Skocz do zawartości

Toffee? Mozna dac mi szanse :*


Toffee

Rekomendowane odpowiedzi

1. Serwer: ProCod ( jak zawsze :* )

2. Nick: Toffee

3. Imię: Lukasz

4. Wiek: 13 ( mozna dac mi szanse ) 

5. Znajomość Amxx(0/10): 8 i pol 

6. Mikrofon(Tak/Nie): Tak ( nie uzywam czesto ) ale mutacje przechodze 

7. Składka obowiązkowa (Tak/Nie):Nie (Kupuje premki to chyba wystarczy Co 3 miechy wydam z 50 zl na server na premki )

8. Czas spędzony na forum: Okolo 6h

9. Opisać siebie:

10. Dlaczego chcesz zostać adminem serwera: Ja chce zostac adminem bo jeszcze nigdy nie mialem szczescia zeby nim zostac , i jak np jest godzina 12 : 00 rano / w nocy to nie ma zadnego admina ( czasami ) i duzo haxow lata to ja w weekendy siedze nocki to bym ich ogarnal

11. Linki do reklam: 

Nr 1 : http://topfrags.pl/topic/5943-forumcs-classicpl-zaprasza/

Nr 2 :http://www.turek-city.pl/index.php?/topic/7634-forumcs-classicpl-zaprasza/

12. Co zrobisz gdy:   

-Ktoś używa dopalaczy: Screeny , Demko potem Perm jak widac ze jest aim lub sh albo wh 

-Gdy ktoś nadużywa micro: Prosba o ogarniecie mikro , potem kick az w koncu ban 5 minut jesli po 5 min wroci i dalej nie ogar to 30 minut . 

-Nadużywa Kultury na serwerze: Kick , potem ban 5 minut az w koncu 30 jak obraza admina lub wjazd na rodzine to ban 3 h 

13. Platforma Cs(Non Steam/Steam):Non Steam

 

 

Mozna dac mi szanse , ja jestem zaufany czlowiek nie oszukuje i nie kradne , grac potrafie bardzo dobrze . Gram na servie okolo 3 / 4 miechy , Wiem wiem mam malo lat , ale bardzo dobrze znam sie na amxx i wiem jak reagowac na dane sprawy . Nie czesto sie spinam :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Haha ?Wystarczy zobaczyć do tematu "Admini"NIE- kłóci się z graczami/adminami na serwerze + wyzywa.- wiek- brak wszystkich reklam- nie ogarniesz- masz warny (5 warnów)- jak sam mówisz to by był twój 1 adm, to brak doświadczenia w byciu admem- wątpię też w obsługę AMX'a

 

 

 

@

Famas, ja wiem że nie ogarnie możesz zobaczyć na jego skargi na adminów .. albo ten temat "admini" a jeszcze na serwie spami na u@ że gracze mają wh + aim (a na prawde są czyści). Czyli nie rozpoznaje czitera. 

 

Tak famas, no może podanie napisane to sie nie czepiam, OK jest ale zobacz go na serwerze, a jak byś jeszcze wcześniej był z nami. Takie gość sceny odwalał. . . 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Haha ?Wystarczy zobaczyć do tematu "Admini"NIE- kłóci się z graczami/adminami na serwerze + wyzywa.- wiek- brak wszystkich reklam- nie ogarniesz- masz warny (5 warnów)- jak sam mówisz to by był twój 1 adm, to brak doświadczenia w byciu admem- wątpię też w obsługę AMX'a

Siwy nikt adminem się nie rodzi,dam sobie rękę uciąć,że ty też uczyłeś sie amx jak każdy z nas,dlatego dałbym mu admina na próbę(okres 7 dni np).Jak dobrze wiemy jest amxmodmenu w którym jest wszystko co potrzebne może jest to wolniejsze niż konsola ale zawsze coś.Piszesz,że nie ogarnie.Skąd wiesz?Może właśnie ogarnie.

Piszesz również o jego wieku,powiem Ci jedno wiek nie świadczy o poziomie "ogarnięcia" danego człowieka,ty masz tylko 16,a czasami zachowujesz się jak 11-12 latek.

Piszesz o jego warnach...Siwy sam miałeś 3 czy tam 2 warny i przez dwa tygodnie Ci się ich odrobić nie chciało i jak mamy już być tacy dokładni to tutaj jest cytat z regulaminu forum:

"2. Każda osoba pełniąca funkcje od Grafika wzwyż ma obowiązek odrobienia otrzymanego ostrzeżenia w czasie nie dłuższym niż okres jednego tygodnia, od Rangi Moderator wzwyż czas ten wynosi: 3 Dni. W innym przypadku osoba traci pełnioną funkcje/range." więc Siwy jak chcesz rozmawiać o warnach to lepiej się wycofaj bo już dawno moda nie powinienes mieć.

 

Co do samego podania dałbym Ci szansę tylko odrób warny,zrób 5 reklam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

polaczek zgadzam sie z tb chociaz wielu tez wie ze ten pierwszy raz admina mialem i mam na tym servie i jakos nikt na mnie sie nie skarzy.

na nie:

-wiek tu duzo znaczenia nie ma ale zachowanie twoje na wielku minus

-amx ( jak juz pisales) 8,5 bardzo ciekawe skoro nie byles nigdy adminem

-kultura na serverze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem Na nie ! 

-Wiek.

-Nie wierze w jego amxx.

-Brak Dalszych reklam.

-Brak Podpunktu "9"

-Widziałem oraz widzę ze piszą ze wyzywasz , Straszysz banem.

To jest moje zdanie na temat cb.

Dziękuję Pozdrawia. :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel
Automatycznie wygenerowana wiadomość.Temat został zamknięty przez któregoś z moderatora.Powód: NieJeżeli się z tym nie zgadzasz zgłoś to Administratorowi z wyższą rangą.PozdrawiamyAdministracja Forum | Cs-Classic.PL
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności