Skocz do zawartości

Wasze propozycje


-_-

Rekomendowane odpowiedzi

  • Właściciel

Ja bym dodał ulepszenia broni za exp bo to jest na all serwerach zm gun exp mod

No właśnie "jest na all serwerach gun exp mod", więc po co mam powielać tą treść?

Dla mnie to bezsens tworzyć kolejny ten sam serwer.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Nie umili to gry bo gracze będą mieli mutltum takich samych serwerów.

Lepiej jak serwery się od siebie różnią bo wtedy gracze mają co wybierać, a tak to masz 10 tych samych serwerów. Gdyby cs był takim tokiem "rozwijany" to na pewno nie osiągnąłby takiego fenomenu i miałby dwa mody: FFA i TP.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Chciałem Poinformować że Exp Za killa Nie Lecie A Zm mnie sie tak boi ze nikt nie wchodzi no nwm coś zrobcie np jak jest 1 wciekly zombiak ma taniej 5 ap np :]

nie kumam tego xD

Jak nie leci exp?

 

 

Cześć.

 

Chciałem napisać żeby do surva dodano bronie takie jak :

Szybką pompe na 23.

Aug'a

czemu ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

ostatni human może stawiać tyle ile wystarczy by przetrwać, czyli połowę liczby zombie.

Jeżeli zombie jest 18 to ostatni human może postawić 9

Znowu go troszkę edytowałem.

Czekam na opinie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam kilka pytań w sprawie regulaminu

Czy przerwy dotyczą tylko Pro vipa czy wszystkich graczy?

Czy na Swarm Mod można postawiać lm'y?

 

 

Nic nie pisze o tym w regulaminie a wiele osób zadaje mi takie pytania. Oczywiście odpowiadam na wszystkie negatywnie i jeżeli jest na odwrót to przepraszam z góry jakby co

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Mam kilka pytań w sprawie regulaminu

Czy przerwy dotyczą tylko Pro vipa czy wszystkich graczy?

Czy na Swarm Mod można postawiać lm'y?

 

 

Nic nie pisze o tym w regulaminie a wiele osób zadaje mi takie pytania. Oczywiście odpowiadam na wszystkie negatywnie i jeżeli jest na odwrót to przepraszam z góry jakby co

Pro VIP'a przecież pisze

Z tego co pamiętam to swarm mod to ludzie konta zombie (po równo) więc można bo przecież muszą się gdzieś skampić

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak myślę że może możnaby dodać w regulaminie punkt o respieniu się zm na nemesis mod. To utrudnia grę. Rozumiem jak znajdzie się T-virus, ale nie powinny respić się osoby które dopiero weszły do gry

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Gdy admin pisze na @ / @@ to nikt nie widzi jego nicku i gracze nie wiedzą który admin co powiedział. Czy można by dodać widoczność nicku admina?

Nie

Po co mają wiedzieć kto pisze? Wy tam tylko macie pisać o rzeczach związanych z zasadami serwera, typu "Cele", "Zombie do ludzi", itd

 

 

Będzie pokazany nick to zaczną się "rozmowy" admina i gracza o "życiu" a do tego to nie służy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tak na temat Plague mode. byłbym za tym żeby to usunąć. Są straszne lagi/Fps'y nie da się grać czy to nemkiem czy to survkiem, Stara wersja human vs zm i jeden nemek było leprze...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Ja tak na temat Plague mode. byłbym za tym żeby to usunąć. Są straszne lagi/Fps'y nie da się grać czy to nemkiem czy to survkiem, Stara wersja human vs zm i jeden nemek było leprze...

Czemu?

Pokaż mi jakiś dodatek umożliwiający dodanie tego twojego human vs zm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności