Skocz do zawartości

Oppa Miodzia na redaktora ;d


Gość Oppa Miodzia

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Oppa Miodzia

Imie : Mateusz ;<

Wiek : 22 wiosenki :-)

Ilość spędzanego czasu na forum (w godzinach) : 20 godzinek :)

Doświadczenie w kwestii (ten dział w którym chcesz być np Wywiady/dzienniki/tygodniki itp) : Wywiady

Znajomość z większością użytkowników: Jest :)

Dlaczego ja ? : Znam się na wywiadach, byłem kiedyś redaktorem na dawnej cs-sferze, i teraz mogę tutaj spróbować. Znam polszczyznę, ortografię i interpunkcję, lubię dużo pisać na różnych forach internetowych. Myślę, że się nadam :)

 

Proszę szczere opinie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1.Minimum postów 60(małe wyjątki)-2. Co najmniej 10h na forum(wyjątki)+3.Brak ostrzeżeń.(obowiązkowo)+4.Dobra znajomość ortografii(obowiązkowo)+5.Co najmniej 20 dni na forum.(obowiązkowo)-6.Minimalny wiek 15 lat. +Na nie posiedz na forum i nabij posty narazie prosze o close.;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pfk., kim jesteś, że podejmujesz decyzję o zamykaniu podań?-,-

 

Ja jestem na tak. Posty można szybko nadrobić, a chłopak doświadczenie widocznie ma oraz jest bardzo aktywny na forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A więc tak...Nie wiem czy jest jakikolwiek sens moje wypowiadania się na temat twojego podania.Sam wiesz dlaczego, nie chcę cię tutaj w żaden sposób oczerniać w oczach innych lecz jestem na wielkie NIE i nie dlatego że coś tam mi zrobiłeś bo ja na takie rzeczy nie patrzę po prostu podpadłeś mi za bardzo a wydawałeś się na początku w porządku.Jak samo przysłowie mówi "Najpierw poznaj potem oceniaj" ja poznałem więc oceniam, a to że inni ci tu wypisują takie miłe i pozytywne komentarze to po prostu kwestia znajomości... Pozdrawiam i życzę powodzenia, a no i powiedz mi jak jesteś w stanie ogarnąć i redaktora i admina ? Co jak co ale nawet ja bym nie uniósł tyle na swoją głowę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Oppa Miodzia

Grambezbutow,

Ogarniał będę tak adminem ogarnę serwer z cziterów, i innych. Redaktorem będę robił wywiady z J.@ H2 i innymi administratorami z forum :) Tyle z mojej strony :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lubis... ja nie robię wywiadów, gdyż nikt nie chce się zgodzić ^^. Poza tym kolego nie chcę nic mówić, ale odrób tego warna, bo to wstyd z taką rangą mieć warna ;) I pismem grzeszysz strasznie... dziwie się dlaczego i tak masz redaktora.Zmieniam zdanie jestem na tak może będziesz lepszy od niektórych ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności