Skocz do zawartości

[Druga opcja] Odwołanie od bana BIBAN&KUTAS


Kondi

Rekomendowane odpowiedzi

 

Nick: BIBAN&KUTAS
Wycinek z konsoli(bez IP)*:Reason: Aktywny Ban
Ban created: 03-07-2021 15:12
Ban end: permanent.
Disconnect: You have ban on this server!
Submit appeals on https://forum.cs-classic.pl/

Reason: Aktywny Ban
Ban created: 03-07-2021 15:12
Ban end: permanent.
Serwer:codmod 201
Link do bana:    https://sourcebans.cs-classic.pl/index.php?p=banlist&searchText=STEAM_1:1:173023369&Submit

Hej, chciałem sie odwołać od bana bo jest to pomyłka, grałem wcześniej na serwerze normalnie i któregoś dnia dostałem bana za aktywny ban, nie byłem w zaden sposob powiązany z tym kontem.
Jest to jedyne konto na którym grałem na tym serwerze, mam nadzieje ze uda sie odbanowac moje konto.Wydaje mi sie ,ze adres IP pokryl sie z jakims zbanowanym kontem.


 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bana  ma na steam id więc zmienienie IP nic mu nie da, a pytanie też takie dlaczego dopiero po roku się odzywasz skoro już odwoływałeś się od tego bana ?

Więc dlaczego niby teraz po roku to jest pomyłka skoro rok temu nawet nie raczyłeś odpisać nic do tego co ci było tam zarzucane 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kondi daltego ze to od imienia, konto na ktrym gralem nie bylo moje tylko brata, wiec w nick na steamie nie ingerowałem, a kiedy przyszedł czas do odwałania musiałem jakiegoś uzyc przy zakłądnaiu konta na forum to padło na taki.
Pisze odwałanie po takim czasie, poniewaz chcialem wrócić na serwer po przerwwie, po ostatnij probie pisania odwołania troche zrezygnowałem, ale teraz juz wiem jak do tego sie zabrac i dlatego chciałem napisac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Automatycznie wygenerowana wiadomość.
Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

Gracz zostaje odbanowany, a temat zamknięty.

Pozdrawiamy Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności