Skocz do zawartości

Nowa klasa GROM lub Spec Naz lub FORMOZA


Polish_Werewolf

Rekomendowane odpowiedzi

Nazwa: GROM lub Spec Naz lub FORMOZA
Opis: Posiada M4A1-S ( +0.2 DMG/INT), Regeneracja zdrowia od DMG ( +0,1% DMG/INT)
Bronie: M4A1-S, Five-Seven
Statystyki: HP: 15 | INT: 0 | WYT: 5 | KON: 5
Typ: Zwykła

Edytowane przez Polish_Werewolf
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Polish_Werewolf zmienił(a) tytuł na Nowa klasa GROM lub Spec Naz lub FORMOZA
18 godzin temu, Sakku napisał:

Na 76lvl 50dmg z m4 w ciało bez perku i 7,5hp za hita xD To nawet na Premium jest przesadzone 

najemnik aktualnie ma 25% z obrażeń , chodziło mi aby zrobić 15%, 2 sprawa zamiast 0,2 to wtedy 0,1 DMG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Ponawiam prośbę o przeanalizowanie mojej klasy i dodanie jej do grona nowych klas.
Zwracając uwagę na to, że najemnik został zmieniony z 25% do hp na 30% do hp, oraz dodanie 0,1 dmg za 1 pkt inteligencji połączenie klas Najemnik oraz Amadeusz ale bez dmg od HE.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel
On 9/8/2022 at 3:02 PM, Polish_Werewolf said:

Opis: Posiada M4A1-S ( +0.2 DMG/INT), Regeneracja zdrowia od DMG ( +0,1% DMG/INT)

Czyli tak, kolejna broń z mnożnikiem DMG, choć to ona stwarza najwięcej problemów (gracze chcą tego w każdej klasie) i umiejętność, która już jest w Najemniku, ale tutaj lekko edytowana bo zależna od int. Szczerze to dla mnie nie ma tutaj nic nowego 😕 Ot sklejenie najemnika z pułkownikiem, nic nowego, nic specjalnego, zwykła kopia klas, które są już

Dobrze by było gdyby jednak proponowane klasy czymś się różniły i nie bazowały na +DMG

  • Uwielbiam 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Sticzu zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności