Skocz do zawartości

Wasze propozycje


-_-

Rekomendowane odpowiedzi

  • Właściciel

Chodzi tu o banowanie pod czas gry :) A co może specjalnie w czasie gry pojde na specta , zeby zbanowac gracza ? biegne sobie widze nazwe to bym przy okazji zbanowal :D a nie specjalnie na specta :)

Jak mi pokażesz jakiś plugin który nie kolidowałby z tymi co są to mogę dodać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proponuje żeby powyżej 23 lvl dodać Bronie które 2 razy wiencej hp np glock wali w head'a 60 to tu zrobic za 120
-Dodać wiencej misji bo juz kończe ostatnią
- żeby każdej klasie zombi dodać skina
np.przy zwykłym zostawic ten skin
przy big Grubego itd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Można coś dodać po 23 lvl. Ale na pewno nie bronie zadające 2 razy większe dmg.

Misje także można dodac, ale jakieś trudne, żeby nie dało się ich zrobić podczas kilku rund.

Skiny są jak dla mnie zbędne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Proponuje żeby powyżej 23 lvl dodać Bronie które 2 razy wiencej hp np glock wali w head'a 60 to tu zrobic za 120

-Dodać wiencej misji bo juz kończe ostatnią

- żeby każdej klasie zombi dodać skina

np.przy zwykłym zostawic ten skin

przy big Grubego itd

Nie, 

Co do misji to postaram się dodać, ale muszę mieć pewność że nie macie z nimi problemów i naprawić kilka errorow.

Nie dodam nowych modeli bo będzie ból że za długo się pobiera i zabiera znowu "miliony tysiecy" fps'ow

 

 

Można by pomyśleć nad innym wyglądem broni po 23 poziomie, ale to "potem", na razie naprawdę mam dużo spraw na głowie, nie jestem osobą pełnoletnią

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Na razie trzeba pooprawić errory z misji, będą poprawione to zrobię następną rzecz bo crashuje ostatnio

 

 

Wazne -------- zwiekszyc dmg BAZOOKI hp zombie zwiekszone a dmg nie. Wiem ze misja z fiveseven dziala chyba na okreslonej mapie bo raczej nieda sie zabic 20 podczas 1 rundy\\

 

 

Sprawdzę te misje potem i pooprawię, ale najpierw muszą być te errory załatane

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proponuje dodać wymagania na admina co do forum ponieważ mało osób się udziela a na innych serwerownaich jest ich sporo .

Aktywność na serwie min: 25h
~ Aktywność na forum min: 5h
~ 15 dniowe konto na forum
~ 20 sensownych postów

Proszę dodać to do wymagan na skladanie podania o admina :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proponuje dodać wymagania na admina co do forum ponieważ mało osób się udziela a na innych serwerownaich jest ich sporo .

Aktywność na serwie min: 25h

~ Aktywność na forum min: 5h

~ 15 dniowe konto na forum

~ 20 sensownych postów

Proszę dodać to do wymagan na skladanie podania o admina :)

Ty już lepiej nie zmieniaj

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie niech zmieni bo to bez sensu.Mało osób się udziela na forum , żeby admina dostać powinni się wysilić np :pisać w tym dziale co trzeba zmienic itd wtedy szybciej serwer bedzie się stawał "idealny" na innych forach jest wymagane to co napisałem wyżej i spora ilość graczy się udziela. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Proponuje dodać wymagania na admina co do forum ponieważ mało osób się udziela a na innych serwerownaich jest ich sporo .

Aktywność na serwie min: 25h

~ Aktywność na forum min: 5h

~ 15 dniowe konto na forum

~ 20 sensownych postów

Proszę dodać to do wymagan na skladanie podania o admina :)

lekka modyfikacja i jest w wymaganiach (inaczej napisane)

 

Jedna osoba zobowiązała się naprawić to co jest zepsute i zobaczymy co z tego wyjdzie. Jeżeli wszystko się uda to lecimy z poprawkami

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Poprawiony plugin na misje wgrany na serwer, zobaczymy czy dalej będzie powodować błędy.

 

Pomyślimy niedługo nad jakimś resetem i wgram poprawki w samych misjach ("CELE")

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale po co komu reset jak tylko jedna osoba ma max lvl? Poczekamy aż 4/5 osoby będą mieli max lvl i wtedy można by o tym pomyśleć.

Do bazooki przydało by się też dodać funkcje kamery, czyli sterowanie rakietą. Jeśli ktoś jest oddalony od zombi to ta funkcja napewno mu się przyda, albo żeby sprawdzić teren. Z tego co wiem to bazooka zadaje 600 chyba dmg. Proponowałbym zwiększyć do 1200 albo 1000 + funkcja kamery.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności