Skocz do zawartości

Propozycje odnośnie serwera


-_-

Rekomendowane odpowiedzi

Jak rzucimy flasha, to oślepi nas i przez kilka sekund będziemy naćpani.Może bardziej na serwery 4Fun ale fajne naprawde fajne !

http://www.cscenter.pl/pluginy_amx_mod_x/2024-efekt_flasha_cpun.html

Myślę że dodacie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Jako administrator denerwuje mnie ciągłe upominanie ludzie o kulturze lub wywalaniu ich z serwera, dlatego wpadłem na pomysł aby wgrać plugin. Plugin cenzurowałby przekleństwa lub zamieniał przekleństwa na wybrany przez nas tekst, np. "Zapraszamy na cs-classic.pl".http://www.cscenter.pl/pluginy_amx_mod_x/595-zakaz_przeklinania_obrazania.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

http://www28.zippysh...80284/file.html


 


 


Mam taką propozycje odnośnie serwera FFa, zrobiłem kilka kawałków jeśli by sie spodobały to byście wgrali na serwer :D.


Ponieważ te co są teraz są już stare i znudziły sie napewno graczom. Te co ja wrzuciłem jest ich sporo więc możecie wybierać :D


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właściciel  servera napewno sie nie zgodzi ponieważ nie jest to propozycja zmiany czegoś na serwerze tylko zupełne zmienienie modyfikacji ..

Można jedynie zrobić nowy server 4fun bo nie każdy gracz grający na ffa lubi 4fun, ffa charakteryzuje sie klasycznym cs'em , radością gry na classic'u, a 4fun to jest taka zabawa bardziej już są rzeczy które mogą denerwować graczy ffa. W ffa liczą sie tylko umiejętności  ( i słuchawki :D) nie to co w 4fun , więc wgrywając modyfikacje 4fun można utracić stałych graczy , więc nwm czy jest to warte, uważam że taka zmiana odpada jedynie w gre wchodzi  stworzenie nowego servera :) , a to wiąże sie z nakładami oraz dużą dyspozycją czasową  :(  

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

TO FFA z wyznaczonymi mapami, koniec kropka.

TP to współpraca i nie nadaje się na serwer dla ns'ow

 

 

Na razie ważniejsze jest to by na serwerze był zawsze admin

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Jaki Pawełek?
Jeżeli pisałeś do mnie to mam na imię KAROL


Spadochron? Ciekawe po co ci tutaj spadochron? 
Przenikanie przez ludzi ? To już gra nie będzie realistyczna, to FFA nie 4fun na którym liczy się "pomysłowość i duża liczba pluginów"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4fun = FFA, tylko że w 4fun jest więcej pluginów.

no nie  więcej to nie jest tylko ...  zmienia się zupełnie specyfika gry, nie rozumiesz że nie wszyscy lubią 4fun  większość to gracze którzy maja umiejętności i w tedy 4fun przeszkadza bo liczą sie jakieś ruletki itp , np. dwie bronie, co do pluginów to chyba nie wiesz wogóle co to jest :/ ,,,

 

///edit

Z mapami można by pomyśleć, bo ludzie na serwerze również proponują to rozwiązanie można spróbować :)  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności