Jump to content

Problem z zagadaniem do płci przeciwnej


Happes

Recommended Posts

Cześć. Czy nie macie może problemów z zagadaniem do płci przeciwnej ? Sam od jakiegoś czasu zauważam,że na większość moich propozycji kobiety odpowiadają: zostańmy tylko przyjaciółmi. Niby wszystko jest na dobrej drodze a tutaj takie kastrujące słowa. Niby człowiek nie jest taki brzydki, nie jest taki głupi ale jednak nie wychodzi.?

 • Like 1
 • Sad 2
Link to comment
Share on other sites

Internet nie jest dobrym miejscem do tego typu rozmów, idź do psychologa, pewnie Ci pomoże, bo problem może leżeć po twojej stronie, ale z braku odpowiedniej perspektywy możliwe, że go nie dostrzegasz. 

 • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Temat jak najbardziej ciekawy. Wielu zapomina, że istnieje jeszcze coś takiego jak świat poza internetem, świat offline.
Sposobów jest dużo. Mówi się, że jak ktoś jest elokwentny, to nie musi być przystojny i kasiasty. Dla mnie to ściema, bo jednak trzeba coś sobą reprezentować. Ubiór, zapach (teraz perfumy z feromonami robią furorę), dobra nawijka. 90% lasek można w ten sposób poderwać.

 • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Nie problem zagadać, gdy osobnik przez ciebie dobrany do rozmowy ma coś do powiedzenia. Problem to znaleźć takiego osobnika. Jak młode, to często zaślepione idolami z internetow, jak stare to czesto zniszczone życiem i wątpliwymi decyzjami. Aluzja do łowienia ryb jest całkiem trafna, bo złowić rybę to nie jest sztuką, ale złowić dorodną sztukę to już jest fart lub dużo czasu i pracy.

 • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

 • 1 month later...

Stary, to zależy od charakteru, mi nie przychodzi gdziekolwiek odezwać się do kogokolwiek, też praca jakkolwek mnie do tego lekko zmuszała, aczkolwiek sam już od początku czy to w sklepie się do kogoś odezwe czy coś, po prostu dusza towarzystwa :D

Link to comment
Share on other sites

 • 8 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 • Recently Browsing   0 members

  • No registered users viewing this page.
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site you agree to Privacy Policy