Skocz do zawartości

Wasze propozycje x2


-_-

Rekomendowane odpowiedzi

cichy teraz dobrze jest niech zostanie taka jaka jest rybak wspominal cos o nowej klasie premium od przyszlego sezonu jaka bedzie ? ^^

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napewno bedzie pare nowych klas zwyklych darmowych , pare perkow , i za cichego nowa premka mozliwe. Ale do nastepnego sezonu jeszcze daleeeekooo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak Sie wyraże po co nowe klasy premium jak są bardzo dobre . mozna by bylo dodać jakąs klase darmową a premium nie opłaca sie dodawać bo są dobre i niech dostana takie co są tylko .trzeba dodać jakies nowe klasy darmowe..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak Sie wyraże po co nowe klasy premium jak są bardzo dobre . mozna by bylo dodać jakąs klase darmową a premium nie opłaca sie dodawać bo są dobre i niech dostana takie co są tylko .trzeba dodać jakies nowe klasy darmowe..

Po to żeby w klasach premium też był wybór ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mowie o jednej klasie premium w nowym sezonie za klase CICHY ZABOJCA, nie mowie ze bedzie 10 nowych klas premium NIE bedzie jedna nowa kalsa za klase cichego , i pare nowych zwyklych klas darmowych , perkow.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesli bedzie mowa o 3 sezonie gracze beda wiedziec kiedy on sie zacznie wtedy standardowo w jeden dzien serwer pare godzin bedzie wylaczony zeby dodac pewne nowosci. NARAZIE NIE MA MOWY WOGOLE O 3 SEZONIE takze nie ma potrzeby pisania tutaj o tym..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytanie ze zrozumieniem ?" Jesli bedzie mowa o 3 sezonie gracze beda wiedziec kiedy on sie zacznie" wiec nei wiem o so chosi czego w tym zdaniu nie rozumiesz? Jeszcze nie ma nawet rozmow o tym zeby zakonczyc 2 sezon takze do poczatku 3 dalek a jak sie zacznie gracze beda jako pierwsi to wiedziec:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja mam propozycje by ulepszyć perk "pierścien expa" zeby dawał więcej expa za zabicie, bo na wysokim lvl ten perk jest bez użyteczny, a można by było zrobić z niego naprawdę dobry perk. mam propozycję taką by dodać dostęp do klasy od lvl po resecie, bo teraz ludzie się denerwują gdy np wypracuję sobie 200 lvl na komandosa pogra z miesiąc i reset który zabiera mu komandosa i trzeba zrobić od nowa...  zrobić tak by po resecie ten kto jaką wypracował sb klase od lvl dostawał ją na start od nowa, czyli od 30 lvl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ej na serio tak chcesz?a nie pomyslałes ze killlerek i BLAZe maja odblokowanego archanioła i Zabijake?wiesz jakie to sa klasy dobre.zabijaka ma chyba 15 dmg i brak rozrzutu a archanioł ma 4 RAKIETY lub na odwrot ale tak jakos  nikt by nie mial szans.reset to RESET

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak dla mnie niech zostanie tak jak jest tylko z tym ban neo dobrze by bylo i zablkowanie rakietek klasie classic i zabijace bo to masakra jakas jest ... xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tato wyłącz pralkę bo mam lagi, tak chce bo i tak po resecie ze 2 tyg i takie osoby co grają 24/7 bd miały te klasy a ja myślę o osobach co nie mają az tyle czasu by sb te klasy nabić. i takie osoby jak Witol, Killerek i inni co grają non stop to sobie i tak szybko nabiją te lvl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Wgrajcie banneo bo nie wyrabiam...

 

Dodany obrazek

 

PS: zabijaka i classic nie maja "blokady" rakietek do 15 sekund.

Nie dodam tego, sry ale masz opcję banowania dla takich osób, a to że wy tego nie używacie to nie moja wina

 

Z banami neo znowu będzie akcja, że połowa serwera ma bana a ja każdemu mam dodawać konto tak jak to było na FFA.

 

NIE

 

 

Poprawiono blokadę na tych dwóch klasach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ej czemu rakieta w classiku jest po 15 na zestawie rakieciarza jest po 10 zmieniacie te klasy i to jest bez sensu zaczynalem normalnie a teraz po 15 sekundach to nie raz sie runda konczy zjebaliscie classica za co wielkie dzieki na prawde szkoda ze tak premek nie zmieniacie na niekorzysc egoisci w dupe dostawaliscie z rakiety to ograniczyliscie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ej czemu rakieta w classiku jest po 15 na zestawie rakieciarza jest po 10 zmieniacie te klasy i to jest bez sensu zaczynalem normalnie a teraz po 15 sekundach to nie raz sie runda konczy zjebaliscie classica za co wielkie dzieki na prawde szkoda ze tak premek nie zmieniacie na niekorzysc egoisci w dupe dostawaliscie z rakiety to ograniczyliscie :)

Dokładnie to samo pomyślałem:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności