Skocz do zawartości

Propozycje odnośnie serwera


-_-

Rekomendowane odpowiedzi

Asysty są niee potrzebne - tak jak mowi blaze bo i tak nie dojda ci to statystyk.

Zamiast inferno niech będzie nuke albo sam dd2 bo na inferno malo ludzi gra jak jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Buzke już było pisane, że nic nie będzie na razie dodawane. Serwer się rozkręcił tylko i wyłącznie przez mape DD2, później w mniejszym stopniu inferno. Po co to psuć ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale sprawa wygląda tak, że gdy wchodzi inferno, to ludzie wychodzą i znów wracają na dd2. Czasami z 22 osób na dd2, zostaje około 14 na inferno, więc coś jest nie tak. Pomyślcie czy to inferno w ogóle ma sens, bo graczy nie przyciąga, wręcz przeciwnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

uważam ze nie warto psuć czegoś co jest bardzo dobre , bo jak zbyt dużo kombinujemy przy rzeczach dobry to często robimy z tego jakieś gówno., a tego byśmy nie chcieli .

 

Receptom na wasz różnice zdań oraz kłótnie,  które dzielą całą społeczność "classic" jest czas i  zrobienie servera 4fun, , niestety oscyluję że to by  nastąpiło w granicach koniec stycznia początek lutego. Dlaczego ? mhm... chyba sie nie dowiecie

:(, dlaczego, po prostu bedzie to odpowiedni czas dla sieci oraz grupy cs-classic,  niestety taki zabieg wymaga dużej ilości czasu i finansów , bo zrobienie dobrego servera rozreklamowanie oraz jego admnistracja pochlania osobe w 100%(gdy robimy wszysto na najwyższym poziemie co cechuję nasza sieć :)) , 

Podsumowując radzę nie robić żadnych gruntownych modyfikacji zmieniających geneze, rdzeń dd2, dd2/inferno , ponieważ ładnie prosperuje , Oczywiście kosmetyka rs i inne to tak a reszte tak jak pisałem wyżej czekać i pomagać :)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak FFA to ffa . może zrobić wszystkie mapy? I wgrać nowe rs'y 

 

Wydaje mi sie że nie umiesz czytac lub jestes tak leniwy że nie przeczytałeś co  napisalem wyżej ...

Wypowiadając sie w tym temacie myślcie sensownie i logicznie Prosze Was...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

To jak z tym pluginem od cenzury, o którym pisałem na 8 stronie?

Szczerze?

Znam i grałem na kilku większych DD2 / Modach FFA z wieloma mapami i samym DD2 i nigdy  (na tych większych, nie na serwerach gdzie jest max 10 osób) nie napotkałem takiego pluginu.

To serwer gdzie średnia wieku powinna być dość wysoka więc słowa "kur**", "Chu*",itd mogą być na porządku dziennym, ale do czasu gdy nie zamienia się to w pociski, obrażanie się, itd. 

Jeżeli jest gracz który naprawdę nie potrafi się zachować i zawsze gdy gra to wyzywa innych to można go uspokoić banem na tydzień, a osoby które ciągle "kurw*ą" powinny być banowane na max 1h. Tak by nauczyć ich kultury osobistej bo każdemu może się zdarzyć taka sytuacja i jest to rzecz normalna (U NAS W POLSCE)

 

 

 

Co do map to tez idiotyzm, niedługo będę mógł dodać de_nuke ale nie usunę de_inferno bo liczba graczy na tych dwóch mapach i tak jest TAKA SAMA i będzie jeszcze taka sama, aż do pewnego okresu (powinno to trwać do max stycznia, potem powinien serwer stać full cały czas)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Czyli mogę banować ludzi za kulturę na więcej niż 5 minut?;D Mam już dość pisania ciągle, a żeby ludzie nie przeklinali.

Zależy, napisałem że jeśli ktoś wyzywa to leci ban (napisałem jaki ban - regulamin)

 

Napisałem też że można zbanować osobę za notoryczne przeklinanie ale wtedy gdy ciągle to robi. Przeklina kilka razy na rundę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze?

Znam i grałem na kilku większych DD2 / Modach FFA z wieloma mapami i samym DD2 i nigdy  (na tych większych, nie na serwerach gdzie jest max 10 osób) nie napotkałem takiego pluginu.

To serwer gdzie średnia wieku powinna być dość wysoka więc słowa "kur**", "Chu*",itd mogą być na porządku dziennym, ale do czasu gdy nie zamienia się to w pociski, obrażanie się, itd. 

Jeżeli jest gracz który naprawdę nie potrafi się zachować i zawsze gdy gra to wyzywa innych to można go uspokoić banem na tydzień, a osoby które ciągle "kurw*ą" powinny być banowane na max 1h. Tak by nauczyć ich kultury osobistej bo każdemu może się zdarzyć taka sytuacja i jest to rzecz normalna (U NAS W POLSCE)

 

 

 

Co do map to tez idiotyzm, niedługo będę mógł dodać de_nuke ale nie usunę de_inferno bo liczba graczy na tych dwóch mapach i tak jest TAKA SAMA i będzie jeszcze taka sama, aż do pewnego okresu (powinno to trwać do max stycznia, potem powinien serwer stać full cały czas)

Tylko jest taka styłuacja jest dd2 jest 22 os max zmienia mape na infero sam też wychodze i jest około 14 os bo ta mapa jest nudna i głupia było only dd2 i sie dało pgorać...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Jest ukryty slot od ponad miesiąca.

 

Gdy na serwerze jest full to admin wchodzi przez konsole (wpisuje connect). Zwykły gracz też tak może wejść

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności