Skocz do zawartości

Wasze propozycje


-_-

Rekomendowane odpowiedzi

  • Właściciel

ALe co to za różnica m4 czy ak?Dla mnie to trochę idiotyczne, ale jeśli poprze cię więcej niż 5 osób to zmienię.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Fighter -> Posiada M3, XM, bezlik ammo oraz 2 apteczkiDiabeł -> Posiada XM, Scout'a [1/2], 40hp za zabiciePasuje?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Perk: Apokalipsa

Opis: Na poczatku nowej rundy zabija wszystkich przeciwników, po czym item sie niszczy.To bardziej pasuje na  Diablo Mod ;pOglnie perki spoko po prostu praktycznie skopiowane z innych codów;pI noz Komadosa zmienił bym nazwe Na np: Legenda cichego czy cos w tym stylu ponieważ tylko Cichy ma 1/1 ;p 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Wiesz co to Call OF Duty?Idź graj na Diablo Modach jeśli lubisz takie nędzne dodatki które lagują serwer.Fighter -> Posiada M3, XM, bezlik ammo oraz 40hp za zabicieDiabeł -> Posiada XM, Scout'a [1/2], 2 apteczki Tak będą wyglądać te klasy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Okkk a wiec tak nie wiem dlaczego na serwerze jest cos takiego tt slyszy ct i na odwrot tak samo jak ktos nie żyje moze komunikowac sie z graczami ktorzy zyja to jest "z lekka" dziwne , wgranie odpowiedniego pluginu raczej nie jest zbyt ciezkie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Przecież na prawie każdym serwerze alltalk jest wyłączony byście wszyscy ze sobą rozmawiali i tak zostało też dodane na serwer.Jeśli nie chcecie tego to proszę bardzo, ale musi cię poprzeć kilka osób.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fighter -> Posiada XM, bezlik ammo , wbudowane 20 kondycji (poprostu ma wiecej niz inne klasy) zamiast hp 1,2 skoki ( 40 hp za zabicie ? bezesesowne.... 20 monet i masz hp , ja np malo gram a nazbierałem 6k monet a skoki tej klasie sie przydaja)

Diabeł -> Posiada X3 , Scout'a [1/2], deagla 1/5 / 1/4 ( po co mu apteczki ? to takze klasa szybka nikt ze scotem nie stoi i celuje przeaznie wali sie no zoom )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Telegrafista - Ma Ak47 widzi wrogów na radarze 

 

proponował bym jeszcze perk 

 

Defibrylator 1/2-6 na zreanimowanie członka drużyny 

Radar telegrafisty widzisz wszystkich na radarze 

 

Edit 

 

proponuje obejść troche patch cs;a i zrobić tak by steamy słyszały ns;y i na odwrót

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Nie da się obejść tej aktualizacji steam ^ ^Jedyne co mogę zrobić to zablokować rozmowy steam z non steam'ami ale wtedy nawet steam'y ze starą wersją nie będą mogli gadać z non steam'ami ^ ^Zaraz dodam te mapy, ale mają być na cs 1.6 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Gr3n Sor4

1: perk - Prawdziwy Glina dostajesz tarcze i usp 1/7/8 - Może być ..

 

2: Spadochron Jak można

 

3: ( Klasa ) Policjant - mógł by mnieć NP: 1/8 z glock Lub 1/6/7  z usp ( sorki nie wiem czy dobrze napisałem te Usp :D )

 

4: ( Klasa ) Terminator mógł by mnieć zamiast 1/x z ups  .... To  :   M4A1  15 dmg więcej Lub M4A1 1/15  plus 30 wytrzymałości

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzisiaj mialem dziwna akcje na serwerze ..... do szczegolow mam tu plugin ktory wymusza cl_forwardspeed i cl_backspeed mialem go na swojej serwerowni sprawdza sie , polecam . Prosilbym o dodanie togo pluginu http://amxx.pl/topic/80941-wymuszanie-cl-forwardspeed-i-cl-backspeed/ 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Tutaj nie piszemy czy wam się podoba czy nie, podajemy propozycje.

 

VI3nIo dodane.

 

Nowe perki dodam jutro :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Zestaw rakieciarza działa ale po 15 sekundach i ostatnio na pewno działało bo sam widziałem jak gościu strzelał rakietami właśnie tym perkiem.

 

Może macie spadochron nałożony na ten bind, a wtedy polecam jeszcze raz wpisać te bindy.

 

Nie wiem czy nie usunąć spadochronu bo tylko przeszkadza w grze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do spadochronu nie jest on tak calkiem bezsensu wystarczy umiec go uzywac i jest barrrdzoo przydatym dodatkiem , ale czy do cod'a pasuje ? bardziej do bf2 , jesli chodzi o mnie mi ani nie  ubedzie jesli nie bedzie spadochornu ani nie zyskam.

 

Moja propozycja perków :

 

 

Perk: Nieśmiertelny

Działanie: Jesteś nieśmiertelny przeciwnik może cię zabić jedynie HS'em

 

 

Perk: Zestaw Saper'a

Działanie: Otrzymujesz defuser co rundę i 2 miny(z obrażeniami %od INT)

 

 

Perk: Nanosuit

Działanie: Otrzymujesz 200-300 pancerza co rundę

 

 

 

Perk:  Sekret Boga

 

Działanie: Otrzymujesz 10 sekund nieśmiertelności co rundę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejna paczka perkow:

 

Perk: Mięso Armatnie
Działanie: Wybijasz się z siłą 350 + % z inteligencji


Perk: Celownik Snajpera
Działanie: Otrzymujesz ZOOM dla każdej broni

 

 

Perk: Naboje Ślepoty
Działanie: Trafiając w wroga masz 1/5/7/10 szansy na oślepienie go całkowicie na czas 5-8sekund


Perk: Żywa bomba
Działanie: Gdy zostajesz pokonany wybuchasz przeciwnicy w zasięgu(mniejwiecej jak HE) otrzymują 100 obrażeń + 3%z INT

 

Perk: Ręce Fightera
Działanie: Masz bezlikammo


Mała propozycja poprawek:

Klasa(Premium): Diabeł
Opis Klasy: Otrzymujesz M4/A1 masz z niego dodatkowe 15dmg , Zmniejszona niewidzialnosc , posiadasz deagla , 2 skoki.
Klasa(Premium): Fighter
Opis Klasy: Otrzymujesz XM , bezlik ammo ,Deagla  2 skoki



Perk:Zestaw Rakieciarza
Działanie: trzeba poprawić bo się buguje, raz działa raz nie

Perk:Mistrz Lądowania
Działanie: bezsensowne, perk do usuniecia


Perk: Pierścień Expa
Działanie: teraz nic nie daje , proponuję dodać w nim podobnie jak w vipie 200 expa za kill'a , 250 za hs'a

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności