Skocz do zawartości

[Druga opcja] Prosba o UB - Sahito


Sahito

Rekomendowane odpowiedzi


Nick:Sahito
Wycinek z konsoli(bez IP)*: Cheaty (Aim Assist) Pierwszy ban , nastepne byly za multikonta
Serwer: jb , cod
Link do bana:https://sourcebans.cs-classic.pl/index.php?p=banlist&searchText=STEAM_1:1:461341449&Submit<--- KONTO NA KTORYM DOSTALEM BANA Jednakze konto na ktorym aktualnie gram to to --------->https://sourcebans.cs-classic.pl/index.php?p=banlist&searchText=STEAM_0%3A1%3A195157707

 

Siema od bana w 2020roku za cheaty (Oczywiście nadal podtrzymuje , że wtedy nie czitowałem na serwerze jednak wiem , że ban był za całokształt) mineło już sporo czasu wiem zdazalo mi sie wbic pare raz i odwalac syf na multikontach jednakze od ostatniego mojego wejscia na multi acc minal juz ponad rok . Przez ten czas zreflektowalem sie i spokornialem jestem teraz spokojnym czlowiekiem ktory chcialby pograc na przyszlym serwerze jailbreak . Mam nadzieje ze wszystkie grzeszki zostana mi wybaczone a ja bede mogl byc aktywnym graczem jb serdecznie pozdrawiam:)t

tak @ offen wszystko co napisales jest prawda mialo miejsce okolo 2 lat temu przez ten czas wydoroslalem nauczylem wyciagnalem lekcje z moich bledow i moge zagwarantowac ze takie sytuacje juz nigdy nie bede mialy miejsca jesli dostalbym swoja ostatnia szanse a jesli powtorzyla by soe chociaz w najmniejszym stopniu sytuacja ktora wymieniles moglbym dostav dozywotnieho perma bez mozliwosci odwolania pozdrawiam i licze ze zmienisz zdanie na moj temat mozemy nawet porozmawiac  jesli bys chcial

 

Edytowane przez Sahito
Zly tytul
  • Like 1
  • Haha 1
  • Zmieszany 1
  • Uwielbiam 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Sahito zmienił(a) tytuł na [Druga opcja] Prosba o UB - Sahito

Z racji, że z tego co pamiętam to ja nadałem Ci tego bana to pozwolę się wypowiedzieć w tym temacie. Na serwerze byłeś toksyczny i z wielką przyjemnością uprzykrzałeś życie graczom oraz administracji. Nadużywałeś czego się tylko dało, z premedytacją wykorzystywałeś błędy map i serwera, doprowadzałeś również do crasha serwera. Chyba nie jestem w stanie wymienić osoby, która w większym stopniu wpływała na niekorzyść serwera JB. Twoja historia za każdym razem zatacza koło: robisz syf na serwerze -> próbujesz zmanipulować administrację aby zostać odbanowanym -> tutaj są dwie opcje: 1)dostajesz ub i wracamy do punktu wyjścia 2)wchodzisz na multikontach i zaczynasz zachowywać się jeszcze gorzej -> jakimś cudem dostajesz UB i również wracamy do punktu wyjścia. Z racji, że w planach jest reaktywacja tego serwera a Ty jesteś w stanie w znacznym stopniu niekorzystnie wpłynąć na jego rozwój, zwracam się z prośbą o podtrzymanie tego bana w celu uniknięcia niepotrzebnych komplikacji, ponieważ za każdym razem kończy się tak samo.

  • Like 4
  • Haha 1
  • Smutny 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Nie zdziwi mnie jak wylecisz z hukiem po starcie serwera, ale zobaczymy, może dorosłeś

  • Like 2
  • Uwielbiam 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Automatycznie wygenerowana wiadomość.
Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

Gracz zostaje odbanowany, a temat zamknięty.

Pozdrawiamy Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności