Skocz do zawartości

Wasze propozycje


-_-

Rekomendowane odpowiedzi

  • Właściciel

1.Reset jak najszybciej all prawie auto lama graj tu człowieku... ale z s vipem nie ma szans no ale ok nie róbcie ;x

2.Coś dla zm zarażą wszystkich w obrembie 5/6m cena 60ap czas trwanie 10s

3.Coś żeby na nemku sie odradzali ludzie albo mogli kampic bo jak zabic nemka nie ma szans...

4.http://amxx.pl/topic/90854-klasa-zombi-pielegniarka/ zamiast tej 5 klasy ;x

5.HLTV by sie  przydało x.x

1. NIe

2. Nie.

3. Nie, chcieliście bym ją osłabił więc ją osłabiłem:

3.NEMESIS MA ZA MALY ROZRZUT I BEZ KAMPIENIE NIE DA SIE GO ZABIC :) POWINNO BYC ZEZWOLENIE NA KAMPIENIE BEZ LASERA ALBO ZWIĘKSZENIE ROZRZUTU NEMKA.

 

4. NIE

5. Pisałem setki razy, proszę sprawdzić poprzednie strony

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Moje propozycje:

 

Skaner - 5 ap (pokazuje zombi na radarze) Gdy jest aktywny wydaje dźwięk pikania. Jest też dostępny dla zombi w takiej samej cenie lecz zamiast pikania słychać bicie serca (oznaka dla innych kto ma skaner a kto go nie ma) jedna runda TO IDIOTYZM BO TO ZOMBIE MA SZUKAĆ LUDZI A NIE NA ODWRÓT

 

Laser - 5 ap (dodaje do każdej broni laser) można powiedzieć że zbędny dodatek. jedna runda  

 

Kamuflaż - 20 ap (dla człowieka daje skin zombi, dla zombi daje skin człowieka) Jedna runda   Jeszcze bardziej ułątwi to grę i nie będzie przypominało zombie.

 

A i jeszcze jedno:

Zamiast widoczność zadawanych obrażeń można by dodać Ilość HP zombi (czyli gdy trafimy w zombi zamiast obrażeń pojawi nam się hp zombi)  Było, spamowali że przeszkadza

 

@EDIT

Sory że tak brzydko powiem, ale zjebałeś tego surva i nemka na maxa

Surv - 50k hp

nemek - 12k hp

 

Teraz to nemek jest 0, a surv wymiata. MÓWIŁEM O 8k DLA SURVA, A ŻEBY ZMNIEJSZYĆ HP NEMKA DO 20K

 

Jak narazie podwiększyłeś cenę paki do 45ap i bardzo dobrze. Od teraz nie każdy będzie mógł rzucać paki co chwilę

 

Mam jeszcze takie pytanie:

Czy da się ustawić ilosć hp surva/nemka zależna od ilości graczy na serwerze? bo chyba tak

1 gracz -

SURVIVOR - 400

NEMESIS - 1500

Czyli gdy będzie full serwer (a zawsze tak jest) to survivor będzie miał 8k hp, a nemesis tylko 20k

 

Nie dogodzisz, dopiero kazaliście ustawić HP większe dla survivora a teraz mówicie że ja zjebałem. Sami chcieliście takie coś i wina moja że tkaie propozycje wrzucacie. Zresztą to wina błędu. Z takim tempem i zachowaniem to sam będę dodawał to co ja będę chciał (zamykając ten temat) bo obarczacie winą mnie za to co sami piszecie.

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to jeśli każdy nie musi robić przerw podczas strzelania (mówie o unlimited clip) to dobrze by było zmniejszyć cenę Knife Blink do 3 ap, Szalone Zombi do 10.

Albo dodać do regulaminu punkt : Gdy gracz ma niekończące się ammo nie może postawić lm'a w kampie.

Ułatwiło by to grę dla zombi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1.Żadne ceny nie są zmniejszone zwiększona cena anti armoru nie ma...

2.zrobić pake za 35ap ;x

3.Ghosta nie usuwać...

4.Pro Vip powinien robić przerwy tak to wiadomo.. aug pro vip powinien mieć mniejsze dmg albo dajcie mu cene 50zł ja jako zm nie miałem szansy wbić albo pro vip ma zakaz stawiania lma ;x

5.Różne fajne rzeczy dla ZM granat powinien mniej kosztować zm ma mało szans ;xxx

6.Nie wiem może zarażanie przez scian czas trwania 10s cena 60ap itp

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Jeśli pro vip ma robić przerwy i ludzie ich nie przestrzegają to nie lepiej go usunąć?

Jak oddasz 5 osobom doładowanie za 25 zł i dodatkowo będziesz tez pomagał w opłacie serwera to usunę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1.Może usunąć pro vipą unclip ammo albo coś bo jak gra tam 5 os z full auto bez przeładować

2.Żart z tym szalonym zm 5 ap teraz każdy narzeka że za mało powinno być jak kiedyś bo teraz sie grać nie da

3.Może na początku rundy dać 2 paki zoombiakowi bo trudno jest zarazić samemu ;x

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Poprawiłem regulamin (informacje odnośnie Pro VIP'a ) ^ ^ 
Ceny wróciły do normy (od next mapy)

 

1.Żadne ceny nie są zmniejszone zwiększona cena anti armoru nie ma...

2.zrobić pake za 35ap ;x

3.Ghosta nie usuwać...

4.Pro Vip powinien robić przerwy tak to wiadomo.. aug pro vip powinien mieć mniejsze dmg albo dajcie mu cene 50zł ja jako zm nie miałem szansy wbić albo pro vip ma zakaz stawiania lma ;x

5.Różne fajne rzeczy dla ZM granat powinien mniej kosztować zm ma mało szans ;xxx

6.Nie wiem może zarażanie przez scian czas trwania 10s cena 60ap itp

1. Sprawdzę jutro

2. NIE

3. OK

4. Pisalem wcześniej

5. Cennik

6. NIE - to w ogóle nie ma sensu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja bym tego Ghosta wywalił, bo ani nie można zając żadnej kampy, albo wejdzie 2 na raz i zombi wywala na respawn i nie da się podsadzić nikogo :/

Zmniejszyć cenę Anti do 25ap, cenę szalone zombi do 10 ap i knife blink do 3 ap.

Pake zostawić tak jak jest.

Ograniczyć kupowanie armora do dwóch razy.

Dodać kilka nowych klas zombi, bo każdy gra tylko Raptorem

 

Mam takie pytanko bo regulamin został edytowany:

Czy stara zasada nakazująca robienia przerw wróciła? tylko dla Vip i Pro vip tak? Zwykłego gracza to nie obowiązuje czy ma mniejszy czas strzelania?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1.Niemożna zrobic blokady np po 30 sekundach szczelania na 5 sek ?
2. na Wiekszych mapach takich jak zm_militia i zm_restart_v3 dać zombiakowi 2 paki ?
3. minivipowi dać wiencej możliwości np zniszki Paki albo antidotum ?






Sorry za Błedy.
                                                                                                                             Pozdrawiam

                                                                                                                                                OneTheSkill

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"wiencej" "zniszki"

 

Popraw to na więcej i zniżki

 

 

1. Może się da, może się nie da, kto to wie? Albo może dodać przegrzewanie się broni? Czyli nie da rady strzelać non stop bo broń się przegrzewa i zrobić blokadę do 30 sekund i 5 sekund chłodzenia

2. i frytki do tego? 1 runda będzie trwała mniej niż 5 sekund

3. Dobrze jest tak jak teraz, nikt nie potrzebuje żadnych zniżek na cokolwiek. Minivip'owi wystarczy 100 kamizelki, 2 skoki i szybsze zarabiane ap.

 

 

Moje propozycje:

 

Dodać specjalne menu dla Vipa (minivip/provip)

Co się w nim będzie znajdować?

- Możliwość kupienia Nemesis'a (100ap) - 1 runda

- Możliwość kupienia Survivor'a (100ap) - 1 runda

- Odrodzenie (20 ap)

- Antidotum (15 ap) (większa cena dla zwykłych graczy)

- T-virus (10ap) - zamienia w zombi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nieee... co runde każdy by miał lame, bo najpierw uzbiera ap na lame, kupi ją i przez runde może nabić tyle samo ap. Albo można bronie znaleść w skrzynkach bonusowych.

 

A jak jestem już w temacie:

Kto jest za tym aby usunąć te skrzynie bonusowe z gry? moim zdaniem są zbędne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja zawsze znajduje "straciłeś armor", "Znalazłeś T-virus" albo "Znalazłeś Antidotum" ale gdy zawsze jestem nemkiem ...

Albo to ja mam pecha do tych skrzyń, albo większa szansa jest na zdobycie tych gorszych rzeczy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Poprawiłem regulamin (informacje odnośnie Pro VIP'a ) ^ ^ 

Ceny wróciły do normy (od next mapy)

 

1. Sprawdzę jutro

2. NIE

3. OK

4. Pisalem wcześniej

5. Cennik

6. NIE - to w ogóle nie ma sensu.

Armor - 10 AP, max 400 armoru  SPRAWDŹCIE !

 

A ja bym tego Ghosta wywalił, bo ani nie można zając żadnej kampy, albo wejdzie 2 na raz i zombi wywala na respawn i nie da się podsadzić nikogo :/

Zmniejszyć cenę Anti do 25ap, cenę szalone zombi do 10 ap i knife blink do 3 ap.

Pake zostawić tak jak jest.

Ograniczyć kupowanie armora do dwóch razy.

Dodać kilka nowych klas zombi, bo każdy gra tylko Raptorem

 

Mam takie pytanko bo regulamin został edytowany:

Czy stara zasada nakazująca robienia przerw wróciła? tylko dla Vip i Pro vip tak? Zwykłego gracza to nie obowiązuje czy ma mniejszy czas strzelania?

Dopiero (miesiąc temu) spamowaliście że mam dodać, więc na razie zostaje.

Nie zmniejsze cen, wystarczy już tego, zaraz wszystko za darmo będzie

Regulamin "zupdatetowany" i tam masz informacje o strzelaniu i zasadach

 

1.Niemożna zrobic blokady np po 30 sekundach szczelania na 5 sek ?

2. na Wiekszych mapach takich jak zm_militia i zm_restart_v3 dać zombiakowi 2 paki ?

3. minivipowi dać wiencej możliwości np zniszki Paki albo antidotum ?

 

 

 

 

 

 

Sorry za Błedy.

                                                                                                                             Pozdrawiam

                                                                                                                                                OneTheSkill

Nie, stara wersja była zbugowana i przy okazji blokowała survivora oraz nieskończoność kupioną w sklepie

2. Jak znajdziesz plugin z .sma to coś skombinuje

3. Nie, VIP dostaje 2 razy więcej AP i jeszcze zniżki mam mu dodać?

 

"wiencej" "zniszki"

 

Popraw to na więcej i zniżki

 

 

1. Może się da, może się nie da, kto to wie? Albo może dodać przegrzewanie się broni? Czyli nie da rady strzelać non stop bo broń się przegrzewa i zrobić blokadę do 30 sekund i 5 sekund chłodzenia

2. i frytki do tego? 1 runda będzie trwała mniej niż 5 sekund

3. Dobrze jest tak jak teraz, nikt nie potrzebuje żadnych zniżek na cokolwiek. Minivip'owi wystarczy 100 kamizelki, 2 skoki i szybsze zarabiane ap.

 

 

Moje propozycje:

 

Dodać specjalne menu dla Vipa (minivip/provip)

Co się w nim będzie znajdować?

- Możliwość kupienia Nemesis'a (100ap) - 1 runda

- Możliwość kupienia Survivor'a (100ap) - 1 runda

- Odrodzenie (20 ap)

- Antidotum (15 ap) (większa cena dla zwykłych graczy)

- T-virus (10ap) - zamienia w zombi

Nie będzie ŻADNEGO MENU. TO ZOMBIE PLAGUE Z EXP'EM, ZARAZ VIPY BĘDĄ NAJLEPSZE NA SERWERZE. SERWER OD SIERPNIA TRZYMA TOP3 ZOMBIE I CAŁY CZAS NIKT NIE NARZEKAŁ (WRĘCZ SIĘ CIESZYŁ)  ŻE NIE MA SKLEPU DLA VIP'a I TAKIEGO NIE BĘDZIE.

 

Może być ale Nemka ile HP :P

i Np kupić pronie za AP np. krowe za 50 runda albo lame (sg) za 50 :D

To zombie z gunxpmod, jakie kupowanie broni?

 

Ale dla równowagi trzeba by było też usunąć T-virusa, ale jego nie ma w sklepie więc można usunąć anti i t-virus ze skrzyń i dodać do sklepu T-Virus za 10 ap lub 15 ap

Usunę to ze skrzynek jak znajdę .sma i nie dodam tego wtedy do sklepiku bo będzie napierdalać bombami i anti co rundę

 

 

 

 

 

Staracie się zrobić burdel na tym serwerze i polepszyć na siłę VIP'a który jest już BARDZO DOBRY. Kilka dni temu pisaliście o tym że zombie jest słabe, a wy ciągle piszecie o ludziach : "Dodać im to, tamto i sramto"

 

Zaczyna mnie to denerwować bo wałkowałem to 1000 razy więc proszę się nie zdziwić czemu tak reagowałem.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodać do bazooki funkcje kamery i auto namierzania i zwiększyć cenę do 35ap lub 40 ap

Dodać piłę mechaniczną - koszt 15 ap. DMG - 150 (może to głupi pomysł ale może wypali :) kto wie )

Zmniejszyć cenę No-recoil do 20 ap bo i tak nikt tego nie kupuje bo za drogie i w niektórych broniach jest to nie potrzebne (do AK47 jest najlepsze, do AWP, m3 już nie zabardzo)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Dodać do bazooki funkcje kamery i auto namierzania i zwiększyć cenę do 35ap lub 40 ap

Dodać piłę mechaniczną - koszt 15 ap. DMG - 150 (może to głupi pomysł ale może wypali :) kto wie )

Zmniejszyć cenę No-recoil do 20 ap bo i tak nikt tego nie kupuje bo za drogie i w niektórych broniach jest to nie potrzebne (do AK47 jest najlepsze, do AWP, m3 już nie zabardzo)

Ja jedno, ty drugie

 

Prosiłem o propozycje które ulepszą zombie a wy ciągle na siłę chcecie koksić ludzi. Jak oni mają dać sobie radę skoro wy ciągle chcecie lepszych ludzi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności