Skocz do zawartości

Programy & Jak utrzymać dobrą formę naszego komputera !


rn?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Jak już przy powitaniu pisałem, interesuje się informatyką.
Dlatego chciałbym tutaj zaprezentować kilka programów do codziennego użytku.
Pewnie wielu z was martwi fakt, że czym więcej:

• Gier,
• Programów,
• Filmów,

Ściągamy na nasz komputer, to tym bardziej jego wydajność spada a co za tym idzie, komputer zaczyna znacznie spowalniać.
Pewnie myśleliście, że jedynym rozwiązaniem radzonym praktycznie przez wszystkich jest Formatowanie.
Nie, nie prawda - Jeżeli ktoś tego nie potrafi, firmy komputerowe widzą tylko takie rozwiązania a, że to zabieg dochodzący do kosztów 50 zł chętnie wykonują tą prostą czynność.

Mój prywatny komputer nie był formatowany od około 3 lat - Pewnie myślicie, że już mi ledwo włączają się podstawowe programy, takie jak:

• Komunikator Gadu-Gadu,
• Strony internetowe,

Otóż nie, Mój komputer jest w świetnej formie nie mam z nim najmniejszych problemów a to wszystko dzięki specjalnym programom, których używam codziennie wieczorem. 

1. Jakie to programy ?:

• CCleaner - To darmowy program do optymalizacji i ochrony systemu. Ma wbudowany mechanizm do wyszukiwania i naprawy błędów w rejestrze systemowym, usuwa nieużywane pliki, dzięki czemu Windows pracuje szybciej a dysk twardy ma więcej wolnego miejsca. Program czyści ślady również po wielu aplikacjach takich jak: Foxit Reader, ImgBurn, MS Office, Java, Adobe Flash Player.
• Advanced System Care 5 -To darmowa edycja narzędzia przeznaczonego do przeprowadzenia szybkiej optymalizacji systemu Windows.
Aplikacja oferuje takie funkcje jak wyszukiwanie i rozwiązywanie problemów związanych z błędnymi wpisami w rejestrze, naprawianie konfiguracji systemu, usuwanie komponentów szpiegowskich i reklamowych z komputera czy zwalnianie miejsca na dysku poprzez kasowanie zbędnych plików.
• TuneUp Utilities 2012 - To program, który znacząco poprawia wydajność nowych i używanych komputerów.
Dzięki niemu uzyskujemy lepszą łączność z internetem, przy wykorzystaniu odpowiednich ustawień optymalizacji sieci.

 

2. Download:

• CCleaner - http://www.dobreprogramy.pl/CCleaner,Program,Windows,13061.html

• Advanced System Care 5 -  http://www.dobreprogramy.pl/Advanced-SystemCare-Free,Program,Windows,12911.html

• TuneUp Utilities 2012 - http://speedtest.tune-up.com/pl/2100046/

 

Bardzo zachęcam do skorzystania, te 3 programy w znacznym stopniu poprawiają wydajność i efektywność pracy naszego komputera.

 

 

Pozdrawiam, Mateusz.

 

//edit Proszę o przeniesienie, nie zauważyłem, że ten dzieł jest poświęcony tylko grafice.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Automatycznie wygenerowana wiadomość.Temat został zamknięty przez któregoś z moderatora.Powód: ZamknięteJeżeli się z tym nie zgadzasz zgłoś to Administratorowi z wyższą rangą.PozdrawiamyAdministracja Forum | Cs-Classic.PL
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności