Skocz do zawartości

skarga Na Adminów


M4A1 ShoT

Rekomendowane odpowiedzi

1.Twój Nick: M4A1 ShoT

2.Nick admina/gracza który zawinił: Lato ~wOw~ [t] Albo Ryba 
3.Admin/Gracz : Lato ~wOw~ [t] Albo Ryba 
4.Data i godzina: 17:30
5.Dowody (demko/screeny/świadkowie):Cały server 
6.Opis sytuacji: Grałem Na dd2 i Tu nagle Ban wstaw ss na Forum ..... Po 1 Nie zrobił mi Ss'ó . po 2 Dużo osób Potwierdzi że Grałem czysto Bez żadnych wspomagacz .... Dostałem Bana Bez ss'ó i co ja mam teraz zrobić co !!!!!!!!!!

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po 1 nie na dd2po 2 dostałeś ss'y i w cstrike masz, nie nasza wina że albo nie umiesz ich znalezc, albo soft/wh

Nick M4A1 ShoTAdres IP UkrytyTyp Bana IPPowód Bana Wstaw screeny na cs-classic.plWykonano 08.06.2013 - 17:40:03Wygasa Nie określonoZbanowny przez (llDanieLll)Zbanowany na #6 [CoD 350 LvL] Cs-Classic.pl [unikat] [EXP x2 22-10] (de_dust)Wszystkie wygasłe bany 0W ftp, konsoli jest czy byly robione ss'y.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AMX Bans nie jest posrany, miałeś 5 screenów robionych i masz na wystawienie 24 h inaczej brak UB + zapraszam do odpowiedniego działu (Prośby o UB)Admin banujący to IIDanieLII a nie żadna ryba czy lato, czyli skarga do zamknięcia bo nie ma winowajcy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Automatycznie wygenerowana wiadomość.Temat został zamknięty przez któregoś z moderatora.Powód: Nie ten dział. Dostałeś ssy wstaw je w dziale prośby o ub.Jeżeli się z tym nie zgadzasz zgłoś to Administratorowi z wyższą rangą.PozdrawiamyAdministracja Forum | Cs-Classic.PL
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • Właściciel
Wiadomość AutomatycznaTen temat został przeniesiony z "Serwery Cs-Classic#1 [CoD 350 LvL] Cs-Classic.pl [unikat] | Pukawka.pl CodSkargi" do "Tematy ZamknięteArchiwum ".
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności