Skocz do zawartości

Propozycje odnośnie serwera


-_-

Rekomendowane odpowiedzi

  • Właściciel

Ten plugin będzie działał tak samo jak te wasze slayanie ,też się obrażą. Nie napotkałem nigdzie na "amxx" takiego pluginu.

Dla mnie to głupie bo gracz wchodząc na serwer akceptuje regulamin więc niech potem nie płacze jak dostanie bana za nie wykonywanie celów 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to ciekawe bo jak ja napiszę "o kurwa" to zaraz się sra do mnie jakaś parówa. A w tym samym czasie gra gość, który w nicku ma słowo "kurwa".
I ja jestem przestępcą przeklinając, a w nicku to wolno mieć?

Komuś się pomyliły role. To serwer DO LAT 18 gdzie nie wolno przeklinać?
Jak chcecie to wam zrobię lekcję na skype albo na tsie odnośnie przeklinania na serwerze a obrażania graczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie unoś się tak. Dobrze wiesz, że wczoraj nie napisałeś "kurwa" tylko ubliżyłeś graczowi za c mogłeś dostać bana od admina. Nie wiem jak inni admini, ale ja nie banuje za używanie wulgaryzmów, bo każdemu pod wpływem emocji się zdarza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak w ogóle skoro masz wchodzić i używać tak nie stosownych słów w temacie to proszę ale lepiej nic więcej nie pisz bo to co widzę to 0 kultury za pewne na serwerach też kick dostajesz za bluzganie czy też obrażanie w końcu trafisz na takiego któremu się nie spodoba twoje zachowanie i podejmie następujące kroki które mam nadzieję ciebie uspokoją .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wybacz, antonio, ale gdy dawalem Ci bany za kulture to robilem ssy, nawet chcialem wstawic na twoja prosbe o ub, ale temat zostal zamkniety przez UB Team.

Prześlij mi je na pw, proszę.

Albo wstaw gdzieś na forum i mnie poinformuj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do propozycji to ja się nie znam na tym, ale zrobić byłoby fajnie coś takiego, żeby wyrzucało graczy z pingiem 100+.

No i coś jeszcze zrobić, żeby serwer nie lagował, żeby jak najbardziej pingi pozmniejszać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Dodałem te kickowanie za PING oraz blokowanie przekleństw (po tym co zobaczyłem na serwerze musiałem to dodać)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cenzura jest. teraz gracze się wyżywają i czat wygląda mniej więcej tak
-K**** S**** C****
-W**** T* S***** K***** 

wtedy też pisze do nich : KULTURA (po co?!)
-ludzie servera: przecież k****a jest cenzura

w najlepszych momentach widać tylko gwiazdki .
dlatego zapytam, co robić z takimi typami . cenzura jest i to załatwia sprawę, czy nagminnego gwiazdora można potraktować jak wcześniej upomnienie/kick/ban ?

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Niech się wyzywają w ten sposób. Śmiesznie to wygląda, mogę też dodać kary za nadmierne przeklinanie i podmienianie tego na inne wyrazy.

 

Powiem ci że tym

 

 

wtedy też pisze do nich : KULTURA (po co?!) 
-ludzie servera: przecież k****a jest cenzura

Poprawiłeś mi humor jeszcze bardziej xD

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sam z tego zacząłem się śmiać hahaha. Dobra myślę że byłoby to wygodniejsze bo te gwizdki strasznie drażnią po jakimś czasie. przynajmniej mnie...tzn mam na myśli te podmienione wyrazy/zdania

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Również jestem za tym by dodać nowych rs'ów , co do kultury widzę że cenzura działa cieszy mnie to miło się gra skoro nie widzi się wulgaryzmów  ale z tego co widzę to i tak nie raz sobie lubią popisać najważniejsze jest to że nie widać wulgaryzmów , ale też bym chciał żeby coś można było zmienić z tą zakładka za którą można dodać serwery do ulubionych  , i jest z tym chłopot ponieważ to się pojawia dość często i troszkę przeszkadza czy jest jakaś możliwość zmienić no bo faktycznie to się pojawia często proszę o wypowiedź na temat tej sprawy :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest taki plugin, że jak ktoś przeklnie na say to jest napisane co innego (nie wiedziałem jak to wytłumaczyć)

A więc

Np: jak ktoś napisze -> k**** to zamiast tego słowa,pojawia się inne zdanie np: ->Aby uzyskac wiecej informacji o vipie,wpisz /vip.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Albo taki plugin, że jak ktoś przeklnie to musi napisać 'przepraszam' ma na to 10 lub 15 sekund, a jak nie napisze to go kickuje + jeżeli powtórzy się to 3x to dostaje kicka nawet jak pisze 'przepraszam'

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Dobra, to wylatuje info o "TOP" graczu rundy, bs limiter (czyli blokowanie podkładania paki na danym BS gdy jest mała liczba graczy), ultimate sound (czyli te wasze dźwięki typu "HEADSHOT"), grenade trail (linia za granatem).

Reszta jest po części potrzebna bo zmniejsza lagi (naprawia "luki"), itd.

 

Jeżeli pasuje to podpisać się pod tym postem i tyle. (sami gracze FFA, reszta wyleci)

 

Plugin na to wasze przeklinanie na pewno poprawię (w weekend) bo niektórzy się za bardzo "rozbujali" i klną ile wlezie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności