Skocz do zawartości

13 letni admin Monka


KILLUMINATI SOULJA

Rekomendowane odpowiedzi

skad to 13 letnie dziecko ma admina? dajecie adma bo ktos przeszedl mutacje?kupuje przed chwila perki przez 4 rundy bo przypadkowo wywalilem naboje_wariatai wydropilem ten perk co ma 10skokow to skoczylem na filar na mapce Snowdoslownie 2 sekundy tam stalem i mnie zabil gosca wasz super kolega ktory dostal dzis admina zbanowal mnie za to ze stalem 2 sekundy na filarzenie wiem po co vipa kupowalem dzisiaj skoro takie jaja sie tu dzieja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 sekundy   ... sam odliczałem nawet  ... 20 sek  było więc nie gadaj głupot proszę   myślisz ze masz vip to masz inne traktowanie ? każdy jest na równi .... 

 

 

 

EDIT 

 

Dowody jakieś ???  prosze o zamknięcie tematu ze względu na brak dowodów ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

takie ze powinno byc upomnienie co najwyzej kick a nie ban na 30minutpoza tym powinienes miec demozanim zaczela sie runda kupilem chyba 3 perki minelo z 8sekund  i dopiero wskoczylem na filara ty jak to 13 letnie dziecko przekodowales sobie do glowy ze wskoczylem odrazu po rozpoczeciu rundy na ten filar

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Automatycznie wygenerowana wiadomość.Temat został zamknięty przez któregoś z moderatora.Powód: CloseJeżeli się z tym nie zgadzasz zgłoś to Administratorowi z wyższą rangą.PozdrawiamyAdministracja Forum | Cs-Classic.PL
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • Właściciel
Wiadomość AutomatycznaTen temat został przeniesiony z "Serwery Cs-Classic#1 [CoD 350 LvL] Cs-Classic.pl [unikat] | Pukawka.pl CodSkargi" do "Tematy ZamknięteArchiwum ".
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności