Skocz do zawartości

Bugi serwera


Darker

Rekomendowane odpowiedzi

Nie widzę takiego tematu, jeżeli jest, to proszę podać mi link na pw, treść przeniosę, a temat będzie do usunięcia.

W niedługim czasie ma być reset, ale resetów na serwerze, które nic nie zmieniają, nawet nie poprawiają błędów, widziałem już dużo i zawsze -prędzej czy później- kończyło się to klapą. Postaram sobie przypomnieć czy żadnego nie pominąłem, w każdym bądź razie jeśli ktoś jakiś bug zna to proszę o dopisanie :)

 

Bug 1 (mało irytujący, ale jest):

Gdy mamy vipa/klasę z granatami i podczas szukania dostaniemy palące rękawice (które sprzedamy), to nasz granacik znika przy próbie użycia.

 

Bug 2 (bardzo irytujący):

Cóż nawet dwie bronie czasem nie starczają, a przy jednej to już totalnie porażka. Gdy ptb przerzuci nas do przeciwnego teamu to tracimy swój pistolet i teraz wiele klas darmowych, ale także np. cichy zostają tylko z bronią główną i kosą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodatkowo bug jest z kondycją, nie ważne ile ma się punktów dodanych to i tak chodzi się tak samo.

To nie jest bug, to zmniejszony przelicznik kondycji, choć w sumie też miałem takie odczucie z perkami, które dodawały kondycję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie jest bug, to zmniejszony przelicznik kondycji, choć w sumie też miałem takie odczucie z perkami, które dodawały kondycję.

To w takim razie ten zmniejszony przelicznik jest za duży, ponieważ majac perk buty komandosa, który daje 60 do kondycji kompletnie nic się nie odczuwa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To w takim razie ten zmniejszony przelicznik jest za duży, ponieważ majac perk buty komandosa, który daje 60 do kondycji kompletnie nic się nie odczuwa.

 

 

Zgadzam się z tobą Stuntowiec. Nawet perk prędkość światła nic nie pomaga...

Przelicznik , zostaje tak jak jest ostatnio byłem świadkiem jak wygląda dużo kondycji . Tylko na przykładzie perku z modułem . Przeciwny team nie miał czasu na galę dojść i już było po rundzie .

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W takim razie perki stają się bezużyteczne. Proponuje w takim razie samym perkom zwiększyć dwukrotnie kondycję. Przykładowo buty komandosa:

Obecnie: 60 gdzie to nic nie daje

Do 120. (daję przykład nietylko do tego przedmiotu).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za przeproszeniem: *****

Dla testu dałem sobie 200+ kondycji (max rozwinięty klan + staty na ile to możliwe), jeśli dacie mi jakąś komendę liczącą speeda w csie to wam pokażę wyniki. Powiem tylko, że było to odczucie jak dawno temu na innym codzie, że kondycja nie działa.

Co do rushu - życie, takie uroki tego moda. Zawsze duży lv ma sporą przewagę nad małymi, a premki to już w ogóle, teraz też na niektórych mapach jestem "szybciej na respie przeciwnika niż sam przeciwnik". Pocieszeniem dla nowego gracza może być fakt, że na tym codzie i tak łatwo się pada, bo niejednokrotnie miałem taką "postać", że mogli mnie bić póki się nie znudziłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szaleniec ma nieskończone ammo na wszystkich broniach, w tym na takich jak pompa 1/x itp co jest z lekka absurdalne?

@Edit

W sumie będę szczery. Podobne bugi występują też u innych klas np. zdaje mi się, że terminator ma zwiększony dmg z pistoletów, a powinien mieć tylko z ak i m4.

@BoBo

Nie wiem jak inni, ale ja naprawdę mam z lekka "wylane" jakim wzorem opisuje się bonus kondycji. Jako gracz odczuwam, że obecny system się nie sprawdza i jak widać po odzewie nie jest to tylko moje wrażenie i jako gracze prosimy Opiekuna (czyli Ciebie, tak wyszło ;p), żeby temu zaradził.

Edytowane przez Darker
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szaleniec ma nieskończone ammo na wszystkich broniach, w tym na takich jak pompa 1/x itp co jest z lekka absurdalne?

@Edit

W sumie będę szczery. Podobne bugi występują też u innych klas np. zdaje mi się, że terminator ma zwiększony dmg z pistoletów, a powinien mieć tylko z ak i m4.

@BoBo

Nie wiem jak inni, ale ja naprawdę mam z lekka "wylane" jakim wzorem opisuje się bonus kondycji. Jako gracz odczuwam, że obecny system się nie sprawdza i jak widać po odzewie nie jest to tylko moje wrażenie i jako gracze prosimy Opiekuna (czyli Ciebie, tak wyszło ;p), żeby temu zaradził.

Zgadzam sie w 100%!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szaleniec ma nieskończone ammo na wszystkich broniach, w tym na takich jak pompa 1/x itp co jest z lekka absurdalne?

@Edit

W sumie będę szczery. Podobne bugi występują też u innych klas np. zdaje mi się, że terminator ma zwiększony dmg z pistoletów, a powinien mieć tylko z ak i m4.

@BoBo

Nie wiem jak inni, ale ja naprawdę mam z lekka "wylane" jakim wzorem opisuje się bonus kondycji. Jako gracz odczuwam, że obecny system się nie sprawdza i jak widać po odzewie nie jest to tylko moje wrażenie i jako gracze prosimy Opiekuna (czyli Ciebie, tak wyszło ;p), żeby temu zaradził.

Na szaleńcu zostanie to poprawione .

Terminator ma dmg od +x inta więc myślę że to logiczne że działa to na wszystkie bronie jakie będzie posiadał , jeżeli dostaniesz krowę oczekujesz zmiany dmg do 30 + 8 jak pisze w perku ? Nie sądzę .

Jeżeli masz wyj***e to nie wiem o co Ci chodzi , muszę pisać w każdym temacie ze zostaje to jak jest ? .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem w ogóle dlaczego ten temat powstał i został zatrzymany skoro wszystkie sprawy serwera, także dotyczy to bugów załatwia się tutaj: http://forum.cs-classic.pl/topic/46344-cod-350sprawy-serwera/

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Automatycznie wygenerowana wiadomość.
Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

 

Powód: Bugi kierować do wyżej podanego tematu .

 

Jeżeli się z tym nie zgadzasz zgłoś to Administratorowi z wyższą rangą.

 

Pozdrawiamy
Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności