy może wolicie eventy w których coś zbieramy i tworzymy w menu po lewej stronie? 

Zapraszam do oddania głosu i dyskusji poniżej!

Edytowane przez Nyuu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tworzenie w menu wydaje się lepszym rozwiązaniem, ponieważ tak jak w przypadku obecnego eventu taki komandos biegający po mapie może łatwo zabrać łup zdobyty przez nas.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem jak najbardziej za eventami typu slonie balony itp bo się trzeba wykazać szybką reakcją aby zdobyć nagrodę.

Natomiast pomyślałbym nad takim myślę ciekawym eventem mianowicie dodać na serwer coś takiego, że wyświetlałoby na czacie różnego rodzaju działania matematyczne np 7*5 albo 5+19+26 i osoba która jako pierwsza napisze na czacie poprawny wynik (Tylko say ogólny) dostawałaby nagrodę w postaci powiedzmy od 10-30 monet i od 800-1500XP. Takie działanie mogłoby się wyświetlać powiedzmy co ok. 5 minut i byłoby to coś innego na serwerze. Pozostawiam to wam do przeanalizowania i ciekawy jestem co uważacie na ten temat.

PS: Kto wie może nawet jakaś mała szansa na przeniesienie powiedzmy 3-5% :D

Edytowane przez Kelul
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minuty temu, Kelul napisał:

Jestem jak najbardziej za eventami typu slonie balony itp bo się trzeba wykazać szybką reakcją aby zdobyć nagrodę. Natomiast pomyślałbym nad takim myślę ciekawym eventem mianowicie dodać na serwer coś takiego, że wyświetlałoby na czacie różnego rodzaju działania matematyczne np 7*5 albo 5+19+26 i osoba która jako pierwsza napisze na czacie poprawny wynik (Tylko say ogólny) dostawałaby nagrodę w postaci powiedzmy od 10-30 monet i od 800-1500XP. Takie działanie mogłoby się wyświetlać powiedzmy co ok. 5 minut i byłoby to coś innego na serwerze. Pozostawiam to wam do przeanalizowania i ciekawy jestem co uważacie na ten temat.

Jak dla mnie super pomysł, popieram!

 

Ja jednak wole eventy kiedy coś się dzieje na mapie jest ta nutka rywalizacji ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Kelul napisał:

Jestem jak najbardziej za eventami typu slonie balony itp bo się trzeba wykazać szybką reakcją aby zdobyć nagrodę.

Natomiast pomyślałbym nad takim myślę ciekawym eventem mianowicie dodać na serwer coś takiego, że wyświetlałoby na czacie różnego rodzaju działania matematyczne np 7*5 albo 5+19+26 i osoba która jako pierwsza napisze na czacie poprawny wynik (Tylko say ogólny) dostawałaby nagrodę w postaci powiedzmy od 10-30 monet i od 800-1500XP. Takie działanie mogłoby się wyświetlać powiedzmy co ok. 5 minut i byłoby to coś innego na serwerze. Pozostawiam to wam do przeanalizowania i ciekawy jestem co uważacie na ten temat.

PS: Kto wie może nawet jakaś mała szansa na przeniesienie powiedzmy 3-5% :D

Oj tak jestem jak najbardziej za widziałem to juz na kilku serwerach i mega to sie sprawuje 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Kelul napisał:

Jestem jak najbardziej za eventami typu slonie balony itp bo się trzeba wykazać szybką reakcją aby zdobyć nagrodę.

Natomiast pomyślałbym nad takim myślę ciekawym eventem mianowicie dodać na serwer coś takiego, że wyświetlałoby na czacie różnego rodzaju działania matematyczne np 7*5 albo 5+19+26 i osoba która jako pierwsza napisze na czacie poprawny wynik (Tylko say ogólny) dostawałaby nagrodę w postaci powiedzmy od 10-30 monet i od 800-1500XP. Takie działanie mogłoby się wyświetlać powiedzmy co ok. 5 minut i byłoby to coś innego na serwerze. Pozostawiam to wam do przeanalizowania i ciekawy jestem co uważacie na ten temat.

PS: Kto wie może nawet jakaś mała szansa na przeniesienie powiedzmy 3-5% :D

Imo bardzo dobry pomysł, tylko właśnie myślę żeby to występowało rzadziej a była większa nagroda niż na odwrót. 

A co do eventów to zdecydowanie takie, które rozgrywają się na mapie z tym, że bardziej w stronę baloników, które trzeba było zestrzelić. Podnoszenie trochę za bardzo premiuje takiego np. komandosa. Można też pokombinować coś z połączeniem, np. zestrzelenie symboli/liczb, które zostają po zabójstwie i potem zbieranie ich a następnie przetworzenie na coś w menu. Można by wtedy albo dłużej zbierać na coś lepszego albo wymieniać po prostu na słabsze nagrody, ale to tylko taki luźny pomysł.
Podsumowując, lepsze eventy na mapie.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o te działania matematyczne to na pewno nie damy tam XP z wiadomych powodów.
Ale co do tej propozycji to pomyśle bo mamy bodajże plugin na to, tylko pozostaje to do przegadania jeszcze.

@ RyuuTak szczerze ci powiem, że miałem problem z balonami jak grałem komandosem.
Wiadomo, jak jest event w którym coś dzieje się na mapie to zawsze się znajdzie klasa która odstaję od pozostałych pod względem zdobywania nagród z eventu.

I też przypominam, że jak macie jakikolwiek pomysł na event to możecie dać swoją propozycję w TYM temacie. A my na pewno weźmie to pod uwage :)! 

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może połączyć oba i po prostu niech będzie strzał albo przejście po czymś co wylatuje z przeciwnika, wtedy i komandosi i reszta będą mieli stosunkowo łatwo. A co do samego działania eventu to można pomyśleć nie tylko o expie/monetach/pkt. klanu i przeniesieniach ale też o wykorzystaniu mechaniki ruletki ze sklepu z monetami, że jest szansa na dostanie jakiegoś plusa do statystyk albo dodatkowy % do zdobywania expa/monet na mapę. Wiadomo, wszystko to do rozłożenia względem rzadkości wypadania ale mając więcej opcji to można to fajnie porozkładać a w sumie od tego są eventy żeby trochę "namieszać" w takiej codziennej rozgrywce. 

Co do tych pytań no to właśnie można przepisać ciąg liter jaki się wyświetla albo zrobić bazę pytań ogólnych nawet na poziomie podstawówki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Na wstępie mam prośbę, to temat pod ankietę, więc jeśli macie propozycje, to napiszcie proszę je w nowym temacie, ponieważ ten temat tego nie dotyczy, a potem będzie ciężko się odnosić do tego co ktoś kiedyś zaproponował

Tych obu rzeczy nie da się połączyć by to miało ręce i nogi, bo wyobraźcie sobie teraz event jak ten z wielkanocy gdzie na serwerze miałyby dropić wszystkie te rzeczy, raz że nie ma takich modeli, dwa, cała mapa byłaby zawalona czymś co też wpływa na Wasze fps w grze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • -_- odpiął/ęła i zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności