Skocz do zawartości

Apelacja o UB - Sahito


Sahito

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: Prokurator
Wycinek z konsoli(bez IP)*: aimlock
Serwer: cod
Link do bana: https://sourcebans.cs-classic.pl/index.php?p=banlist&advSearch=STEAM_0:1:195157707&advType=steamid&Submit

Nie wiem co mam powiedziec totalnie sie nie spodziewalem ze moge dostac bana na codzie XD podobna za aimlocka prosze admina co mnie zbanowal o wypisanie czasowek w ktorych widzisz aimlock Moja wina ze rozwalam jak szef jakis tryhardow na serwerze co maja 2x wyzszy lvl i oni placza ? to ze mam private profil i mam ban na avatar to cziter? Wydaje mi sie ze ryuu juz mnie obserwowal na spectie i nic nie stwierdzil pozatym wiedzieli ze to ja serdecznie pozdrawiam benc!

@ .nbd 4. Admin poproszony o wstawienie demka ma 24 godziny na zrobienie tego i rozpisanie akcji (jeżeli pochodzi z GoTV).

Edytowane przez Sahito
  • Uwielbiam 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po dokładnym przeanalizowaniu sytuacji i przemyśleniu argumentów przedstawionych przez gracza, doszedłem do wniosku, że ban może być wynikiem błędnej interpretacji lub problemów technicznych, które napotykamy w CS2. W związku z tym, podjąłem decyzję o zdjęciu bana z jego konta.

Gracz w swojej apelacji zaznaczył, że posiada wysokie umiejętności i doświadczenie w grze, co może prowadzić do osiągania wyników, które mogą wyglądać podejrzanie dla innych graczy. Jednym z kluczowych aspektów tej sprawy jest fakt, że w CS2 występują problemy techniczne związane z demkami. Obecnie demka w CS2 nie działają prawidłowo lub w ogóle ich brak, co znacząco utrudnia dokładną analizę zachowań graczy. Bez dostępu do pełnych i rzetelnych demek, nie jesteśmy w stanie jednoznacznie stwierdzić, czy gracz używał cheatów, czy też jego działania były wynikiem umiejętności i strategii. W naszej społeczności kładziemy duży nacisk na uczciwość i sprawiedliwość. Każda decyzja o banie powinna być podejmowana w oparciu o solidne dowody i dokładną analizę sytuacji. W przypadku Sahito, brak działających demek w CS2 oznacza, że nie mamy wystarczających dowodów, aby jednoznacznie potwierdzić używanie cheatów. W związku z tym, uznałem, że najlepszym rozwiązaniem będzie zdjęcie bana z jego konta. Widać, że zależy mu na grze na naszym serwerze oraz na utrzymaniu dobrej reputacji w społeczności graczy. To pozytywne podejście zasługuje na uznanie i wsparcie. Biorąc pod uwagę powyższe argumenty oraz problemy techniczne związane z demkami w CS2, podjąłem decyzję o zdjęciu bana z konta Sahito. Mam nadzieję, że ta decyzja przyczyni się do zachowania pozytywnej atmosfery na serwerze i pomoże rozwiać wszelkie wątpliwości co do uczciwości tego gracza. Chciałbym również zaznaczyć, że będziemy nadal monitorować sytuację na serwerze i w razie potrzeby podejmować odpowiednie kroki w celu zapewnienia uczciwej gry dla wszystkich uczestników. Wszelkie dalsze podejrzenia o cheatowanie będą dokładnie analizowane, aby uniknąć podobnych sytuacji w przyszłości.

Dziękuję za zrozumienie i współpracę. Mam nadzieję, że dalsza gra będzie przebiegać bez zakłóceń i wszyscy gracze będą mogli cieszyć się rozgrywką na naszym serwerze.

  • Haha 2
  • Zmieszany 1
  • Uwielbiam 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • -_- zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności