Jump to content

Kursor2k

Użytkownik
 • Content Count

  47
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1
 • Time Online

  1d 5h 21m 47s

Kursor2k last won the day on September 1 2019

Kursor2k had the most liked content!

Community Reputation

27 Nowicjusz

About Kursor2k

 • Rank
  Użytkownik

Informacje o Profilu

 • Nick
  Kursor2k
 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Kursor2k

  Propozycje

  Niby ta, ale mamy już takiego częściowego knife daya bo na Zeus dayu dostaje się też noże
 2. Kursor2k

  Propozycje

  Ta zabawa nie ma sensu bo wygrywała by głównie osoba z morderca na fulla i z svipem, a reszta graczy nie miałaby szans
 3. Kursor2k

  Propozycje

  Ct może samo zrobić survival po prostu idzie do gr daje zakaz wchodzenia do gr i mówi że da boxa w np 16.30 i jest survival
 4. Kursor2k

  Propozycje

  Znerfic Exo jumpa bo jest popierdolony w normalne prowadzenie typ se jednym skokiem cała mapę przelatuje kurwa i nic nie można zrobić... EDIT: Przykład tego http://320879.node60.pukawka.pl/dem-jb_fortify_v2-1566302949-1566305669.zip
 5. Kursor2k

  Propozycje

  W wyżej wymienionej zabawie przez zixa można dodać licznik zabawy i wręcz powinno żeby nie była ona za długa np. 3-4 min żeby morderca wybił nie winnych a po czasie wygrywają niewinni. Ograniczony czas dałby dynamikę zabawie.
 6. Kursor2k

  Propozycje

  Dodanie takiej gry że pod komendą !flip pod którą grało by się w hazard. Polega na tym że osoba tworzy flipa za np 300 respektu a druga osoba może wejść w tego flipa i daje oczywiście też 300 respektu i każdy ma szansę wygrać 300 respektu albo przegrać.
 7. Nick na serwerze: ten lucznik LegolasLink do gameme: https://classicffa.gameme.com/playerinfo/539652Ilość przegranych godzin: 4
 8. Kursor2k

  Propozycje

  Te osoby które ustawiają się do terrorystów są to zazwyczaj osoby nowe które nie wiedzą na czym polega zabawa. Dodanie więcej respektu za wygranie zabawy kiedy zostanie mniej osób tak jak w przypadku chowanego, bo za wygranie np. polowania czy berka można dostać tylko 60 respektu.
 9. Nick na serwerze: Kursor2k Czy grałeś kiedyś w Mafię na serwerze?: Tak Przeczytałeś zasady Mafii?: Tak
 10. Kursor2k

  Propozycje

  Pięści nie są takie złe, to kwestia przyzwyczajenia
 11. Kursor2k

  Propozycje

  Dodanie siekiery do rzucania takiej jak z tego battle royala w ruletce i szansa mała 0.01%
 12. Kursor2k

  Propozycje

  Dodanie żeby można było wysłać drugiemu graczowi swój respekt
 13. 1. Nick:Kursor2k 2. Imię:Maciej 3. Wiek:17 (rocznikowo 18) 4. Znajomość Sourcebans (1-10): 5 5. Sprawny i działający mikrofon**: Tak 6. Składka (TAK/NIE): Nie 7. Link do swojego GameMe**: https://classicffa.gameme.com/playerinfo/539652 8. Parę słów o sobie **: Nazywam się maciek, mieszkam w małej miejsowości Łapy i uczęszczam do 2 klasy technikum na kierunku technik elektryk. Wolnym czasie gram w takie jak lol, csgo czy minkraft. 9. Dlaczego chciałbyś zostać strażnikiem**:Brakuje osób w administracji. 10. Steam_ID:STEAM_0:1:82306952 11. Ile czasu możesz poświecić na serwerze: 2 godzinny dziennie 12. W jakich godzinach grasz? (Dni robocze, weekendy):W dni robocze po 15, a w weekend od rana do wieczora 13. Staż w Counter-Strike Global Offensive: 2898 godzin 14. Czy przeszedłeś mutację? (TAK/NIE) Tak 15. Czy posiadałeś już admina? (nie podajemy linków)Guarda na tym serwerze @GryTrean i @FRYTA te przekleństwa, a raczej te całe zdania, to są cytaty starego hitu internetu Paweł jumper, a ja tylko cytowałem xd Na ogół aż tyle nie przeklinam na serwerze. To takie małe wyjaśnienie dziwnej sytuacji.
 14. Kursor2k

  Propozycje

  Nie o to mi chodziło, po prostu tej zabawy nie widać a co jakiś czas mogła by być i zgadzam się że dobrym pomysłem było jej ograniczenie ale teraz w ogóle jej nie ma.
 15. Kursor2k

  Propozycje

  Gracze już zapomnieli o tej zabawie bo nikt jej nie robi, a temu nikt jej nie robi bo taki rygor powstał do tej zabawy. Zmienić to!!!
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Guidelines