Skocz do zawartości

Odwolanie od bana


ogkCS

Rekomendowane odpowiedzi

Nick 𝕺𝕲𝕶
Wycinek z konsoli: https://ibb.co/4ZSgm8N

Serwer : FFA MIRAGE PL/EN
Link do bana: https://sourcebans.cs-classic.pl/index.php?p=banlist&advSearch=STEAM_1:1:765057829&advType=steamid&Submit
Wyjasnienie: wbilem sobie na serwerek pare razy przed wipem i zaczalem grac tak jak zawsze gram, ogólnie sytuacja była taka że nauczylem sie grac z prefirem na obvious spoty na mirku w pewnym momencie odbijalem bombsite b i jak zginałem to dostałem bana za wh. Zapewne jak na innych serwerach na ktorych dostalem bana i od razu ub admin sprawdził profil steam i to prawda jest dosc czysty bo calkiem nowy i moze nie widac zebym na 120h tak grał (to nie moje pierwsze konto mojego maina mi zajebali a to ze gralem czesto to musiałem sobie kupic nowe konto). 

Edytowane przez ogkCS
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak to napisałeś, masz nowe kupione konto z niską ilością godzin, przyczyniło się to oczywiście do bana. 

Na samym demku widać też, że posiadasz BH (Klip zostawiam na dole)
Podtrzymuję moją decyzję z dopisem BH
 

https://streamable.com/06znhf

Link do Demka: http://670562.node27.pukawka.pl/dem-de_mirage-1684155122-1684157118.zip

@ ogkCS Jeśli masz coś do dodania edytuj wiadomości nie twórz nowych 

Ja nie wydaję ostatecznych werdyktów, tylko właściciel, poczekaj na decyzję.

 

 

Edytowane przez BialyyByk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sprawdzałeś całe demko raz na ruski rok mi bh wyjdzie i od razu mam bh? 

Co do tego demka to umiem bh na scrollu wiec troche smieszne ze po jednym udanym bh stwierdzasz ze mam bh 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozwolę dołączyć się do konwersacji :)
 

  1.  Słusznie @ BialyyByk Cię zbanował, ponieważ widać tutaj AutoBH (niestety w idealnym momencie Cię spectował),
  2.  Mam przegranych parę kh na serwerze HnS Ganianym i mi nawet tak nie wychodzi czysto BunnyHop, a jak już wyjdzie to z ciężkim trudem, :D
  3.  Widać, że ledwo robisz jakiekolwiek strefy pod BHOP'a, szczerze? Tych stref nawet nie robisz XD
  4.  Umiesz BHOP'a na scrollu? Do tego są potrzebne jeszcze strefy ;)
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok stref nie ma to prawda ale w momencie jak po jednej akcij z BH ktora wyszla a przez reszte meczu malo co wychodzilo to tak słabo wywnioskowac ze mam autobh bo niz z tych rzeczy nawet na kompie nie posiadam
Do bh na scrollu nie musisz posiadac jakis tam umiejetnosci no nie okłamujmy sie kazdemu raz na jakis czas wyjdzie

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Jeżeli chodzi o bh, to nie zdarzyło Ci się to raz, a parę razy, także na rozgrzewce z tego co widzę na demku

W dniu 15.05.2023 o 15:33, ogkCS napisał(a):

ogólnie sytuacja była taka że nauczylem sie grac z prefirem na obvious spoty na mirku

To nieprawda, bo chociażby akcja z 3:10 pokazuje, że strasznie umiarkowanie podchodzisz do gry, a potem jak już jest gdzieś przeciwnikiem na czysto, to lecisz z prefire, gdzie (w tej sytuacji) częściej zdarza się, że resp jest jednak przy drugiej ścianie, a Ty na wyjebanych jajcach od razu celowałeś bliżej tej drugiej strony gdzie akurat był wróg. Już nie wspomnę o tym, że jak tam szedłeś, to mogłeś sugerować się tym, że wyskoczy Ci wcześniej wróg z pałaców, który tam wcześniej był, a mimo to biegłeś z celownikiem na nisko. W innych sytuacjach jak chociażby potem dalej na rampie, albo jak biały stał przed okienkiem na midzie, celowałeś w miarę na wysokości.  Ciekawostką są też te Twoje przeskoki przy strzałach, na rampie, potem ta jedna gdy TT uciekał z mida, albo chociażby wtedy gdy CT wyskakiwał z okna. Przy dwóch ostatnich łapałeś też chwilową zwieche po strzale, tak jakbyś sam nie dowierzał co tam się stało

W dniu 15.05.2023 o 15:33, ogkCS napisał(a):

(to nie moje pierwsze konto mojego maina mi zajebali a to ze gralem czesto to musiałem sobie kupic nowe konto)

Jeżeli kupowałeś konto przez paypal/przelew, etc to na spokojnie powinno Ci się udać odzyskać konto. Jeśli miałeś kupioną kiedyś grę z pudełkiem, to powinien wystarczyć ss z tym kodem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Automatycznie wygenerowana wiadomość.
Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

Gracz zostaje zbanowany, a temat zostaje zamknięty.

Pozdrawiamy Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności