Skocz do zawartości

Skarga na "adminka" Lato ~wOw~ [t]


FreshFreshFresh

Rekomendowane odpowiedzi

1.Twój Nick: Fresh

2.Nick admina/gracza który zawinił: Lato ~wOw~ [t]
3.Admin/Gracz : Admin
4.Data i godzina: 7 czerwca 2013r.
5.Dowody (demko/screeny/świadkowie): 
 
 
6.Opis sytuacji:Co tu dużo mówić. Lato nadużywa admina ( Wgl. nierobi vote czy gracze chcą zmiane czy nie ). Daje takie powody za chyba czity bo niemożna się domyślić. Na serverze zachowuje się jak pan/władca. Ja za powód "Game Over" ( 1 taki ban o takim powodzie dałem ) został mi odebrany odrazu admin, chcę sprawiedliwości. Proszę o odebranie admina Latowi.
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Nigdy nie dyskutuj z idiotą, najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem pokona swoim doświadczeniem"

 

Ja mam dowód, że to Ty obraziłeś pisałeś, że jestem nie ogarem bo dałem vote na fy_pool_dayu z mapami :) Chojraku 26 osób na pool dayu jasne :]

Daj te dowody jak się do Ciebie odzywałem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Blip - Chodzi mu o powody, nad którymi nie miałem czasu myślec, żeby cheater nie uciekł następny :) I dostał bana na 30 min za obrażanie mogłem dac w sumie na 3h. Mści się za bana i szuka powodów ;)

 

Wyłączyłęś csa masz problem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym sie odnieśc do tego wszystkiego że nie zachowuje się jak pan game over czyli dla zartów a ty fresh odrazu wyskakujesz odebrać adma !!!! tylko on też daje bany bo ludzie pisza i on też widzi ja wstaje w obronie lata i prosze o nieodebranie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fresh wiem że nie lubisz lato ale ogarnij bez niego serwer upadnie... moim zdaniem Lato jest najbardziej ogarniętym (bez obrazy truskawa)  adminem a ty się na niego uwziołeś.

temat do zamknięcia...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Blip, ja na BF2 zbanowałem kolesia co miał aima a w powodzie napisałem "Game over" i admin został mi odebrany.

 

Nadużywanie gdzie ? Jak gracze wybierają map to widoczne chcą na niej grać nie ? A jak latowi niepodoba się mapa to wali zmianę odrazu bez początkowego vote czy gracze chcą zmiane

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli mapa jest za mała np. jest full serwer to idiotyzmem jest granie pooldaya bo zaraz połowa graczy ucieka... pozostawiam do oceny -_ -. każdy następny post kogokolwiek +1 warn

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chłopy bo wy się pozabijacie tymi skargami.

 

Lato pisz normalne powody banów lub bardziej logiczne.

Fresh mapę można zmienić w przypadku gdy jest mało graczy a mapa duża. 

 

Skarga niesłuszna. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

skarga niesluszna, lato jako admin sprawdza sie bardzo dobrze i zawsze wykonuje swoje zadanie bardzo dobrze , admin nie robot a jak ci spamuje 20 ludzi naraz " czemu nie banujesz " "banuj aima " sralalalal .... to wiesz..... sam to odczuwam duzo razy , ale mnie to nie rusza bo ja zawsze robie demko i pozniej banuje , a to ze maja do mnie jakies sapy ze wolno to mnie akurat najmniej interesuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel
Automatycznie wygenerowana wiadomość.Temat został zamknięty przez któregoś z moderatora.Powód: Wyjaśnione. Rozmawiałem z adminem, ale tutaj nie widzę większych problemówJeżeli się z tym nie zgadzasz zgłoś to Administratorowi z wyższą rangą.PozdrawiamyAdministracja Forum | Cs-Classic.PL
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • Właściciel
Wiadomość AutomatycznaTen temat został przeniesiony z "Serwery Cs-Classic#1 [CoD 350 LvL] Cs-Classic.pl [unikat] | Pukawka.pl CodSkargi" do "Tematy ZamknięteArchiwum ".
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności