Skocz do zawartości

Propozycje odnośnie serwera


-_-

Rekomendowane odpowiedzi

to może przynajmniej zmieńmy to ze shoutbox dostepny jest od 10 postów bo pare razy miałem ochote napisać o szalejących czitach a nie miałem takiej mozliwości ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Dobra,Źle to ująłem moje "piczki" :Dnie bij mnie już :D"Zwracam honor i kłaniam się nisko "Dałbym lajka, ale mam buga

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Klaniam się nisko pod same pizdzis** :)@Van to udzielaj się na forum. To nie jest problem wypowiedzieć się 10 razy.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zauważyłem dzisiaj, że na serwerze jest mapa cpl_strike i de_mirage. Jest to prawie to samo, mirage jest uaktualnioną wersją wcześniej wspomnianej mapy. Jedna z nich powinna zostać wyrzucona. Wolałbym, aby to była cpl_strike.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Plugin ktory pozwoli dokonczyc runde przed zmiana mapy - zdecydownie na tak

Rozgrzewka - jest ona zbedna, ale taka runda na kosy dla zabawy nic zlego by nie wniosla.

 

Wiem, ze to juz bylo "ruszane" ale 30 sek na rozbrojenie paki wg mnie jest zbyt krotko wiec poprosilabym o przedluzenie do 35 sek.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

usuńcie takie mapy jak de_rats bo na niej CT nie ma szans ugrać !! wychodzą i banie same bo tt na "balkonach" siedzą i w oknach 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja proponowałbym, aby zostało dodane kilka mniejszych map bo z małych mamy tylko wioche, a awp_indie nie każdy chce grać.Chodzi mi np. o aim_map, cs_maxEwentualnie zamienić italy2 na to ulepszoną :http://maps.cs-bg.info/maps/cs/2756/

 

Myśle, że bardziej grywalne.@EDIT   I czy można zmienić żeby nie było widać kto kickuje gracza?@EDIT   Czasami buguje się coś w VIP'em i dostają go przypadkowe osoby. Da się to zrobić? 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proponuje zmienić reset ranku ponieważ aktualnie za szybko się resetuje.Nie wiem czy ustawiony do 2000 fragów czy na tydzień.Proponowałbym na miesiąc.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy da rade zainstalować jakiś plugin, który będzie blokował graczy z reklamą w nicku i reklamujących na say'u? Codziennie pojawiają się tacy delikwenci. : /

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Plugin który blokuje reklame IP na say'u : http://amxx.pl/topic/700-dont-say-ips/

a to na say i nicki : http://amxx.pl/topic/4655-anticommerce/

Trzeba poczekać na Blipa, aż znajdzie czas na rozpatrzenie naszych propozycji.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Co do antyreklamy to jest ksg i wystarczy (pozwala użyć jednego bindu tylko RAZ)Jest to o wiele lepsze niż ten zbugowany anticommerce i don't say IPCo do waszych propozycji to poczekajcie na Blip'a bo ja niestety nie mam czasu na dodawanie/poprawianie następnego serwera, po to jest opiekun by mnie z tego wyręczał

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Jak to mówią "Jak sam czegoś nie zrobię,to nikt tego nie zrobi" i tutaj był tego przykład ^ ^Po 1 to co najważniejsze, ZMIENIŁEM PLUGIN DO VOTOANIA MAPPo 2 poprawiłem/usunąłem kilka zbędnych pluginówPo 3 Poprawiłem niektóre cvary i jeśli dalej będzie resetowało rank to będzie czekał nas reinstal serwer bo ja nie pamiętam bym wgrywał tam jakiś plugin.To na tyle.Antyreklama jestCo do małych map, przecież gracze wtedy będą votować te mapy i będzie 13vs13 na mapie aim_map. Wyobrażacie to sobie?Czy ta poprawiona mapa italy ma 28 slotów? Bo jesli nie to najpierw będę musiał znaleźć czas by je dodaćPiszę to po raz 5 i chyba nie ostatni, ja mam 5 serwerów na głowie i nie mam czasu każdego dnia zajmować się każdym. Każdy serwer robię osobno by efekt końcowy był jak najlepszy, a spamując mi i pisząc że nic nie robię na danym serwerze zaczyna mnie denerwować bo na niektórych serwerach są już opiekuni.Drugim razem spamowanie mi "sprawdź propozycje na danym serwerze", "czemu nie sprawdzasz propozycji na tym serwerze", "Czemu olewasz ten serwer", itd. będą kończyły się warnem + blokadą (zależy gdzie piszecie)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak to mówią "Jak sam czegoś nie zrobię,to nikt tego nie zrobi" i tutaj był tego przykład ^ ^ 

 

Jak widać czytanie ze zrozumieniem nie jest twoją najmocniejszą stroną :)... wyraźnie pisałem ci że nie było mnie przez cały weekend w domu więc logiczne jest że nie miałem dostępu do swojego pc co idzie za tym nie mogłem nic zrobić na serwerze, więc nie rozumiem twojego powiedzonka bo ma się ono nijak do mnie bo jeśli bym mógł to bym to zrobił... Jak masz jakieś ale to napisz mi to na pw/gg albo znajdź na opiekuna kogoś kto nie ma życia i ma nieograniczone "możliwości" czasowe na serwer/forum. tyle ode mnie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Jak macie jeszcze jakieś propozycje to pisać

Edytowane przez -_-
:)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności