Skocz do zawartości

Propozycje odnośnie serwera


-_-

Rekomendowane odpowiedzi

  • Właściciel

Witam,W tym temacie zgłaszacie swoje propozycje odnośnie serwera FFACo dodać/poprawić/usunąć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już nie ma sensu rozgrzewki reaktywować, ale może dałoby radę wrzucić plugin, co daje zakończyć rundę, kiedy minął czas mapy?

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Red Rox

Moją propozycją jest dodanie na serwer takich map jak:

-de_rats_1337

-cs_militia

-de_prodigy

-cs_assault_upc

Granie w kółko dustów, inferno, nuke, westa i eldo robi się monotonne. : |

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prosiłbym również o zmianę mp_buytime na 15-20 sekund. Pojawia się czasem osobnik, który kupuje np. na mapie assault kilka he i rzuca do wentylacji.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja bym proponował dodać kilku nowych adminów, bo serwer pełen czitów a banować nie ma kto. jesli nie chce sie adminować to zrzeknijcie sie tej funkcji. mi osobiście już odechciewa sie grać na tym serwie...

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

VanDla ciebie dodam admina byle komu ^ ^, albo inaczej (lepszy pomysł), zacznę sprzedawać rangę admina nat ym serwerze.Co ty na tO?...Na tym serwerze byle kto adma nie dostanie ...A co do cziterów, to nie "moja" wina, że admini tak mało siedzą?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hah siedze pare godzin dziennie i malo ? Dzien w dzien widze polaczka, bolu, blaze i lale...jestesmy non stop, ktos z nas przewaznie jest, to ze sie trafi czit bo nas nie ma to nie znaczy ze nie zapier***my. Poza tym Odbyt dostal adma nie widze go na serwerze...Poza tym paru graczy ze steam ma ze mna kontakt i pisza do mnie gdy ktos jest odpalony gdy jestem na steam a nie ma mnie na serwerze...takze nie wiem o co Ci czlowieku chodzi, dajemy z siebie wszystko.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności