Skocz do zawartości

Propozycje odnośnie serwera


-_-

Rekomendowane odpowiedzi

@up Dokładnie. Czasami aż mnie kur*ica bierze jak wchodze i widze ze  cziterzy grają. A co do tego plugina kupowania to na innym serwerze widziałem taki plugin, który pozwala na kupienie tylko jednego HE w rundzie. Myśle że byłoby to dobre rozwiązanie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

chcialbym przedstawic kilka propozycji od serca dla tego serwera poniewaz jest to serwer FF'A a nie TP  brakuje mu nastepujacych rzeczy :

 

 

1. RSY - przynajmniej z 15 utworow roznych -> DODANE

 

2. KillStreak - CZYLI typ , typiara mowi ile ktos zabil graczy rowniez dobrze by bylo gdyby ta informacja sie wyswietlala w jakims kolorze

 

3. Naprawa lub dodanie wyswietlania tego ze ktos lapie bana aktualnie gdy ktos zostaje zbanowany nie widac tego poprostu gracz znika -> naprawione

 

4. Zmiana SYSTEMU map cycle na nominowane mapy przez graczy podobnie jak na codzie tak na ffa byc powinno ze  gracze sami wybieraja mape jaka maja grac a nie maja narzucone z gory mapy owszem istnieje " votemap srlalala " w konsoli ale komu w dzisiejszych czasach chce sie tego uzywac ? -> Dodane

 

5.Wyswietlanie ILOSCI ZADANYCH obrazen W dana OSOBE ( tak niektorzy powiedza nana co to za granie jesli ktos wie ze tam jestem moze skanowac ) to nie tp powtarzam tylko FF'A ---> Jest

 

6.Dodanie rezerwacji nicku(za darmo) / slota -> 3,69  -> Jest

 

7.Lekka zmiana VIP'a (Otrzymujesz granaty(he,2xfb,sb) 120hp bazowe) czyli skasowanie hp za kill'a bo to nie pasuje do ffa^^ -> 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Od dzisiaj FFA zamieniamy na DD2 (chyba nie muszę podawać dowodów bo są oczywiste)DD2 lepiej się rozkręci niż taki FFA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

only dd2 latwiej rozkrecic napewno niz FFA ale zeby rozkrecic cokolwiek to musi chciec KTOS pomoc.... JAK SIE ROZKRECI DANY SERWER zawsze z DD2 mozna zrobic ffa badz cos innego predzej trzeba zawalczyc o minimum 15 graczy zeby na tym serwerze gralo przez dzien

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to reklamuj serwer gdzie tylko mozesz... znajomym na forach u przeciwnikow oczywiscie :DxD... tutaj duzo nie trzeba poprostui zgranej paczki kilku kilkunastu osob ktora chce grac na only dd2, ffa i bedzie wbijac codziennie grac po pare godzin wtedy na serwer chetniej beda wchodzic inni ludzie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi to tam akurat nie przeszkadza ale ok ^^

 

Nie wiem czy to odpowiednie na DD2 ale dobrze by może było dla większości osób aby dodać plugin który pokazuje ilość zabranych DMG to tyle ode mnie pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wczoraj już wieczorem grało około 20 osób, może zrobić teraz na kilka dni serwer dd2/inferno ? bo granie cały czas jednej mapy jest bardzo monotonne ( przynajmniej dla mnie ) mimo, że dd2 to moja ulubiona mapa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności