Skocz do zawartości

Wasze propozycje x2


-_-

Rekomendowane odpowiedzi

stalych bywalcow jest duzo wiecej ;) moim zdaniem okolo 50 osob ktore jedna wchodzi druga wychodzi na tej zasadzie sie wymieniaja przez caly dzien , ja nie neguje pomyslu z " x " jak graczą lepiej niech tak bedzie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie moze byc cal yczas grana bo mozna ja nominowac co 4 mapy czyli np. west_big , dust , dust2 ,inferno ,nuke ,west_git inaczej sie nie da niedlugo zrobimy co 6 map i powinno byc elegancko :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgodze sie z rybakiem co 1/2 to ma aniol (premka)

grałem snajperem 100 int to juz praktycznie na hit ,poniważ teraz max hp na serwie 300 a było 450 czyli snajp[er nawet lepszey mozna powiedzie

niech zostanie taki jaki jest :0

 

 

Proponuje dodac taki perk

Zabijaka

opis : otrzymuje krowe +10 dmg

?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Tak i mam dodawać do ponad 30 map spawny?Ja tego na pewno nie zrobię w tym tygodniu, a nie wiem jak będize w następnym

.

Wy myślicie że to wygląda tak że ja dodaje tylko mapę, a tutaj trzeba jeszcze dodać spawny, te wcześniejsze mapy miały tylko 10vs10, a jest na serwerze 25 osób i już widzę "płacz" że nie można wejść do gry bo się pada.

 

 

Po co zmieniać mapy? Mogę USUNĄĆ niektóre (powtarzające się), a nie wszystkie .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale po co wyrzucać stare - bezsensu. Zmienić cykl powtarzania map do 8-10 i będzie dobrze.

Później będziecie płakali, że nie ma map.. które jak sami widzicie są najbardziej grywalne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cykl map co 6-8 map i bedzie dobrze zadnych map nie trzeba usuwac sa dobre mapy mozna tylko dodac jeszcze kilka przy okazji a nic usuwac nie trzeba.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to juz widze płacz XD  ze np bedzie rats jak wczoraj zajebista mapa juz admin chcial zminiac i bedzie np kabul rats i drugi rats to i tak beda plakac moge sie zalozyc najlepiej zostawic tak jak jest i po sprawie ;d zle nie jest

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Na 99,9% teraz nie można nominować 8 ostatnich map, mogę się mylić bo nie testowałem tego NIGDZIEW razie czego proszę pisać (od next mapy)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Cichy jest taki sam, oprócz tego że ma 1/2 z kosy

 

Jak ma buga z perkiem to podać perk i go zablokuje dla tej klasy.

 

Ma dodany +1 skok do tego co miał, czyli potrójny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cichy jest teraz wsam raz gralem nim pare rund dawalem rade bez najmniejszego problemu takze moim zdaniem do konca tego sezonu cichy moze zostac taki jak jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności