Skocz do zawartości

Wasze propozycje x2


-_-

Rekomendowane odpowiedzi

  • Właściciel

Nikt ci nie usunie klasy cichego, czemu?Bo są oosoby które go kupiły

 

Zmienimy go na 1/2 i nic więcej, widoczność zostaje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to niech poprostu admin zablokuje możliwość dokupienia sb dalszej subskrypcji na ta klase i po problemie... potem jak wszystkim wygaśnie to usunąć tą klase i zrobić inną... bo ten cichy to jest kompletny niewypał... lata ci z tej kosy niewidzialny i denerwuje... albo moze zrobic takie coś ze jak sie strzeli w niego to go bardziej widać, zeby byly jakieś szanse bo tak to nie ma...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Tak, tylko że tutaj jest problem :)Jeden cichy jest wykupiony do września, to co mam go usunąć?

 

Co do spadochronu to postaram się niedługo coś wykombinować

 

Tak jak chcieliście CICHY będzie miał 1/2, klasa i tak jest niewidzialna więc problemów nie powinno być

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja bym dał  mu 1/2 z  kosy,a jak tego nie chcecie  to dac mu  widocznosc jaką ma diabeł albo wogole usunąć ta klase i dac jakas inna w zastep jak ja mialem CICHEGO na cspukawka to byl on taki:NIEWIDAC CIE NA KOSIE PODCZAS KUCANIA i tyle i to jest cichy a nie ze kolo biega ma 1/1 i go niewidac pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Michalku ile trzeba ci walkowac ze nowych klas narazie nie bedzie? 100 razy mam to pisac? malo klas nie ma kim grac? to ty chyba zadnych innych serwerow nie widziales gdzie jest po 10 klas a ludie graja 1,2 klasami wszyscy... Tutaj jak by nie zrobil to i tak narzekania beda          CICHY BEDZIE MIAL 1/2 Z KOSY WIDOCZNOSC 25/255 ZOSTAJE TAK JAK MIAL , NIE BEDZIE MIAL 55/255 JAK DIABEL BO BY BYLO to bez sensu , to klasa ktora ma tylko noz musi podejsc do kogos zeby zabic i co ma byc calkiem widoczny ? chyba nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja zloze ta sama propozycje co na dd2 proponuje .również na koniec rundy na boku pojawia sie osoba z największą ilością fragów np PawełeK. 7/5

 :D 7 fragóqw w tym 5 ban jest to bardzo proste do zrobienia tylko czy chcecie ????? D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja propozycja jest wyłączenie nominowania map!kazdy nominuje westwood dust2 nuke dust inferno i tak te mapy leca w kółko westwood wczoraj był 6 razy na serwerze grany to jest przesada kazdy sie o to wnerwia,a ponoc na serwie jest ponad 40 map o oni tylko około 10 graja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Andrzej(*)

Tato, na serwerze jest 25 slotów, z tego 5 to my, stali bywalce, a 20 to najczęściej nowi gracze, którzy nie wiedzą jakie mapy tu się i ile razy w danym dniu, dlatego wybierają te które ty wymieniłeś, bo one są najpopularniejsze w Cs'sie. Nominacje można zwiększyć do tych 6 map nawet, ale ludzi nie zmienisz, chyba że masz deagla w kieszeni :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności