Skocz do zawartości

Propozycje na FFA+BF2


Vienio92

Rekomendowane odpowiedzi

tak ale uznalismy na podstawie tego ze ludzie tego chcieli ;s dawalismy kicka tym co raszowali i potem wszyscy na serwie pisali ze to bez sensu i jak dla mnie mieli racje bo to bf2 i po to sa odznaki a nie zeby przez 30 sec nie moc raszowac.. wystarczylo grac czesciej i zobaczyc jak ludzie na to reagowali

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic nie bylo zaakceptowane , ten regulamin zrobił Eiden ja go tylko troszkę pozmieniałem. Na początku chciałem sprawdzić czy będzie to dobry pomysł z tym zakazem rashu do 1:30 ale później stwierdziłem ze to nie ma sensu skoro mamy odznaki z smg na szybsze bieganie. Każdy kto ma odznakę powyżej weterana będzie od czasu do czasu rashował. Także dla waszej świadomości rash jest dozwolony. 

 

 

Ps: Bardziej interesuje mnie opinia graczy na ten temat ponieważ ich jest  np: 20 a adminów 6/7. 

Edytowane przez soot
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na forum w dziale "regulaminy" jest regulamin który stworzył ._.  w nawet w nim jest zakaz raszu. opinia graczy nie jest tutaj wymierna, gdyż wielu graczy np na zakaz przeklinania tez powie ze "bez sensu" ... CELE mapy? bez sensu ....   i co ? tez zniesiesz??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W pełni zgadzam się z Luke'iem. Zauważ, że większość graczy nie zwraca kompletnie uwagi na regulamin, w przeciwieństwie do administracji. Jeśli miałyby zachodzić w nim jakiekolwiek zmiany, to powinny się one odbywać po rozmowie z chociażby częścią administracji danego serwera, a nie np. tylko z Vernonem. Poza tym, można byłoby wprowadzić regulamin, który wyświetlałby się od razu po dołączeniu na serwer. Gracz miałby obowiązek regulamin ten zaakceptować, w przeciwnym razie byłby wyrzucany z serwera.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale ty nie rozumiesz ze po to sa odznaki zeby je uzywac? myslisz ze kazdy ci bedzie przez 30 sec czekal i odliczal zeby moc rashowac? przeklinanie i cele to przyklady bez sensu bo nie ma zadnego argumentu ktory mialby je usprawiedliwic. ja osobiscie jestem za raszem i chociaz prawie w ogole tego nie robie to czasami na pewno bede 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przykłady można mnożyć.. czyli trzeba zmieść zakaz siedzenia na respie ponad 30 sekund.. aby TT nie było pokrzywdzone...  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę że polimatyka na ten temat nie ma sensu.Soot napisał wyraźnie że rash jest dozwolony to niema co tego zmieniać w zasadzie sam po przemyśleniach uznałem to za głupie to tak jakby usunąć odznaki z smg.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ Luke przeczytaj sobie regulamin który znajduje sie w informacjach. Tylko ten obowiązuje na naszym BF2 żaden inny. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grałem na badzo wielu bf-ach i nigdzie nie bylo informacji o tym że nie można rashować. To może usunę jeszcze odznakę z noża ?? po co gracze będą kampić albo nie dodam do regulaminu informacje ze nie można kampić bo jak chcecie aby byl zakaz rashu to może także zakaz kampenia ?  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CO do kampy, to w pewnym sensie tak powinno być, na mapie są cele dla graczy TT jak i CT. TT ma podkładać pake, bronić hostów a CT ma biec do paki, odbić, rozbroić a na mapach cs ratować hosty. A na serwerach bf2 wygląda to tak, jak pogoń za fragami, lub kto dłużej przeżyje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to jest ffa wiec mozna tez czasem pokampic, ale jak ktos nie robi celow gdy zostaje mniej niz minuta do konca to dostaje upomnienie i kicka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Według mnie admini powinni właśnie przywiązywać większą wagę do regulaminu widniejącego na forum. Tak jak Vernon powiedział, gracz któremu została minuta do końca rundy powinien starać się o odzyskanie paki i jej podłożenie (ponieważ jest to cel gry dla TT), nawet jeśli zostałeś sam na pięciu (CT). Gdy zostaje minuta do końca gracze szukają siebie nawzajem po całej mapce a nie toczy się zacięta walka o pakę. Gdy informuje adminów na u@ o niewykonywaniu celów mapy jakoś żaden nie zrobił nic w tej sprawie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz Lider, tez wszystko zalezy od tego czy admin gra czy juz nie zyje. Bo jezeli gra, to ciezko mu wyegzekowac czy gracz TT idzie po pake czy nie, a jak admin nie zyje, to w moim przypadku uderzam gracza i dany gracz juz wie co ma robic :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie mówię o twoim przypadku mówię ogólnie o adminach, którzy nie żyją a nic nie robią oprócz informacji "Paka/Hosty" z której niektórzy gracze i tak sobie nic nie robią :) nie chodzi tu o zaostrzenie kary dla tych co nie wykonują celów mapy czy coś, ale chodzi o to żeby gracze sami nauczyli się grać regulaminowo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Lider na moim przypadku jest tak jesli ktos leci po pake ale nie zdąży podłożyć to nie daje kicka, ale jesli ktoś kampi i ruszy dopiero 10 sek przed koncem rundy to od razu ma kicka. Każdy admin inaczej ocenia. Pomyśle nad wstawieniem regulaminu do naszego bf-a tak aby każdy podczas gry mogł sobie zobaczyc  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@soot co do regulaminu, właśnie weszłam na chwilkę na serwer i jeśli byś się mógł zlitować i zmniejszyć częstotliwość wyświetlania się tego [iNFO] /regulamin...
albo jeżeli dałoby się to ustawić jako ogłoszenie ukazujące się na np do 10 sekund od rozpoczęcia rundy HUDem w górnej częsci ekranu.
Co Ty na to?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozmawiałem z soot'em o tym ale napisze także tutaj.Mianowicie chodzi o Plugin topme który ukazuję nam którzy jesteśmy w ranku kto przed nami i za nami.Myślę że powinno się to przydać ponieważ jest to ciekawa funkcja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dałoby radę zrobić coś takiego że pisząc (nie pamiętam dokładnie co) /admin... to wyświetla się na forum na SB info od gracza że coś się na danym serwie dzieje.
Albo żeby dałoby się zsynchronizować csa z gg: Gracz widzi czitera na serwerze, wpisuje komendę /kontakt, wybiera admina do którego chce napisać i wpisuje wiadomość do kogoś i to z automatu leci do mnie na prywatne gg. Da się cośtakiego zrobić czy trochę skomplikowane, szalone, głupie itd? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu raczej chodzi o jak najszybszy kontakt. Poza tym, nie wszyscy dysponują takimi komputerami i internetem, aby można było siedzieć na forum, gg i do tego jeszcze grać. :) Co poniektórzy mają jeszcze na siłe odpalone skype/ts3/ventrillo co dodatkowo obiciąża to wszystko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności