Skocz do zawartości

Propozycje na FFA+BF2


Vienio92

Rekomendowane odpowiedzi

Witam! Mam propozycje,aby ustalic od jakiej godziny mozna grac male mapy typu aim_ i fy_ poniewaz zdazaja sie sytuacje gdzie gra 18 osob i musimy sie tloczyc na malej mapie i to nie jedna mape tylko dwie mapy! Czasami zdaza sie, ze ludzie przez to wychodza jak jest mapa np. aim_00 a nie to nam chodzi. Czekam na innych opinie i na decyzje opiekuna serwera. 

Pozdrawiam 
P-ce

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tez jestem za tym co napisal Luke bo to co napisal Pce na pewno sie nie sprawdzi, ludzie graja roznie, czasami po 24 bedzie duzo a czasami o 16 czy 18 bedzie malo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam inną propozycję. Jak tak sobie grałam na codzie to jest tam wprowadzona taka modyfikacja, która powoduje że gracze tej samej drużyny mogą przez siebie przenikać.
Wg. mnie to spore ułatwienie bo czasem np na wescie jak jakiś baran Ci stanie na drabince to nie da się przejść ani w prawo ani w lewo...
Co wy na to? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na takim modzie jaki jest BF2 raczej zawsze liczyła się i liczyć się będzie współpraca zespołowa czyli podsadzanie etc. jak najbardziej jest korzystne a plugin z przenikaniem uniemożliwia to działanie. Na modach gdzie ludzie lecą tylko na fragi nie raczą się wspólna grą to jak najbardziej tutaj poprostu nie pasuje. A jednostki które nagminnie blokują robią to celowo wystarczy zbanować kilkukrotnie - nauczą się.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jestem do końca pewien, czy to serwer "FFa+BF2" czy "BF2" a więc moją propozycją jest dodać ruletke do gry. Niektórzy pewnie wiedzą o co mi chodzi, dla tych którzy nie wiedzą, to za pomocą komendy w say wpisujemy /ruletka i losuje nam dowolny bonus pozytywny lub ujemny, typu, masz 200hp, 500 armoru, czy takie coś jak 1 hp, krwawienie(widać osobnika kiedy jest na niewidoku podczas używania noża) czy też bomba pod graczem, która wybucha po 10 sekundach, zabijając gracza i zadając obrażenia wokól podobne i zależne od odznaki z granata. Jeżeli pomysł się podoba, jestem gotów znaleść owy pluglin i zmodyfikować go do potrzeb serwera i zapodobania Opiekuna jak i graczy. 

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taki plugin nie jest problem znaleźć tylko ze ruletka dodawana jest na serwery 4fun itp i np jeśli byłby to serwer bf2+4fun to wtedy dodałbym takowy plugin na pewno, ale jest to nominalny bf i jest to zbędne. Aczkolwiek czekam na inne odp na ten temat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie chodzi mi o to, że są plugliny gotowe na serwery pod 4FuN, co za tym idzie, bonusy pozytywne miałyby być słabsze, jak i kary mniejsze. + dodanie jakiś ciekawostek, nie mam pojęcia co teraz dodają do takiego pluglinu, ale wydaje mi się to być ciekawym pomysłem zwłaszcza, że gdy przychodzi godzina 20:00, to liczba graczy spada do 8-14 co już nie jest fascynujące, a przy dodatkowych rozrywkach ludzie mieliby co robić. No i to jest też dodatkowa szansa dla graczy, którzy są przecięntni w tą grę i kończą mapkę statami 5:15, po dostaniu bonusu mogliby zdobyć 2/3 fragi na runde więcej. Bonus norecoil też pomógłby takim graczom. :)  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a co ci soot pisał UP? 

TO nie jest 4fun, ruletka? Wystarczy mod BF2, co daje dużo możliwości. 

 

 

No i to jest też dodatkowa szansa dla graczy, którzy są przecięntni w tą grę i kończą mapkę statami 5:15, po dostaniu bonusu mogliby zdobyć 2/3 fragi na runde więcej. Bonus norecoil też pomógłby takim graczom. :)  

 

Norecoil w grze? Odpada,.. i 2x Soot ci pisał post wyżej co na ten temat sądzi. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wy chcecie z FFA+BF2 zrobić Cod Moda ?? przecież dobrze teraz jest nic nie trzeba dodawać, ale przydało by się coś usunąć, bo na serwerze są lagi i to strasznie przeszkadza

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To przenikanie to lipna sprawa odpada wtedy wiele ciekawych miejsc do kampienia itp. tak jak z resztą namiastka gry TeamPlay

może jakaś strefa rushu lub coś w ten desant bo na niektórych mapach jest masakra np. kabul gracz ct który ma profe z smg może być na respie tt w 6 sek.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@up

na dust2 też w 6 sekund można być na respie TT lub CT, chyba po to ludzie wbijają te odznaki żeby szybciej się poruszać a nie czekać aż upłynie czas "raszu"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na pewno nie bedzi zadnych armorow, hp ani bomb bo to juz jest totalny bezsens, a co do rashu to wczesniej byl zakazany ale uznalismy z sootem ze rash bedzie dozwolony bo po ta sa odznaki itp wiec to tez sie raczej juz nie zmieni

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"uznaliście z sootem" fajnie ale jest więcej adminów i może byście pogadali z reszta?  ten regulamin był tworzony juz dawno temu i każdy go zaakceptował w tym H@. nie róbcie sobie samowolki 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności