Skocz do zawartości

Wasze propozycje


-_-

Rekomendowane odpowiedzi

The best nie za mądry to ten twój pomysł z tym zarażaniem przez ściane to jest bez sensu .

Uważam , że powinniście ulepszyć zombie .

Np :

-Zmniejszyć siłe odrzucania , że by mogł się ruszyć gdy go strzelają .

-Więcej HP .

-Zombie magnes czy jakoś tak , że przez chwile nie można zadać mu obrażeń zmiejszy cene do 8 ap  , że by łatwiej im było w zarażaniu .

__________________________________________________________________________________________________________

 

Po wykonaniu tych czynności zombi będzie silniejsze to rozwiązało by problem z pro vipem . Nie trzeba było by wtedy tego regulaminu z 5 sekundowymi przerwami .

Wy szukacie sposobu na vip'a i pro vip'a . A jak jest 1-5 ząbi i reszta to humani to zombi nazwet nie dobiegnie , żeby zarazic człowieka ponieważ go odrzucają strzały własnie dlatego to też zniechęca graczy do grania zombi bo nie można się ruszyć bo gracze idą na czas bycią zombi afk lub chowają się w kampach . A ludzie ich wyzywaja , że nie wbijaja do kamp jak mają sie wbić jak ledwo się ruszają .

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

The best nie za mądry to ten twój pomysł z tym zarażaniem przez ściane to jest bez sensu .

Uważam , że powinniście ulepszyć zombie .

Np :

-Zmniejszyć siłe odrzucania , że by mogł się ruszyć gdy go strzelają .

-Więcej HP .

-Zombie magnes czy jakoś tak , że przez chwile nie można zadać mu obrażeń zmiejszy cene do 8 ap  , że by łatwiej im było w zarażaniu .

__________________________________________________________________________________________________________

 

Po wykonaniu tych czynności zombi będzie silniejsze to rozwiązało by problem z pro vipem . Nie trzeba było by wtedy tego regulaminu z 5 sekundowymi przerwami .

Wy szukacie sposobu na vip'a i pro vip'a . A jak jest 1-5 ząbi i reszta to humani to zombi nazwet nie dobiegnie , żeby zarazic człowieka ponieważ go odrzucają strzały własnie dlatego to też zniechęca graczy do grania zombi bo nie można się ruszyć bo gracze idą na czas bycią zombi afk lub chowają się w kampach . A ludzie ich wyzywaja , że nie wbijaja do kamp jak mają sie wbić jak ledwo się ruszają .

Jutro kilka rzeczy ogarnę, ale co do HP to proszę podać dokładną liczbę

 

ZOMBIE*!

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To tak :

ZWYKŁY ZOMBIE 3.5K HP .

SZYBKI ZOMBIE 3K HP .

SKOCZEK 3K HP .

BIG ZOMBIE 6K HP .

LECH ZOMBIE 3K HP .

I zmiejsz kazdemu z nich sile odrzucenia bo odlatuja nawet nie maja szans na dobiegniecie i usun z REGULAMINU tą zasadę z przeładowywaniem .Myślę , że gracze bedą zadowoleni ze zmiany .

Pozdrawiam :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale im więcej HP to tym więcej ap dla gracza który te zombi zabija. Ja bym zmniejszył odrzut zombi, zmniejszył cenę do 10 ap na szalone zombi i dodał Niszczycielski Cios (czyli zaraża człowieka nawet gdy posiada kamizelke). Koszt : 5 ap tyle samo co knife blink

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niszczycielski cios . Jaja sobie robisz ? To sensu nie ma . Jedno uderzenie i human zarazony czyli knife + niszczycielski kill na 100% .

Co do hp bedzie dobrze jak zrobia tak jak ja napisałem .

A co do tych ap to mowisz , że jak wiecej hp to wiecej ap nabiją ? To jest to samo jak zabiją zombi i zaraz sie odrodzi i beda atakować dalej . To jest to samo tylo zombi bedzien wytrzymalsze bedzie miało wiekszę szanse na zarażenie typa w kampie bo jak na razie to zombi nie ma szans wbicia na kampe . Po dodaniu tych zmian bedzie idealnie . :))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro pipe bomby są po to żeby zm się nie odradzały to po co admini z powrotem ich respią :x chyba że tak ma być a jak nie to czemu by nie usunąć tego żeby nie odradzały

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Skoro pipe bomby są po to żeby zm się nie odradzały to po co admini z powrotem ich respią :x chyba że tak ma być a jak nie to czemu by nie usunąć tego żeby nie odradzały

Kto ożywia?

Ja powiedziałem wcześniej że to jest po to by zabić dane zombie (kiedyś zombie było silniejsze)

 

Nie oszukujmy się, zombie mod to serwer gdzie ZOMBIE ma być bardzo silne a ludzie mają próbować ich powstrzymać przez dany czas, a  wy  z tego serwera robicie odwrotnie.  CZŁOWIEK rozwala zombie, które stara się przetrwać rundę ^^

 

 

Poprawię zaraz odrzut i zmniejszę ceny, zobaczymy co to da

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Proszę sprawdzić teraz ten odrzut i poinformować mnie do 24

 

Mandes - zmieniono koszt do 9 AP

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Teraz dokładnie nicków nie wymienie bo po prostu nie pamiętam. Czyli zm nie można respić po tym : D

NIE

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrobic reset gdy 5 osob wbije max lvl

Poprawic w regulaminie do ograniczenia w sprawie lm dla zwyklych graczy (bo jest ograniczenie dla vipa<4> a dla zwyklego gracza nic niema)

Tak samo z bombami

Niewiem jak to zrobic ale niektorzy gracze nie rozumieja pkt 2.6 i 2.7 mianowicie jak ktos dostje bana za 5lm mowi ze postawil 2 naraz.

Dodac mozliwosc kupna multijumpa dka zombie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To tak . Odrzut wydaje się dobry ale jeszcze troszkę go zmiejsz bo jak typ uderzy z AK-47 lub AUTO KAMPY to zombi odlatuje na jakies 3-4 m

Hp dodaj tak jak wyżej napisałem .

Zombie magnes 9 ap - dobrze .

Zastanawiałem się i myślę , że można dodać niewidke na 10 sec .  [Pierwszy zombi jest niewidzialny przez 10 sekund .] Dobry pomysł bo mogł by się przyczaić i na spokojnie rzucic bombę lub przez ten czas zarazić kilka osob .

Proponuje też dodać BOMBĘ KTÓRA WYBUCHA I ZABIERA NP:10-25 ARMORA I PRZY WYBUCHU ODRZUCA GRACZA NA JAKIES 1-2 METRY NP TYP KAMPI NA GÓRZE ZOMBI RZUCA BOMBE I ONA MU ZABIERA NP 15 ARMORMA I ODRZUCA GO NA 2M I SPADA Z GÓRY .

Jest to bardzo przydatne .Jak na razie to zombi walczy o przetrwanie bo z tego co widze to humani polują na zombie ponieważ zombi są stanowczno za słabę ..

AA i obowiązkowo dodać spadochron dla zombie ...

To na tyle . ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaja sobie robisz? Spadochron dla zombie? Niewidzialne zombie? Stary jaki sens ma dawanie zombie jeszcze spadochronu? Mają już longjumpa i to wystarcza. jakby pierwsze zombie było niewidzialne to od razu by połowę ludu zgarnął i zaraził nawet w te 10 sekund. To z bombą która odpycha ludzi już było i nie sprawdziło się.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aha. Ale niewidzialne zombie to dobry pomysł .Spadochron nie potrzebny ? Nie grasz teraz na zombie modzie [Grałeś] teraz sytuacja panuje taka:Humani polują na zombie ... A powinno być Humani walczą o przetrwanie i dla tego te pomysły trzeba ulepszyć zombi  , że by było na odwrót .O to mi chodzi bo jak na razie to zombi chowa się przed humanami -,- . Powiem wam troche mnię to śmieszy ;D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

To tak . Odrzut wydaje się dobry ale jeszcze troszkę go zmiejsz bo jak typ uderzy z AK-47 lub AUTO KAMPY to zombi odlatuje na jakies 3-4 m

Hp dodaj tak jak wyżej napisałem .

Zombie magnes 9 ap - dobrze .

Zastanawiałem się i myślę , że można dodać niewidke na 10 sec .  [Pierwszy zombi jest niewidzialny przez 10 sekund .] Dobry pomysł bo mogł by się przyczaić i na spokojnie rzucic bombę lub przez ten czas zarazić kilka osob .

Proponuje też dodać BOMBĘ KTÓRA WYBUCHA I ZABIERA NP:10-25 ARMORA I PRZY WYBUCHU ODRZUCA GRACZA NA JAKIES 1-2 METRY NP TYP KAMPI NA GÓRZE ZOMBI RZUCA BOMBE I ONA MU ZABIERA NP 15 ARMORMA I ODRZUCA GO NA 2M I SPADA Z GÓRY .

Jest to bardzo przydatne .Jak na razie to zombi walczy o przetrwanie bo z tego co widze to humani polują na zombie ponieważ zombi są stanowczno za słabę ..

AA i obowiązkowo dodać spadochron dla zombie ...

To na tyle . ;)

Zombie ze spadochronem jest chore :)

 

Co do odrzutu to proszę teraz sprawdzić ^ ^

 

Podajcie mi jeszcze raz te wasze HP i powiedźcie czy może takie być

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym polecił żeby AP szybciej leciały i limit na nie był max 300 AP (droższe rzeczy też ) .

Worki zeby blokować kampe.

Klase Smoker przyciąga językiem.

Duszek Zombi Niewidzialny ale mało HP.

No i do Bazooki dodać Jetpacka + żeby działał spadochron . 

Vip który dostaje 2x więcej AP za ileś zadanego Dmg + 65 Kamizelki anty infekcyjnej .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Ja bym polecił żeby AP szybciej leciały i limit na nie był max 300 AP (droższe rzeczy też ) .

Worki zeby blokować kampe.

Klase Smoker przyciąga językiem.

Duszek Zombi Niewidzialny ale mało HP.

No i do Bazooki dodać Jetpacka + żeby działał spadochron . 

Vip który dostaje 2x więcej AP za ileś zadanego Dmg + 65 Kamizelki anty infekcyjnej .

Nie wiem czy ty w ogóle grałeś na serwerze xD

 

To serwer zombie+GunXPmod, a więc:

-klasa smoker odpada

-worki odpadają, są lasery. Byście się tylko bugowali

- duszek też odpada, głupie to, nie pasuje do zombie

- VIP jest bardzo dobry

- JetPack? Pisałem setki razy że ludzie są za dobrzy, a wy chcecie dodać na taki typ zombie jetpack ^ ^

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HP masz wyżej napisane.Niby chory pomysł z tym spadochronem ale chodzi tu o ulepszenie zombie wiec to jest dobry pomysł.Jak zwiększasz HP zombie to nie zapomnij zwiększyć obrażenia bazooki do 1.6k i dodaj automatyczne namierzanie bo jak na razie to umili nam grę ale wtedy zwiększ jej cenę do 35ap.Co do odrzutu zombie to sprawdzę później bo komputer tym czasowo w naprawie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ZWYKŁY ZOMBIE 3,5K HP .


SZYBKI ZOMBIE 3 K HP .


SKOCZEK 3 K HP .


BIG ZOMBIE 4,5K HP .


LECH ZOMBIE 3K HP .


 


Cena laser miny do 6 ap


Zmienić w regulaminie 5 lm na runde


Dodaj notke w regulaminie ze tylko pro vip musi robic przerwy


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

proponuje wgrać parę map:

zm_five

zm_creep

 

I fajnie by było z modem : Armagedon : To znaczy Survivorowie vs Nemesise :

Survivor powinien mieć 4 k hp ponieważ oni nie mogą mieć np: Lm'ów i żeby mogli Kampić bo jak będą latać po mapie to z 5 nemków żuci się na jednego surva bijąc po 250 to szybko padnie.

Nemesis: Powinien mieć 10 k hp bo survivor powinien mieć szanse bo surv może miec: Krowe. M4A1, AK47 a to gówno bije więc muszą mieć jakieś szanse dlatego Nemek ma mieć mało hp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności