Skocz do zawartości

Monka ;D na admina ? :O (3x)....


Monka ;D

Rekomendowane odpowiedzi

1. Serwer: Cod mod 350 lvl

2. Nick: <Warrior> Monka ;D
3. Imię:  Franek
4. Wiek: 13 lat  (po Mutacji )
5. Znajomość Amxx(0/10):  8
6. Mikrofon(Tak/Nie):  Tak
7. Składka(Tak/Nie):  Tak 
8. Czas spędzony na forum: 
10h 41m 19s

9. Opisać siebie: Jestem Monka ;D mam 13 lat  uwielbiam grać  na codzie 350lvl staram sie pomagać innym oraz staram sie zmieniać swoje zachowanie
10. Dlaczego chcesz zostać adminem serwera:  Ponieważ nigdy w nocy nie ma admina chce wyświadczyć  innym graczą oraz administracji przysługe zamierzam byś rozsądny sprawiedliwy żeby wszystko grało  w jak najlepszym porządku
11. Linki do reklam:  użyłem starego kodu gdyż mam usunięte pliki cookie i nie czyta mi nowego ;C

 

 

12. Co zrobisz gdy: 
 -Ktoś używa dopalaczy;  Aim - Demo Perm Wh - Upewnie sie  i zrobie ssy  
 -Gdy ktoś nadużywa micro;  ostrzeżenie kick ban 5 minut  potem 30 minut itd.
 -Nadużywa Kultury na serwerze;  ostrzeżenie kick ban 30 minut i ban 1 h
13. Platforma Cs(Non Steam/Steam): Non Steam

 

Mam nadzieje że docenicie moje podanie po raz 3x nie jest robione na odpierdal chce wam pokazać że mi zalezy na tym adminie gdyż dogaduje sie z administracją -.- oraz chce zmienić ten serwer na lepsze bo w nocy w ógole grać sie nie da tak samo rano same cheaty więc mam nadzieje że wypowiedzą sie te osoby który były wtedy dziękuje Monka ;D

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem na nieProsze:~Wiek 15+ (ale z mutacja najlepiej) : Jest mutacja nie ma wieku a jak dla mnie 13 to za mało ~Minimum 30 godzin gry na Serwerze" : http://www.gametracker.com/server_info/193.33.176.64:27015/top_players/?query=Monka&Search=Search nie ma nawet 20h ~Ogar :nie ~Kultura Nie~Obsługa amxmodmenu w jednym palcu :NIe wiem jesli pisze 8/10 to musi być~Użytkownik pisząc podanie powinien mieć ZERO WARNÓW NA FORUM :jest ~Aktywność na forum(nie jest ważna aż tak) :jest~Oczywiście kreatywność i umiejętność ogarnięcia serwera :nie jestem w 100% pewien~Reklamowanie Serwerów : jest ~Składka (7,38 zł): jest

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak najbardziej na tak , może nie gram długo na serwerze ale praktycznie za każdym razem kiedy wchodze na serwer widze tego gracza wiek hmm nie wiem jakie sa u Was wymagania prawdopodobnie 15+ , jednakże moje zdanie jest takie ze " monika " zaslużyl na admina 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel
Automatycznie wygenerowana wiadomość.Temat został zamknięty przez któregoś z moderatora.Powód: Admin na próbęJeżeli się z tym nie zgadzasz zgłoś to Administratorowi z wyższą rangą.PozdrawiamyAdministracja Forum | Cs-Classic.PL
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel
Wiadomość AutomatycznaTen temat został przeniesiony z "Serwery Cs-Classic#1 [CoD 350 LvL] Cs-Classic.pl [unikat] | Pukawka.pl CODPodania" do "Tematy ZamknięteArchiwum ".
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności