Skocz do zawartości

Propozycje odnośnie serwera


-_-

Rekomendowane odpowiedzi

  • Właściciel

ten "headshot" dźwięk to wylot od kopa.

Linia za granatem też może wylecieć.

Najlepszy gracz rundy może zostać - lubie tam być co runde :D

Tak, tylko że ten "Gracz rundy" najbardziej obciąża serwer + spamuje w logach (dodatkowych kilka tysięcy linijek dziennie)

 

Wyleciały te pluginy.

 

 

@EDIT

Antonio, poprawiłem ten spam i zostawiłem ten plugin, zobaczymy jak będzie obciążał serwer.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • Właściciel

Zrobiło się trochę cicho, a więc mam pytanko.

Czy reset ze środy na czwartek wam pasuje?

Po resecie będzie konkurs z VIP'ami przy każdym resecie będą VIP'y rozdawane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Okej nie ma sprawy ;) tylko rób te resety co miesiąc lub dwa, bo jak ja mam 4,5 k zabójstw to inni gracze nie mają już tak silnej woli, żeby wbić do topki, a tak to będzie się każdy bardziej starał. ;d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Reset pierwszego dnia każdego miesiąca.
Top3 dostaje VIP'a na miesiąc.

 

 

Dzisiaj pierwszy (szybszy reset)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To do boju! :D

Mam nadzieje,ze teraz serwer cały czas Full bedzie ^^ pewnie i tak nie wszyscy wiedzą,ze takie coś jest. Można napisać na serwerze informacje, być może przyciągnie ludzi ?!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co wy na to by wgrać na serwa plugin anty-rasha który będzie trwał około 20-30 sek. 

Jeśli by była możliwa taka propozycja podeślę wam linka do pobrania tego plugin ;)

 

Ponieważ widzę że są częste skargi i dyskusje na temat rashu od strony ct , nie można spokojnie rozegrać akcji od strony terro myślę że all będzie zadowolona z tego pluginu na innych serwerach słyszałem że się sprawdza co wy na to ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie odpada... To jest FFA- free for all... A nie TP. Jak będziesz w terro ich będziesz rashowal to obstawiam,ze będą kryli bsa i będą pękali rashowac ^ ^ tym bardziej,ze jesteś dobrym graczem i umiesz strzelać :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak ale co wnioskujesz że to FFA a nie TP racja na tp to przeważnie ale skoro gracze nie potrafią się przystosować że rashowanie na terro jest denerwujące to czemu niby jest bez sensu spytaj się all na serwie co na ten temat ci powiedzą sam się dowiesz :]

 

Zrozumcie że nie robię tego dla siebie lecz dla all graczy bo te ich marudzenie i ciągłe skargi są po prostu nie do zniesienia :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tym momencie są eleganckie pluginy wgrane. Brakuje tylko tego podsumowania na koniec rundy kto był mistrzem i ile ubił (np. 5/5hs) :)
Antyrasz to głupia sprawa, bo będąc w CT bym się tak wynudził, że szok!

Lepsze by było coś takiego, że jak ktoś respa nie opuści w ciągu 5 sekund to automatycznie pada i czeka do kolejnej rundy :)

 

 

//Danielek: nie wiedziałem, że to najbardziej obciąża serwer:) Po prostu mi tego czasem brakuje, ale w niczym brak tego nie przeszkadza.
 

Edytowane przez Antonio Mateczny
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Wszystko jest tak jak powinno, co do wyników to usunąłem, jak znajdę lepsze, stabilniejsze to dodam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Proponuję dodać mapę jeepathon2k na serwer, aby była do zmiany przez admina kiedy jest mało osób (czyli zazwyczaj w nocy).

Dla tych co czytają bez zrozumienia powtórzę, że mapa ta nie wchodziłaby w skład mapcycla.
Coś na zasadzie "aim_map" i "awp_india" które są wgrane na serwer.

 

http://chomikuj.pl/konradr/gry/dodatki/CS+1.6/mapy+do+cs/de_jeepathon2k,1834940870.bsp

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Puki co nie bedzie takiej mapy trzeba to troche inaczej rozwiazac zeby to automaczytnie wlaczalo jak jest mniejsza liczba osob mniejwiecej do 10 osob wtedy leci mala mapka i to nie jedna tylko jakieś dwie najlepiej, poszukam pluginu i może zrobie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Miałem admina na okres próbny ale został mi odebrany bo nie pisze na forum;/// a na serwie siedzę i ogarniam cheaterów.

ale sory bardzo jak dla  Pana -_- ważniejsze jest spędzanie czasu i nabijanie postów zbędnymi tematami i wypowiadaniem się o głupotach. 

Jeżeli będziesz kłamał to wylecisz z warnem, wchodziłeś na serwer i forum raz na dwa dni, było powiedziane że masz nadbić aktywność też na forum i serwerze, jeżeli będzie raz na jakiś czas wylecisz. Miałeś przykład, do 18.02 dałeś 10 banów, a potem się skończyła twoja zabawa w "adminowanie". Po co admin który jest raz na jakiś czas? W tym czasie gdy ty sobie "zrobiłes wolne" na SB były informacje o czitach.

 

Ten temat nie służy do żalenia się na temat straconego admina tylko do propozycji, przy okazji tamten post był z 21 maja więc po kiego go wyciągasz?

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności